Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig lehet elhúzni egy válást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet elhúzni egy válást?

Figyelt kérdés

A feleségemmel egy pár éve el voltunk hidegülve, amikor megcsaltam, sőt a sok hiszti hatására el is költöztem egy fél éve a szeretőmhöz. A feleségem közben beadta a válópert de én napról napra megbántam a dolgot és inkább visszamennék, többé nem vétkeznék. Majd 20 év házasság és négy gyerek után egyszerűen nem tudok elszakadni. Noha sokkal jobb emocionálisabb lenne dolgom ebben az új kapcsolatban, mégis inkább hazaköltöznék, rendezném a dolgot, de a feleségem makacsul ellenáll. Tud valaki segíteni, hogyan szerezzem vissza a családomat?

Meddig lehet elhúzni egy válást, hátha a feleségemet meg tudnám békíteni azalatt?



2015. febr. 3. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
És mi a garancia arra, hogy többet nem csalod meg? Elveszett a bizalma feléd, fogadd el. ELjátszottad az esélyed. Ennyire ne legyél önző, hogy most is a saját vágyaidat tartod szem előtt. Magadnak csináltad a helyzetet, idd meg a levét.
2015. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A 20 év és a 4 gyerek nem számított amikor félrementél? Csak most, amikor tojnak a fejedre? Nem lenne az a hosszú idő és rimánkodás, hogy visszafogadjalak! Nem bántál te meg semmit sem, csak hiányzik a kényelem! A "sok hiszti hatására" költöztél el? ELképesztő! Komolyan!
2015. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A megcsalás nem ok ,hanem okozat.Nem csalsz meg valakit,ha szerted.Nehezen lehet az ilyet helyrehozni,sajnos.
2015. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha most nem kezdett volna el hiányozni a családod, a feleséged és a gyerekeid, hanem tényleg boldog lennél az új kapcsolatodban, akkor nem számítana a 4 gyerek, és, hogy az asszony megbocsásson? Ez így szerintem is eléggé önző hozzáállás. Ő akkor nem akarta, hogy elmenj, rendezni szerette volna a házasságotokat? Ha hisztinek titulálod, hogy nemtetszését fejezte ki, mert szeretőd lett, az remek hozzáállás. A válás esetleges elhúzásával csak a költségeket növelnéd, és még jobban magadra haragítanád, ha akadékoskodsz. Ha te komolyan rendbe akarnod tenni a dolgokat, akkor értelmesen próbálj vele beszélni. Ha nem hajlandó rá, akkor valószínű arra jött rá, hogy neki is jobb lesz tőled külön élni.
2015. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

"Majd 20 év házasság és négy gyerek után egyszerűen nem tudok elszakadni."


es erre fel ev kellett, hogy ragyere?

Meg ha rogton mikor kiderul beszeltel volna igy, azt mondanam lehet esely, de igy...


Nem tudom, probalkozz, kuldj neki viragot, probalj ujra udvarolni, nullarol kezdeni mindent, aztan talan... a nok neha orbitalis marhasagokat is kepesek megbocsatani, es az ilyen idiotaknak mint te vagy sokszor szerencsejuk van.

2015. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

"inkább visszamennék, többé nem vétkeznék"


Bameg gaspi vagy ki vagy, fuldokolva röhögök!

:D

2015. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet elhúzni, a 2. tárgyalás után extrém eseteket kivéve kimondják a válást. Ami hosszabb időt vehet igénybe, az a vagyonmegosztás, de azt külön perben is meg lehet tárgyalni.
2015. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Pont nemrég láttam a Szerelempróba c. filmet, ilyesmiről szól, bár ott pali nem csalta meg a feleségét meg gyerek sem volt de már a válásnál tarottak és a pali rendbe akarta hozni a dolgokat. Nem tudom segítene-e, de ha érdekel nézd meg/olvass utána.
2015. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bence_ ***** válasza:

"feleségemmel egy pár éve el voltunk hidegülve,"

Ezen csak Ti tudátok változtatni.

Változtatok, változtál? Jobban figyelnél rá, jobban fejeznéd ki a szereteted?

2015. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot kedves 8-as! Meg fogom nézni, hátha segít!

Köszi Bence a te válaszod is! Igen úgy érzem, jó leckét kaptam és nagyon változtam. Próbáltam nemrég hazaköltözni is de mindössze egy napig tartott, mert a feleségem olyan agresszióval támadott rám, hogy inkább eljöttem, de bánom, hogy nem voltam kitartóbb!

A többi ítélkező megkövező meg kinyalhatja az összes seggemet!!!

Remélem ti is bele estek ebbe, amiről én is nem gondoltam, hogy velem megeshet!

Köszi a semmit!

2015. febr. 3. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!