Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A férjemmel 7 éve vagyunk házasok. Va egy 4 éves és egy féléves gyerekünk. Mostanra teljesen megundorodtam magamtól. 165 cm vagyok és 70 kg. Egyszerűen bármit csinàlok nem sikerül lefogyni. Alig eszek mindennap egy óra súlyzós edzést csinálok és heti 3-szor futok. Semmi nem történik 2 hónapja. Pajzsmirigy beteg vagyok szedek rá mindennap gyógyszert. Lehet emiatt nem sikerül vagy mert még szoptatok nem tudom de teljesen el vagyok keseredve. És a lényeg : mondtam a férjemnek hogy nem érdemli meg hogy egy ilyen undorító gusztustalan valakivel kelljen szexelnie úgyhogy nyugodtan legyenek szexkapcsolatai annyi és akivel akarja. Én max ha akarja szájjal kielégítem de nem kell velem semmit csinálnia. Persze biztos rossz lenne mert én imádok szexelni de nem akarom hogy egy ilyennel kelljen lennie. Ő azt mondja nem vagyok normális ő velem akar. Szerintem viszont ő a nem normális hogy egy ilyen gusztustalan bálnával akar lenni mikor annyi szèp vékony nőt találhatna.
2017. aug. 11. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Kezelésre van szükséged, még pedig lelkire. Ezzel a mentalitással előbb-utóbb a férjed idegeire fogsz menni, és akkor tényleg borulni fog a házasság. Amúgy ez a testsúly még nem a bálna kategória.
2017. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj! De neked sürgősen kezeltetned kell magad!


Van két gyönyörű egészséges gyereked, még a pajzsmirigy problémáid ellenére is. Van egy szerető férjed, te meg +10 kg miatt problémázol?


Más a helyedben úszna a boldogságtól!

2017. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%
Talán nem ártana egy NORMÁLIS diétába kezdeni és nem a "kommersz gagyi" felfogásúba "alig eszek".
2017. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normalis.
2017. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel sürgösen szakembert.
2017. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Onsajnaltatas off, muvelodes sport temaban on. Alig eszel, es csodalkozol, hogy semmi nem tortenik a sulyzos edzeseid miatt? Komolyan? Nincs tapanyag a szervezetedben, igy ezzel a jelenlegi "edzessel" csak egy kifacsart bevasarlo szatyor leszel eleg hamar.
2017. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mire a sor végére értem a kérdésben, addigra egy jót is felnevettem!:D


Bezzeg anyukának jó vagy, aki fel neveli a gyerekeit, de szeretőnek nem. Mi a franc?:D


Nem értem ezt a szituációt. A kapcsolat legelején nem volt ez a problémád? Csak most vetted észre

hogy ez így nem lesz jó? Szeretitek egymást, igaz? Ennyi erővel gyerekeid sem lehettek volna,

mert az átlag testsúlyú anyukáktól eltérsz!


Egy jó tanács: alaposan beszéljétek át ezt a helyzetet, mert a gyerekek rovására (is) fog menni!

2017. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az alig eszek nem koplalást jelent természetesen hiszen szoptatás alatt ezt nem tehetem. Rengeteg zöldséget eszek, az alig eszek azt jelenti, hogy nem eszek semmi károsat, édességet, nasit, semmi cukros űditőt ilyeneket. Teljes kiőrlésű pékterméket eszek reggel este felvágottal, sajttal, tojással, zöldségekkel. Tízórai és uzsonna tejtermék illetve gyümölcs. Ebédre hús vagy hal zöldségekkel, salátával, bulgurral vagy kevés (nem sült) krumplival. Ez szerintem így rendben van, a mennyiség ezekből teljesen jó.


És köszönöm szépen mindenkinek a választ! :-)

2017. aug. 11. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
te beteg vagy.....mármint agyilag. Menj pszihológushoz a sok edzés helyett. Én alacsonyabb vagyok nálad és több kg is, mégis imád a férjem és a szex is nagyon jó.
2017. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Adj időt magadnak. Sajnos ezzel a betegséggel küzdök elhíznak úgy tudom, persze nem vagyok szakember....

Te elég sokat teszel annak érdekében hogy ne hízz. Várj amíg befejezed a szoptatást, és aztán full gőzzel nekieshetsz a dolognak, addig olvass utána mi a legjobb módszer.

2017. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!