Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem azt hiszi, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem azt hiszi, hogy van valakim. Mégis, hogyan lehet erről bebizonyítani, hogy nincs igaza?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdett furcsán viselkedni. Egy-egy alkalommal láttam, hogy a táskámban kutat vagy a telefonomat nézegeti. Furcsának találtam, de nem igazán érdekelt a dolog. Utána észrevettem, hogy néha meglepi szerűen feltűnik itt-ott, amikor tudja, hogy pl. vásárolni megyek, vagy játszótérre stb Ez már kicsit zavaróbb volt, de mindig kimagyarázta, hogy valami dolga volt arra.

Most viszont nagyon ledöbbentem, mikor az éjszaka közepén hazaállított, pedig előtte 3 órával beszéltünk telefonon, hogy kedden délután jön (a barátaival nyaral). Azt hittem szívbajt kapok, mikor hallottam, hogy valaki matat az előszobában.

Mikor reggel kérdőre vontam, hogy mi történt, teljes felháborodással azt mondta, hogy tudja, hogy van valakim és rá akar jönni, hogy ki az. Szóhoz sem jutottam. Fogtam a gyerekeket és elmentünk a játszótérre. Mire hazajöttünk, már nem volt itthon, elment a haverjához beszélgetni.

Én ezt nem értem. Soha nem adtam rá okot, hogy féltékeny legyen, soha nem csaltam meg. Nagyon rosszul esik, hogy ilyet feltételez rólam.

Hogyan lehet egyáltalán ilyet bebizonyítani, hogy téved és hamisan vádol?


2015. júl. 5. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha együtt vagy vele egyfolytában, azzal is csak azt bizonyítod be, hogy most éppen nincs szeretőd, azt nem hogy korábban nem volt, meg azt se, hogy később nem lesz.


Ha sok jelet adsz, hogy szereted, akkor megnyugodhat.


A párodnak tényleg az a fontos, hogy ki a szerető? Az nem lenne fontosabb hogy elveszíthet?

2015. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Interferencia ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszéljétek meg a dolgot. Talán egy "jóakaró" ültette el a bogarat a fülében, ennek hamar utána lehet járni...
2015. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. A fantom szerető ami csak a férjed fejében létezik a legjobb szertő, mert egyszerűen semmilyen módon nem lehetséges bizonyítani, hogy nincs.

Bármivel fogsz érvelni, bármilyen bizonyítékot hozol, arra lehet találni egy magyarázatot, hogy miért van mégis. Hülyén hangzik de ami nincs, annak nagyon nehéz bizonyítani a nemlétét :)

2015. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, h neki van vkije. Azért ilyen bizalmatlan veled. Van aki igy viselkedik, ha szeretőt tart. Legjobb védekezés a támadás ?)
2015. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!