Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjemmel nem tudunk megegyezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjemmel nem tudunk megegyezni allasom ugyeben kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk es ott is vegeztem a tanulamnyaimat.

Par eve ujabb foiskolat vegeztem el.Sajnos nem sikerult munkat talanom az uj szakmamaban barmennyire is igyekeztem igy maradt a masik diplomas szakmam ahol lassan 12 eve dolgozom tehat maxium a fizetesem a szakman belul.

Egy hete kaptam egy ajanlatot a masodik kepzesem munkakoreben.Madarat lehetett volan velem fogatni vegra olyan munkam lenne amiert tanultam ua munkahelyen ua munkaidoben.

Aztan jott a berezesi beszelgetes es kiderult alacsonyabb berezest kapok mivel az uj szakmamban kezdonek szamitok.

Igy a berem alacsonyabb lenne min 3 evig amig kezdonek szamitok.Ezek utan viszont meg 12 ev evi bernovekedest kapok.

A ferjem kiabalt velem hogy ki az a hulye aki kevesebb fizetesert nagyobb felelosseget vallal.

Nem szeretne ha elfogadnam az allast szerinte maradjak a fenekemen a jol kereso allasomban.

Anyagi gondjaink nincsenek max het 24 orat(3 nap) dolgozom es van egy masodallasom heti egy napban amit termeszetessen nem hagyok ott mert szugseg van ram.(konnyu nem fizikai munka)



#férj #uj munkakor #feleosseg
2016. ápr. 16. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
a férjed agyatlan sajnos
2016. ápr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnéd a munkát? Akkor fogadd el. Nem szabhatja meg neked, hogy milyen helyen dolgozz.
2016. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, egy valódi társ támpgatja a másikat a céljaiban. Itt most nem a megélhetésetekről van szó. Én neked adok igazat.
2016. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nincsenek anyagi gondjaitok, akkor mindenképpen fogadd el. százszor jobb olyan munkát végezni, amit szeretnél..
2016. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen de komolyan lenyegessen kevesebb penz brutto 450 eu kevesebb.Szerinte ugyanolyan faradt leszek kevesebb penzert es tobb felelosseg.

Mindket szerzodes vegleges es ha szeretnem megtarthatom a masik munkakorom is beugrokentt en nem szeretnek mert 12 ev utan semmi kihivas nincs benne.

Azt kerdezi minden nap : kinek akarod bebizonyitani mire vagy kepes mert nekem nem kell.

2016. ápr. 16. 11:44
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad.
2016. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, hogy senkinek nem szeretnél bizonyítani, ez nálad egy belső igény. A másik munkába már belefáradtál, nem vagy boldog, ezért pedig tudsz lelkesedni.

Kérdezd meg tőle, hogy megér-e neki havi 450 eurót az, hogy boldognak lásson?

2016. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 omba ***** válasza:
100%

Azért ez súlyos:

"A ferjem kiabalt velem hogy ki az a hulye aki kevesebb fizetesert nagyobb felelosseget vallal. "


Én kb fele fizetésért mentem egy nekem sokkal jobban tetsző munkakörbe, a feleségem olyan boldog volt, hogy azt csinálom végre, amit szeretnék... ni se voltunk a létminimumon,de nyilván veszteség volt.


Azért a párod hogy melletted álljon, ne a pénz mellett!

2016. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülye az aki nem olyan munkát végez amit szeretne, annak ellenére hogy megtehetné.
2016. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden nap azt hajtogatja, hogy "kinek akarod bebizonyítani, mert nekem nem kell", az szerintem valami komplexusra utal. Főleg az indulatos kezdeti reakció miatt következtetek erre.


Ha te szívesen végeznéd azt a munkát a több felelősség ellenére is, akkor ez a te döntésed.


A három év eléggé belátható idő, ha hosszútávon gondolkoztok, akkor teljesen rendben van. A gyakorlatot se veheti el tőled senki, ha ez a munkahely meg is szűnne, akkor is már el tudnál helyezkedni ebben a szakmában is, vagyis nem lenne kidobott energia pénz, idő a második diploma megszerzése.


A mai világban a több lábon állás egy remek dolog. Ha a jelenlegi munkakörödben leépítenének, akkor kevesebb helyen tudnál válogatni.


Ami az ő egoját illeti, egy dolog, azzal ne hadakozz, mert minél sértettebb, annál érzékenyebb. Felül kell rajta emelkedni. Szerintem a döntő dolog itt a kommunikáció, hogy hogy adod el neki ezt az egészet.

Én azt mondanám, hogy 12 éve dolgozom itt, elértem, amit el lehet, ha nyugdíjig ezt kellene csinálnom, kiégnék, idegroncs lennék. Ki szeretném ezt próbálni, három év múlva már többet fogok keresni, mint most, és amikor tanultam, akkor is hosszúttávon gondolkodtam, most is ezt teszem. Ha nem jön be, még mindig visszaléphetek, de legalább nyugodtan teszem, mert megpróbáltam.

Tudom, hogy nem kell neked bizonyítanom, nem is akarok, viszont nagyon szeretném, ha megértenél, és velem örülnél.

2016. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!