Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet a házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a házasságon belüli magányon túllépni?

Figyelt kérdés
Jó pár éve már, hogy semmit nem csinálunk együtt, nem érdeklődik a napom iránt. Mikor én megpróbáltam őt kérdezni, akkor leoltott, hogy mit érdekel az engem. Ha beszélgetni próbáltam, nem tudtam vele, most már odáig jutottunk, hogy a gyerekről beszélünk, másról nem. Sokat próbálkoztam, hogy jobb legyen. Amióta viszont a sarkamra álltam, hogy nekem is vannak igényeim, még inkább elkezdett szóban bántani. Hiányzik az igazi társ, akivel beszélgetni lehet, aki partner a mindennapi dolgokban is. Aki nemcsak elvárja, hogy elé legyen téve minden és neki a kisujját se kelljen mozdítania itthon. Elvárja, hogy mindent megcsináljak itthon, mert ő dolgozik. De nem érti meg, hogy én is dolgozom. Végső döfésként megkaptam, hogy ő már nem szeret, talán nem is szeretett akkor sem, mikor 11 éve összeházasodtunk.
2017. júl. 31. 21:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hagytad magad csicskává nevelni. Ne csinálj meg mindent. Ha beszólogat, meg sérteget, mond meg hogy ő id vegye ki a részét, nem vagy csicska. Ha még jobban nekikezd, vedd fel a póker arcot, vond meg a vállad és menj tovább, és továbbra se csinálj meg mindent. Hadd mondja.

Azt is az arcába vágjatod, hogyha ennyire nem tetszik el lehet válni. Jah hogy azt nem akar, akkor meg viselje el. :) Ilyen egyszerű. Fordítsd vissza a fegyverét, és ne hagyd magad bántalmazni!

Az a lényeg, hogy mondja csak a mocsokságait, neked meg egyik füleden be, a másikon ki, tojni rá. Csak bántani akar, ha látja hogy nem ér vele célt majd leszokik.

2017. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tárgyaljátok újra a feltételeket.

Ha nincs módotok párterápiába menni, akkor próbáljátok meg kettesben. Mindketten írjátok össze, mi a jó az együttéléseketben, vagy legalább mi volt a jó, és mit szeretnétek másképpen. a listákat beszéljétek meg, de ne vitatkozzatok rajta. Ez mindenkinek a saját "érzése", lehet, hogy a másik szempontjából sok mindenben téves, vagy jó okkal van úgy ahogy van, mindegy, tudnotok kell, mi van a másik fejében. Aztán döntsetek, együtt vagy külön a továbbiakban?

Ha valamelyiktek válni akar, azt a másik beleegyezése nélkül is megteheti, együttmaradni csak közös akarattal lehet. Tárgyaljátok újra a kinek mi a feladata kérdéskört! A szerelem ettől nem tér vissza, de egy normális együttélésre talán még van esély.

2017. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Már akkor nem szeretett, mikor már csak a gyerekről beszéltetek. Ez nem tűnt fel? Gondolom jó rég szex sincs. Persze nem akar válni, hisz mindent megcsinálsz neki, ingyen cseléd kell neki. Te meg még reménykedsz, hogy hát ha szeret Téged, mint nőt. Nem tudsz tisztán látni, mert nem akarsz. Ezért tud kihasználni. Gyerek, hitel kifogás, azt meg lehet oldani. Gyerektől nem válik, ugyanúgy tud vele mindennap időt tölteni, hozni ,vinni suliba, programokra menni, telefon stb. A hitelt is meg lehet oldani.
2017. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!