Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem sokat költ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem sokat költ?

Figyelt kérdés
A férjem hónap elején el tesz 30 ezret, hogy abból vesz magának cigit, kajára nem kell költenie mert konyhán dolgozik, azt eszik amit akar, ha itthon van tele a hűtő meg főzök. De mindig kér még hozzá 10 ezret mert nem elég neki. Én 65 ezret próbálok kajára beosztani , azért, hogy tudjuk félre tenni mert a családi házon még van mit újítani. Mostanában egyre idegesebb vagyok, hogy még kér, egy magára többet költ mint mi pedig mi 3 man vagyunk , sőt amikor itthon van a hónapból 15 napot akkor sincs ingyen az ő kajája. Szerintetek , jogos, hogy megkérdezem mégis mondja el mire költ?

2018. máj. 12. 07:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
A te férjed, mégis ki kérdezze meg tőle, hogy mire költi a pénzt?
2018. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de azt mondta mit kérdezősködöm.
2018. máj. 12. 08:42
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
#2 "Hogy mit kérdezősködsz"? Milyen szép, bensőséges kapcsolat... Jó látni, hogy a bizalom egyes kapcsolatokban még ilyen magas fokon ég :D
2018. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy jogos. Házasok vagytok, gyerekeitek vannak, persze, hogy szeretnéd tudni mire megy el a közös pénzetekből. De ez a válasz, hogy mit kérdezősködöl nagyon gáz. Valamit tuti sumákol....
2018. máj. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
35%
Én cigizek. Azt te tudod ő mennyire cigizik, de nekem, igen karcsú lenne csak cigire a 30 ezer. A kávé is nálam napi 10 a minimum. Ezt úgy le kéne ülni és megbeszélni.
2018. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Napi 5 szálat szív. De tölti, dohányt vesz mert ezzel spórol. Kávét 2 iszik azt ha dolgozik ingyen kapja, ha itthon van én veszem.
2018. máj. 12. 11:18
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg csak ennyit szív, akkor nem cigire megy el a pénz, még 10e sincs akkor a cigije, nemhogy 40. Ez mióta megy így?
2018. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ezt tényleg le kell ülnötök megbeszélni, mert 30 rugó csúnyán "eltűnik" minden hónapban, és te nemt tudod mire. Az meg hogy kitér a válaszadás elől még durvább. Nem is az a baj, hogy elkölt magara ennyit, hanem hogy nincs megbeszélve a dolog.

Te is dolgozol? Ő akkor fél hónapot otthon sincs?

2018. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kapcsolatban, családban, minimum meg kéne beszélni, mert 30-40 nem sok, viszont havi szinten elmegy, úgy hogy jobb helyen lenne a családra költve.

Költi, esetleg gyűjti, minden kép neked is kéne tudni valamit róla. Te sakkozol a pénzel, nála meg elvész valahová, nem igazán családi megoldás.

2018. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Gyeden vagyok itthon az egyéves lányommal. Először 20assal kezdte annyi kellett neki, ahhoz kért mindig. Most már 30 at tesz el. És 2 hét múlva kér.
2018. máj. 12. 11:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!