Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van vagy nincs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van vagy nincs?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, ha a párotok olyat vágna a fejetekhez, hogy " ha mentél volna anya munkahelyére dolgozni, akkor most nem lennénk szarban!"


Az van, hogy 2 hete munkanélküli vagyok. Párom sem dolgozik, hanem suliba jár.


Azért kaptam ezt a fejemhez, mert megakartam várni egy interjút a mai nap. És felvettek. Viszont mielőtt dolgozni kezdhetnék, elkell végeznem egy tanfolyamot. Ami után láthatólag március közepén tudnék fizetéssel kezdeni. Azért vágta a fejemhez ezt a mondatot, mert én inkább megvártam ezt a banki interjút ami sikerült, minthogy gyógyszergyárba dolgozzak 12 orat naponta, ahol az anyja dolgozik.


Az a problémája hogy mi lesz velünk ha elvállalom a képzést.

Szerintetek igaza van? Jó munka, és a hölgy aki meginterjúvolt, nagyon kedves. viszont most páromtól azért kaptam ezt, mert hogy március közepéig nem lesz munkám, egyből már mikor munkanélküli lettem másnap mondta, menjek a gyógyszergyárba mert könnyű munka és csak csomagolni kell. Viszont én nem akartam ezt, ezért inkább az interjút választottam ahelyett, hogy odamentem volna dolgozni, ahol az anyja van.


Igaza van? Vagy csak én vettem magamra a mondatát? : "ez azért van, mert nem mentél anyához dolgozni!"


(Ő nem spórolt, nekem még van 23 ezer forintom, tehát még nem vagyunk a 0-án.


2017. jan. 30. 17:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Meg azt is mondta : "neked azonnali munka kéne, nem márciustól."


Fennt is akadtam rajta, kimentem a konyhába és mikor mondtam már kétszer a fejemhez vágtad ma ezeket, megsértődött, és bement a szobába. De ő egésznap gépezik suli után. Neki nem baj hogy nincs munkája.

2017. jan. 30. 18:13
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Viszony szülőkkel? Egy városban laktok, haza tudsz költözni?

Ne érezze már ez a majom annyira biztonságban magát, a kérdésed, meg amit hozzászólásokban írsz kiábrándító. Simán hazaköltözhetnél pár napra, ez így nem állapot. Érezze már kicsit veszélybe magát, hogy ti nem tartoztok össze nem az anyja vagy akivel bárhogy bánik az ember a gyerekét úgyis örökre szereti (általában)


Ezen a helyzeten csak te változtathatsz egyes egyedül, simán hazacuccolnék a helyedben, vagy barátnőkhöz akármi. Észhez kell téríteni egy ilyen embert, ha pedig nem megy otthagyni

2017. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Szerintem helyesen cselekedtél. Ő miért nem megy el a gyógyszertárba dolgozni, ha nincs munkája? nehogy már ő döntse el, h mivel szeretnél te foglalkozni
2017. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
En anyum masfel orara lakik tolunk. Ő anyuja lakik szintén abban a városban ahol mi. A baratnőm akihez menni tudnék masik orszagban el. Anyujékhoz nem szeretnék visszaköltözni, szoktam látogatni őket, de nem költöznék vissza, mert amìg sulis voltam az volt a baja velem szintúgy, hogy nem tud 2 gyereket eltartani. Inkább itt szenvedek mint ott mert itt nincs kiabálás :/
2017. jan. 30. 19:26
 15/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó a gyógyszertár is jobb, mint a gyógyszerGYÁR. :D

Ez egy olyan munkahely, ahol 12órát kellene dolgozni, egyhelybe ülni, és cimkéket ragasztgatni a dobozokra. Egyrészt emiatt választanék mást, és várnék még 1 hetet, hátha hìvnak még máshová, rengeteg helyre küldtem az önéletrajzomat. A munkával semmi bajom nem lenne ha csak 8 általánosom lenne. Ő tanul. Nekem mivel nem volt lehetőségem és anyagi keretem tovább ganulni, így hadd keressek olyat amit szeretek csinálni is. Merthogx mivan ha esetleg belépek most a gyógyszergyárba, és utána pont hívnának jó helyre. Hogy nézne ki hogy belépek, aztán kilépek? De ezt sem gondolják végig. Nem nekik ciki, hanem nekem. ''Elnézést tudom pár napja dolgozom itt, de találtam másik munkát és kilépnék" szöveg.

