Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, ha elmúlt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elmúlt a szerelem a férjemmel és van már valakim, de nem tudom elmondani a férjemnek?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok, és a véleményetekre vagyok kíváncsi. 7 éve vagyok házas. A házasságom is igen zűrösen indult( hamar babánk lett , azaz 2 hónapra rá ahogy összejöttünk és emiatt azt gondolták a család többi tagja nem a páromtól van a baba), párom szüleinél laktunk 2 évig ott is ugymond nem voltunk szívesen látott emberek , de párom nem akart a szülői háztól elmodulni. Evégett mivel mi( már a baba megszületett) elköltöztünk az én szülői házunkba , szakítottam a párommal. Pár hónapos sírás-rívás után újra kibékültünk és lakást vásároltunk, hogy egy új boldog életet kezdjünk el. De ez nem tartott sokáig. Ellaposodott a házasságunk. Megismerkedtem egy férfival , a Szerelmemmel a mái napig nagy szerelmem. De ez sem probléma mentes kapcsolat. Sajnos Ő is házas és nem teljesedhet ki a Szerelmünk. Szomorú vagyok, mert a párommal már 1 éve nincs szexuális kapcsolatom, de a Szerelmemmel viszont isteni az együttlét. Én elhatároztam , hogy szakítok a párommal , (bár Ő nagyon szeret elmondása alapján, próbáltam helyrehozni beszélgetéssel a házasságunkat de nem sok sikerrel), hiányzik az a kötödés, vonzódás ami ezelőtt volt mikor megismerkedtünk. Nme szeretnék egyedül maradni. Szeretném a gyermekemet is biztonságban és szeretetben felnevelni, de ugy hogy én is boldog lehessek. Nagyon fiatal vagyok(26 éves), hogy szex nélküli párkapcsolarba éljek. Ha én nem erőltetném a közeledést a párom felé Ő nem közeledne. És már nem is akarom hogy közeledjen. Bár nem rossz ember, ragaszkodik hozzám és a gyerekéhez is egyaránt. A Szerelmemmel kapcsolatba viszont erős tűz ég , de aggaszt az hogy nem tud engem választani. Említettem a fentiekben , hogy házas és Ő is panaszkodik , hogy nem boldog elmult a szerelem, sose volt az , hamar nősült. 2 gyereke van , felnőtt koruak. De mikor kérdezem tőle hogy mikor változtatunk a jelenen, nem tudja mikor fog erre sor kerülni, nem tudja mikor jön el az ideje( bár szégyellem ez már több mint 3 éve tart), én ugy érzem pótlék vagyok, ezt már neki el is mondtam hogy érzek, de biztosított engem afelől, hogy ez nem így van. De igy én nagyon boldogtalan vagyok. Mit tegyek? Nem vagyok a házasságomba sem boldog, de egyedül se akarok maradni? A Szerelmembe se bízok őszintén, sokszor ugy érzem fontod vagyok , valamikor pedig azt érzem, hogy nem . El akarok válni, de hogy mondjam? Mit tegyek? Várjak még?Vagy probáljam helyrehozni a kapcsolatomat?
2015. máj. 24. 18:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

Iskolapéldája vagy annak, miért nem kell 18-19 évesen a semmire szülni, meg házasodni.

Most itt vagy 26 évesen, csináltak egy gyereket a nyakadba, a férjed le sem sz*r, te pedig egy másik, hasonlóan szerencsétlen kandúrcicával kúratod magad, és reménykedsz, hogy egyszer majd de szép lesz az élet.

Mégis, milyen tuti jó tanácsot szeretnél?

2015. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Csehné Kiss Erzsébet ne privizgessen, legyen szíves, nem vagyok kíváncsi sem magára, sem a eget verő problémáira.

Köszöntem.

2015. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
akkor meg ne irogass ide. mert a barbár megjegyzéseidet tartsd meg magadnak. köszike :)
2015. máj. 24. 20:56
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

"Nem vagyok a házasságomba sem boldog, de egyedül se akarok maradni"


Szia!

Az a baj, hogy nem tudsz, sőt nem is akarsz egyedül maradni.

Egy jó, egészséges párkapcsolat feltétele pont az, hogy egyedül is megállsz a lábadon, önellátó vagy anyagilag, érzelmileg, önellátásban a háztartásban: egy szóval felnőtt vagy.

A boldog párkapcsolat felé vezető úton ott van a felnőtté válás. Nem spórolhatod meg.

2015. máj. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
0%

Feri

Hogy Te milyen gusztustalan vagy....

2015. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo sok a szerencsetlen ember és kevés aki igazan tudna segiteni. Az ember sajat maga probleimait is alig tudja megoldani nemhogy másnak jokat tanacsolni.

Itt a legtöbben leszidnak mert csak kulsoleg látjak a dolgokat

.

énis ugyananyi idos vagyok mint te és mondhatom ugyanolyan helyzetben voltam csak gyermek kivetelével.


Tanacsom : abszolut minden vagyadrol beszélj a ferjednek kedvesen, vegyél neki nagyon modern ruhakat hogy nagyon jol nézzen ki, menjetek kirandulni sokat, érezzetek nagyon jol magatokat és nagy esélyel ujra szerelmes lesz beléd és garantálom nem fog kelleni a másik többé, eltudod majd felejteni. (tapasztalat)

2015. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Feri

Hogy Te milyen gusztustalan vagy...."


Az igazság nem mindig szép. Sőt, többnyire csúnya.

Na, Icuka, vagy hogy a rossebbe' hívnak, mire jutottál?

2015. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A "szerelmed" nem fog elválni.Csak ígérget, hogy maradj a szeretője.

A férjeddel próbáljatok meg kettesben programokat csinálni,sokat beszélgetni,elvinni a természet lágy ölére kirándulni :),hátha ott jobban megjön a kedve a szexhez is.

Ha semmi nem hoz eredményt,próbáljátok meg a párterápiát.Ha az sem,marad a válás.Fiatal vagy,találhatsz még párt,aki igazán szeret.

2015. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!