Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig lehet elhúzni egy válást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet elhúzni egy válást?

Figyelt kérdés

A feleségemmel egy pár éve el voltunk hidegülve, amikor megcsaltam, sőt a sok hiszti hatására el is költöztem egy fél éve a szeretőmhöz. A feleségem közben beadta a válópert de én napról napra megbántam a dolgot és inkább visszamennék, többé nem vétkeznék. Majd 20 év házasság és négy gyerek után egyszerűen nem tudok elszakadni. Noha sokkal jobb emocionálisabb lenne dolgom ebben az új kapcsolatban, mégis inkább hazaköltöznék, rendezném a dolgot, de a feleségem makacsul ellenáll. Tud valaki segíteni, hogyan szerezzem vissza a családomat?

Meddig lehet elhúzni egy válást, hátha a feleségemet meg tudnám békíteni azalatt?



2015. febr. 3. 14:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon arrogáns ember lehetsz! Gondolod, hogy azért fárasztja itt bárki magát, hogy szórakozzon? Igen ez is benne van. De te viszont nem vagy hajlandó a kritikát elfogadni, csak az olyan választ, amivel egyet értesz. Ezért kár volt kérdést kiírni. Talán elgondolkodhatnál a neked nem tetsző válaszokon is, hátha építő jellegű is van közte. Gondolom a békülési kísérleted sem azért fullad kudarcba, mert a feleséged egyet ért veled. Na jó, nem osztom az észt neked, hiszen nem vagy rá kíváncsi. Legközelebb írd a feltett kérdésed/kiírásod alá, hogy csak neked tetsző válaszok érkezzenek, vagy közhelyek, mert max azzal bírsz egyetérteni.
2015. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én is beleestem az ilyen dologba! 4 gyerek!Uramfia! Az én volt férjem is éppen olyan "jómadár" volt mint Ön! Utólag már rettentően bánta a dolgot!Mindent megtett volna,hogy visszakapjon.Elváltam tőle,mint a huzat! Azóta boldog vagyok! (az én seggemet azóta más nyalja :) ) Remélem 2015 óta elvált az asszony Öntől!
2017. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!