Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem sokat költ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem sokat költ?

Figyelt kérdés
A férjem hónap elején el tesz 30 ezret, hogy abból vesz magának cigit, kajára nem kell költenie mert konyhán dolgozik, azt eszik amit akar, ha itthon van tele a hűtő meg főzök. De mindig kér még hozzá 10 ezret mert nem elég neki. Én 65 ezret próbálok kajára beosztani , azért, hogy tudjuk félre tenni mert a családi házon még van mit újítani. Mostanában egyre idegesebb vagyok, hogy még kér, egy magára többet költ mint mi pedig mi 3 man vagyunk , sőt amikor itthon van a hónapból 15 napot akkor sincs ingyen az ő kajája. Szerintetek , jogos, hogy megkérdezem mégis mondja el mire költ?

2018. máj. 12. 07:35
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy én egy rohadt csokit nem tudok venni magamnak. Vehetnék, de akkor nem lesz ház felújítva.
2018. máj. 12. 11:59
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

De ő is tudja, hogy spóroltok a felújításra, nem?

Amúgy milyen a házasságotok?

2018. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
67%
Vazze, ki házasodott össze vele? Kinek kellene ezt megbeszélnie vele, ha nem neked?
2018. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Tudja hát és örül is , hogy spórolok. Nem mászkálhatok utánna egész nap, mint egy gyerek után. De ha kér addig nem adok még nem mondja el. De az volt a kérdésem, hogy jogosan kérdezem igaz?
2018. máj. 12. 12:58
 15/37 anonim ***** válasza:
49%
Én sem tudtam a férjemmel sosem pénzről beszélni. Mi félig külön kaszán vagyunk.A rezsit közösen álljuk a többi nálunk marad. Mi az, hogy "kér"? Te az anyukája vagy? Amúgy szokott boltban vásárolni a családnak? Igen a 40 havi szinten sok.
2018. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Már rég meg kellett volna kérdezni, nem ismeretlen emberek megerősítésére várni.
2018. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nem vásárol nekünk, még a gyerekeknek csokit se hoz soha. Már megkérdeztem, de azt mondta cigire, sörre, csokira költi. Kifizetünk mindent neki ennyi marad, az adókedvezményt 2 gyerekre ide adja és azért szokott kérni, mivel én teszem félre a pézt, mert ga rajta múlna nem lenne.
2018. máj. 12. 13:11
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos. Közös kassza, gyerek, terv, házfelújítás, egyértelmű, tudnod kéne, mire költ. Azon már túl van a kapcsolat, hogy rezsire össze dobjuk és mindenki oda szórja a többit, ahová akarja.
2018. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Jogosnak jogos, hisz közös háztartás, közös kassza. És a spórolásnak is közösnek kell lenni. Ne az legyen már, hogy neked semmi "extra" nem fér bele, ő meg elcigizik-sörözik 40e.-t. Ďe azért ő örül, hogy spórolsz. Hát kösz, menjen a p...ba. ülj le vele, és magyarázd el, hogy nem fér bele neki 40e költés ilyen sz.rságokra. Mert spóroltok és pont. "Kap" 20 ropit erre, és ossza be. De most komolyan. A cigi mint mar írtam így nagyon max 10-re jöhet ki neki, nagyon max, ne kelljen meg 30 piára csokira. De szerintem nem is teljesen csak arra megy el...
2018. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

"Megkérdeztem, de azt mondta mit kérdezősködöm."


Akkor meg mondd azt, hogy innentől te is elteszel 30-40et kizárólag saját magadra, és ne kérdezősködjön mire megy el.

Elég nagy birka vagy.

2018. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!