Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A férjemmel 7 éve vagyunk házasok. Va egy 4 éves és egy féléves gyerekünk. Mostanra teljesen megundorodtam magamtól. 165 cm vagyok és 70 kg. Egyszerűen bármit csinàlok nem sikerül lefogyni. Alig eszek mindennap egy óra súlyzós edzést csinálok és heti 3-szor futok. Semmi nem történik 2 hónapja. Pajzsmirigy beteg vagyok szedek rá mindennap gyógyszert. Lehet emiatt nem sikerül vagy mert még szoptatok nem tudom de teljesen el vagyok keseredve. És a lényeg : mondtam a férjemnek hogy nem érdemli meg hogy egy ilyen undorító gusztustalan valakivel kelljen szexelnie úgyhogy nyugodtan legyenek szexkapcsolatai annyi és akivel akarja. Én max ha akarja szájjal kielégítem de nem kell velem semmit csinálnia. Persze biztos rossz lenne mert én imádok szexelni de nem akarom hogy egy ilyennel kelljen lennie. Ő azt mondja nem vagyok normális ő velem akar. Szerintem viszont ő a nem normális hogy egy ilyen gusztustalan bálnával akar lenni mikor annyi szèp vékony nőt találhatna.
2017. aug. 11. 20:29
1 2
 11/13 Bence_ ***** válasza:
100%

Pszichológus.

Kár így vigyorogni mert sok munkád lesz magaddal.

Könnyenehet, hogy ha fejben rendbe rakod magad akkor a pajzsmirigyed is rendbe jön. Jó utat.

2017. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A férjednek van igaza, és a legtöbb előttem szólónak.

Annyit még hozzá, hogy biztosan nem vagy "gusztustalan, bálna". Van rajtad mit fogni. Az miért baj? Ne hidd, hogy csak a csont és bőt nők a jó nők!

Egy jó husis hüvely, sokkal kellemesebb, mint a csontos. Arról nem is beszélve, hogy tutira nem vagy lapos, sőt!

Ne beszéld be magadnak, hogy nem vagy jó nő. Ezzel csak ártasz mindhármótoknak. Felszedtél egy kis felesleget, de ettől még ugyanaz a nő vagy, és a férjednek ettől még nem kell más.

2017. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azert a 70 kg meg nem veszesen sok...nezd meg sok 80-90 kg os holgy is vigan megy a strandra,eli az eletet.

Nem kg ban merik az ertekedet,a boldogsagot.Dok 45-50 kg os holgy reszketve eszik,h meg ne hizzon par kg ot,nem lehet vele egy jot vacsorazni,mert joghurtot ,muzlit eszik csak.


Az meg erthetetlen hogy emiatt a par kg plusz miatt felajanlod a ferjednek ,h csaljon meg.Nalad sulyos gondok vannak a fejedben...


Remelem,nem kamukerdes...hihetetlen...

2017. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!