Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van vagy nincs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van vagy nincs?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, ha a párotok olyat vágna a fejetekhez, hogy " ha mentél volna anya munkahelyére dolgozni, akkor most nem lennénk szarban!"


Az van, hogy 2 hete munkanélküli vagyok. Párom sem dolgozik, hanem suliba jár.


Azért kaptam ezt a fejemhez, mert megakartam várni egy interjút a mai nap. És felvettek. Viszont mielőtt dolgozni kezdhetnék, elkell végeznem egy tanfolyamot. Ami után láthatólag március közepén tudnék fizetéssel kezdeni. Azért vágta a fejemhez ezt a mondatot, mert én inkább megvártam ezt a banki interjút ami sikerült, minthogy gyógyszergyárba dolgozzak 12 orat naponta, ahol az anyja dolgozik.


Az a problémája hogy mi lesz velünk ha elvállalom a képzést.

Szerintetek igaza van? Jó munka, és a hölgy aki meginterjúvolt, nagyon kedves. viszont most páromtól azért kaptam ezt, mert hogy március közepéig nem lesz munkám, egyből már mikor munkanélküli lettem másnap mondta, menjek a gyógyszergyárba mert könnyű munka és csak csomagolni kell. Viszont én nem akartam ezt, ezért inkább az interjút választottam ahelyett, hogy odamentem volna dolgozni, ahol az anyja van.


Igaza van? Vagy csak én vettem magamra a mondatát? : "ez azért van, mert nem mentél anyához dolgozni!"


(Ő nem spórolt, nekem még van 23 ezer forintom, tehát még nem vagyunk a 0-án.


2017. jan. 30. 17:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ott laksz náluk ?
2017. jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Rossz kategóriába írtam.

Nem náluk, hanem csak vele.

Anyuja külön lakik a párjával.

2017. jan. 30. 18:00
 3/27 anonim ***** válasza:
És te tartod el őt ?
2017. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Öltöny,nyakkendő tiszta meló.

Új embereket ismersz meg,légy pozitív,mosolyogj sokat.

Gratulálok.

2017. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ugyan azon a helyen dolgoztunk, viszont alkalmi munka volt.

Sajnos ez mostegszűnt mert a főnök nem tud a közeljövőben más melót, így nem tudtuk folytatni.


De párom mondta beadja a konzolvilágba az önéletrajzát, amit 1 hete nem tett meg, de ezt neki nem lehet odavágni mert megsértődik.


Nem tartottam el, mert dolgozott. Most viszont úgy tűnik rajtam áll a vásár. Legalábbis ő ezt mondta a mondatával.

2017. jan. 30. 18:06
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
elég hülye párod van a leírtak alapján
2017. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Meg azon idegeskedik, hogy én a második képzést miből fizetem majd ki. 30.000 forint igaz parázok de az ember ne fagyjon le örökké. Ha sikerül a vizsga, akkor az első fizummal visszafizetnék azt a 30 ezer forintot. Emiatt kicsit tartok rendben. De ő ha tanul, miért zavarja hogy én feljebb szeretnék jutni?:)
2017. jan. 30. 18:09
 8/27 A kérdező kommentje:

Dolgoztam már kábelgyárban. Unalmas volt.

Gyógyszeres dobozok cimkézésénél meg jobb a képzéses munka. Szerintem.

2017. jan. 30. 18:11
 9/27 anonim ***** válasza:
Azért,mert irigy.Nem is talpraesett,mert tőled várja hogy megéljetek valamiből.Nem érdekelne a nyafogása,menjen el dolgozni.
2017. jan. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Suliba jár? Nagyon jó! Most van vége a vizsgaidőszaknak, húzzon diákmunkázni, és akkor nem lesztek (akkora) sz..rban! Szorgalmi időszakban is csinálhatja nyugodtan, diákként jobban is keresne, mint te a gyárban, ahova be akart tolni.

Eszem megáll komolyan... nem, nincs igaza, látszik, hogy gőze sincs az életről, és nem lát tovább az orránál.

2017. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!