Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, ha elmúlt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elmúlt a szerelem a férjemmel és van már valakim, de nem tudom elmondani a férjemnek?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok, és a véleményetekre vagyok kíváncsi. 7 éve vagyok házas. A házasságom is igen zűrösen indult( hamar babánk lett , azaz 2 hónapra rá ahogy összejöttünk és emiatt azt gondolták a család többi tagja nem a páromtól van a baba), párom szüleinél laktunk 2 évig ott is ugymond nem voltunk szívesen látott emberek , de párom nem akart a szülői háztól elmodulni. Evégett mivel mi( már a baba megszületett) elköltöztünk az én szülői házunkba , szakítottam a párommal. Pár hónapos sírás-rívás után újra kibékültünk és lakást vásároltunk, hogy egy új boldog életet kezdjünk el. De ez nem tartott sokáig. Ellaposodott a házasságunk. Megismerkedtem egy férfival , a Szerelmemmel a mái napig nagy szerelmem. De ez sem probléma mentes kapcsolat. Sajnos Ő is házas és nem teljesedhet ki a Szerelmünk. Szomorú vagyok, mert a párommal már 1 éve nincs szexuális kapcsolatom, de a Szerelmemmel viszont isteni az együttlét. Én elhatároztam , hogy szakítok a párommal , (bár Ő nagyon szeret elmondása alapján, próbáltam helyrehozni beszélgetéssel a házasságunkat de nem sok sikerrel), hiányzik az a kötödés, vonzódás ami ezelőtt volt mikor megismerkedtünk. Nme szeretnék egyedül maradni. Szeretném a gyermekemet is biztonságban és szeretetben felnevelni, de ugy hogy én is boldog lehessek. Nagyon fiatal vagyok(26 éves), hogy szex nélküli párkapcsolarba éljek. Ha én nem erőltetném a közeledést a párom felé Ő nem közeledne. És már nem is akarom hogy közeledjen. Bár nem rossz ember, ragaszkodik hozzám és a gyerekéhez is egyaránt. A Szerelmemmel kapcsolatba viszont erős tűz ég , de aggaszt az hogy nem tud engem választani. Említettem a fentiekben , hogy házas és Ő is panaszkodik , hogy nem boldog elmult a szerelem, sose volt az , hamar nősült. 2 gyereke van , felnőtt koruak. De mikor kérdezem tőle hogy mikor változtatunk a jelenen, nem tudja mikor fog erre sor kerülni, nem tudja mikor jön el az ideje( bár szégyellem ez már több mint 3 éve tart), én ugy érzem pótlék vagyok, ezt már neki el is mondtam hogy érzek, de biztosított engem afelől, hogy ez nem így van. De igy én nagyon boldogtalan vagyok. Mit tegyek? Nem vagyok a házasságomba sem boldog, de egyedül se akarok maradni? A Szerelmembe se bízok őszintén, sokszor ugy érzem fontod vagyok , valamikor pedig azt érzem, hogy nem . El akarok válni, de hogy mondjam? Mit tegyek? Várjak még?Vagy probáljam helyrehozni a kapcsolatomat?
2015. máj. 24. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem érdemes a férjeddel együtt maradnod.A szeretődet meg állítsd válaszút elé,ennyi idő elég volt arra hogy el tudja dönteni mit akar.
2015. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerezz egy gerincet
2015. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Interferencia ***** válasza:
78%
2: +1
2015. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ ennyi idő elég lenne már igen a Szerelmemnek, többször is kérdeztem tőle mi legyen , hogy dönt , de sose sült el jól. Állandóan nyugtat , hogy eljön az idő. De mire vár?
2015. máj. 24. 19:06
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a "szerelmed" nem fog válni.

Ha neked csak ennyi számít az életben, hogy ne légy egyedül, akkor a férjeddel próbáld rendbe hozni a dolgokat, a másikat pedig felejtsd el.

2015. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Olyan kapcsolatban nincs értelme élni amiben nem vagy boldog függetlenül hogy közös gyerek van.Egyedűl is tudod nevelni őket,a szeretőben nem bíznék szerintem csak pótlék vagy és csak kihasznál,lelkileg és testileg is. De minden esetre a szeretőt kérd meg válaszon és ha csak huza aaz időt felesleges vele kilódni mert nem fogja hagyni a családját.3 év hosszú idő azért tényleg férhetne belkéd annyi emberség hogy lagalább már szólsz a párodnak a szeretőről és hogy mit érzel irányába.
2015. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehet túl jó tipródni. A végén nehogy két szék közé ess. Szerintem pont azért mert fiatal vagy, és gondolom a férjed is, hátha lehet még valami színt vinni bele. De ahogy írtad, már nem is motivál az egész. Ha válni akarsz, add be a válópert aztán kész.

Én megvártam míg az utolsó csepp is betelt, akkor azt mondtam a férjemnek, hogy mehet haza az anyjáékhoz (az én szüleim házában laktunk), mikor visszajött a holmijáért, már a válóperes papírokkal vártam. Nem emlékszem, hogy megbeszéltünk volna bármit is. Mármint előtte persze próbáltam vele megbeszélni, de egy 0 volt az egész. Az 1 éves babánkkal maradtam egyedül, de azt mondtam még egyedül is boldogabb leszek a lányommal, mint h vele éljem le az életem. Láttam hogy vége lesz, ha nem ma, akkor holnap, miért 40 évesen váljak el, miért tűrjem a rosszat. Fellélegeztem mikor elment, és azóta boldog párkapcsolata van, és nekem is van új párom. A lányom egészségesen szépen cseperedik, masszívan talpra áll, tiszta anyja. :D Csak előre nézz. Ha rossz, nem kell erőltetni. Ha látsz valami szép jövőképet vele, akkor próbáljátok meg. Aki házas és szeretőt tart, az gáz. Kell otthonra egy házvezetőnő, meg valaki, aki szórakoztat. Nem cseréli le a biztosat, azért halogatja.

2015. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Már egyszer elmondtam a páromnak ,ugy szerettem volna , ha vége lett volna a kapcsolatunknak, de addig- addig beszélgettünk, hogy kibékültünk. De ez semmin nem változtatott. Újra szerelmemet nem tudtam elhagyni.
2015. máj. 24. 19:19
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennek a fazonnak te valóban a nő lennél, és kellenél, már régen lépett volna feléd, hogy együtt kezdjetek bármit is.

Ez a pasi nem fog veled kezdeni semmit.Lépni meg végkép.

2015. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
sAjnos magam is arra jöttem rá , hogy neki nem vagyok olyan fontos , hogy velem kezdjen új életet :( Köszönöm válaszod és mindenkiét aki próbált tanácsot adni!
2015. máj. 24. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!