Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferjemmel nem tudunk megegyezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjemmel nem tudunk megegyezni allasom ugyeben kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk es ott is vegeztem a tanulamnyaimat.

Par eve ujabb foiskolat vegeztem el.Sajnos nem sikerult munkat talanom az uj szakmamaban barmennyire is igyekeztem igy maradt a masik diplomas szakmam ahol lassan 12 eve dolgozom tehat maxium a fizetesem a szakman belul.

Egy hete kaptam egy ajanlatot a masodik kepzesem munkakoreben.Madarat lehetett volan velem fogatni vegra olyan munkam lenne amiert tanultam ua munkahelyen ua munkaidoben.

Aztan jott a berezesi beszelgetes es kiderult alacsonyabb berezest kapok mivel az uj szakmamban kezdonek szamitok.

Igy a berem alacsonyabb lenne min 3 evig amig kezdonek szamitok.Ezek utan viszont meg 12 ev evi bernovekedest kapok.

A ferjem kiabalt velem hogy ki az a hulye aki kevesebb fizetesert nagyobb felelosseget vallal.

Nem szeretne ha elfogadnam az allast szerinte maradjak a fenekemen a jol kereso allasomban.

Anyagi gondjaink nincsenek max het 24 orat(3 nap) dolgozom es van egy masodallasom heti egy napban amit termeszetessen nem hagyok ott mert szugseg van ram.(konnyu nem fizikai munka)



#férj #uj munkakor #feleosseg
2016. ápr. 16. 11:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nemet kellett mondanom mert nem engedte a ferjem elfogadni az allast es a csaldban ove az utolso szo joga mint csaladfo nalunk ez nagyon mukodik mindig.

Hal istennek nemet mondtam a munkahely rajott hogy igen csak nagy szugseg lenne ram mas sem olcsobb es nem isme a munkahelyet. Igy targyaltunk hosszu oar utan kiegyeztunk valahol az en verziom fele ici picit tobbet adnak majd amit most keresek plus szokasos 10% mivel beugros munka.

Vegre tudok aludni es orommel megyek dolgozni.

2016. ápr. 22. 11:10
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Hurrá, ismét győzött a hímsovinizmus!
2016. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

" mert nem engedte a ferjem elfogadni az allast es a csaldban ove az utolso szo joga mint csaladfo"


Mi az, hogy nem engedte? Mi az, hogy utolsó szó joga? És mi az, hogy főleg a te életeddel kapcsolatban?


És a végén még magadnak is bemagyarázod, hogy így volt jó.

Felnőtt ember vagy, nem gyerek, hogy helyetted döntsenek. Te is beleszól, hogy mit dolgozhat a férjed?

2016. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

nem ertem a kommenteket ? Mi az hogy en eletem?

Mikor osszehazasodtunk ket eletbol egy lett en es o MI lettunk.

Attol fogva nincs onnalo kulon dontest mindent at kell beszelni es valakinek ugye meg kell adni az utolso szot.

ha rola lenne szo akkor az enyem lenne az utolso szo joga

2016. ápr. 23. 13:38
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Neme egészen. Ugyanis a napi közös életetekbe nem hoz változást, de a legnahyobb gond ez: "A ferjem kiabalt velem hogy ki az a hulye aki kevesebb fizetesert nagyobb felelosseget vallal. "

Mégpedig azért, mert eleve nem kiabálunk a másikkal, és mert abszolút nem ért meg, nem érdekli, hogy neked valami fontos, nem társként reagált, hanem autorikus módon.

2016. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi amikor megbeszélünk valamit, akkor közös döntést hozunk. Sosem érezném azt, hogy bármelyikünk is "kimondaná az utolsó szót". Oké, a ti családotok így működik, de ne csodálkozz, ha nem leszel boldog. Ha a többség nem ért meg, akkor valószínűleg nem velük van a baj.
2016. ápr. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%

Miért teszed fel a kérdést,hogy kinek van igaza,ha úgyis az van,amit a férjed mond és behódolsz neki?

Bár nekem csak párom van,nem férjem én úgy gondolom,hogy egy papír nem hatalmazza fel arra,hogy helyetted döntsön. Önálló egyéniségek vagyok mindketten,különböző vágyakkal,életszemlélettel. Szerintem nem kettőből lesz egy a házasság során,hanem az a papír csak megpecsételi a normális,harmónikus kapcsolatot,ahol mindkét fél követi a saját kis álmait,vágyait úgy,hogy azok a közös útjukat nem keresztezik.Tehát,ha anyagilag nem jelent gondot,akkor a férjednek miért probléma az,hogy azt csinálod amit szeretsz?Azt írtad boldog lennél tőle.De te attól vagy boldog,hogy van egy domináns férjed,aki irányít. EGY PÁRCSKAPCSOLATBAN NINCS OLYAN,HOGY A MÁSIK HELYETTED DÖNT,MINT ÖNÁLLÓ LÉNY MEGVAN A JOGOD RÁ!

2016. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!