2017. jan. 30. 19:32
 16/27 A kérdező kommentje:
Meg utolsó "nehogy ő döntse már el mivel szeretnék foglalkozni" ezz mondgam neki igen. Az volt a válasz, hogy a mai világba nem lehet válogatni, ilyen nincs. :)
2017. jan. 30. 19:40
 17/27 A kérdező kommentje:

És érdekes, máskor megvagyunk, de ha nincs munkám akkor állandóan veszekedès van.


Tavaly ilyenkor nagyon nehezen helyezkedtem el, akkor elmentem a kábelgyárba, mert tényleg nagyon gáz volt a helyzet. Ott voltam fél évig, és mikor kiléptem volna mert más helye találtam valamit, és a gyárat otthagytam, anyuja a csoportvezetőnél jól alám vágott. Ez a másik ok, amiért én nem akarok anyujával dolgozni. De ők ketten ezt már lehet elfelejtették. :)

2017. jan. 30. 19:43
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ő se válogasson, hagyja félbe a tanulmányait (ami gondolom olyan szakmához vezet, amit ő szeretne!), aztán go melózni a mekibe!

Amúgy minden indulat meg szemétség nélkül, a lehető legjobbkor jött ez a baj, ugyanis még nem kellett bejelentkezni a következő félévre; itt a lehetőség, hogy passziváltasson, és akkor el tud menni melózni, hogy ne legyetek sz...rban. De a diákmunkás - hatalmas, világmegváltó xD - ötletemet is tartom.

2017. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Meg az sem gond, hogy elnéztem neki hogy nem volt pénze, és a névnapomra nem kaptam tőle egy szál virágot. Vagy legalább fél évente. Meghogy nem közös kasszán vagyunk. Mert szerintem ha felesbe fizetnénk a vásárlást, akkor nem én meg ő fizetnénk mindig 10ezer forintot. Hanem mondjuk 1 vásárlásnál csak 5-5 menne el fejenként. De nem az nem jó, mert ugyan annykt költenénk. Tudjátok. 3 éve vagyunk együtt. Nem akarom ezt a kapcsolatot csak úgy felrúgni. Tudom sokat ìrtam, de kidőlt belőlem, mert akárhányszor ezeket elmondtam neki. Nem volt hajlandó végig hallgatni, hanem engem szidott, hogy miért kell mindig megsértődnöm. Mikor összeköltöztünk, az első évben jó volt hozzám. Utána 1 év múlva állandóan a munkán morgott.


-menj el dolgozni.

-menj be dolgozni mert haragudni fognak(lázasan).

-ha nem találsz munkát ezen a héten, akkor menj anyához dolgozni.

Stb....de ezeket nem lehet neki mondani. Mert egyik fülén be, a másikon ki.

Sőt volt olyan hogy kiabáltam vele, és ő mosolygott. De ha én mosolyognék...húha

2017. jan. 30. 19:55
 20/27 A kérdező kommentje:

Nem fősulis, hanem technikumba jár. :) nem lehet szünetelnie.

De neki fárasztó volt amikor hetvégén is dolgozott.

Nekem nem volt farasztó állandóan heti 5 napba a sok hülye emberrel foglalkozni, persze voltak kivételek is. És ha rosszkedvűen mentem haza akkor az már baj volt. Ha panaszkodtam a melóhelyről, baj volt.

Ha kiléptem valahonnan, keress munkát minnél hamarabb.


Úgy csinál, mintha az anyjának teher lenne pénzt adni. Közbe a fiának adja, nem nekem. Én egyszer sem szóltam anyujának hogy engem is segíts már ki. De az jól jött mikor múlt hónapba szarba volt, és visszafizettem a fiának 10.000ft-ot, mert a 15 helyett 25öt költött az anyja kártyájáról. De az nem baj.

2017. jan. 30. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!