Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet a házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a házasságon belüli magányon túllépni?

Figyelt kérdés
Jó pár éve már, hogy semmit nem csinálunk együtt, nem érdeklődik a napom iránt. Mikor én megpróbáltam őt kérdezni, akkor leoltott, hogy mit érdekel az engem. Ha beszélgetni próbáltam, nem tudtam vele, most már odáig jutottunk, hogy a gyerekről beszélünk, másról nem. Sokat próbálkoztam, hogy jobb legyen. Amióta viszont a sarkamra álltam, hogy nekem is vannak igényeim, még inkább elkezdett szóban bántani. Hiányzik az igazi társ, akivel beszélgetni lehet, aki partner a mindennapi dolgokban is. Aki nemcsak elvárja, hogy elé legyen téve minden és neki a kisujját se kelljen mozdítania itthon. Elvárja, hogy mindent megcsináljak itthon, mert ő dolgozik. De nem érti meg, hogy én is dolgozom. Végső döfésként megkaptam, hogy ő már nem szeret, talán nem is szeretett akkor sem, mikor 11 éve összeházasodtunk.
2017. júl. 31. 21:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%

Eleve olyan emberrel kell összeházasodni, akivel 3 értelmes szót is tudsz váltani, nem csak megfog a melleivel vagy a bicepszével.


Persze, ezt lehet mantrázni, de a végén úgyis mindenki barátnak hagyja a beszélgetős csajt/srácot, utána meg 5-10 év múlva jön a síránkozás, hogy unalmas társaság a D-s kebel, vagy az 50-es bicepsz.


Mekkora csoda, vajon ki gondolta volna ezt előre?

2017. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
utolsó, nincs igazad. 7 évig éltünk együtt a házasság előtt. csak sajnos mindketten megváltoztunk, másképp látjuk a dolgokat.
2017. júl. 31. 22:19
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a "házasságnak" már nincs értelme.
2017. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
85%
Én teljesen megértelek téged! Mi nem vagyunk házasok, és nekem itthon besegít , a gyerekkel is szeret lenni de a kapcsolatunkrol nem beszélünk semmit, se ölelés se csók se szex, külön alszunk. Én kezdeményeztem többször az ágyban , beszélgetésben is, ő nem. Nyitott kapcsolat szoba jött esetleg??legalabb mástól megkapnad a figyelmet. Ha pedig nagyon vészes ne húzd az időt, legyetek külön mert a gyerek is megérzi.
2017. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyerek már érzi és nem nagyon tudja kezelni a helyzetet.
2017. aug. 1. 06:00
 16/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így alakult. Mindenképp válást javaslok. A gyereknek is így élni még rosszabb, mintha külön lennétek. És amúgy lenne hova mennetek a gyerekkel ha onnan el kellene költöznötök? Mert válás esetén az lenne a legkézenfekvőbb, hogy eladjátok a házat, kifizetitek belőle a hitelt, aztán ami marad azt felezitek.


Járj utána a lehetőségeidnek, esetleg szülői segítség stb. aztán beszélj a férjeddel, hogy válni akarsz. Ha nagyon nem akarja, mert így neki marha kényelmes, te mindent elé teszel, de veled nem kell foglalkoznia, gondolom mással kiéli magát és neki az úgy elég, szóval ha továbbra is hárítja, akkor állítsd kész tények elé, keress fel egy ügyvédet és indítsd el a válópert. Hebeghet haboghat, de kész, ha az egyik fél válni akar, akkor az fog is, tetszik neki vagy sem.

Ne hagyd magad továbbra is belekényszeríteni ebbe a lehetetlen kapcsolatba csak azért mert a hitel miatt kicsit macerádabb a válás.

Olvastam már a másik kérdésed is, ez tényleg már egy nagyon megromlott házasság, ki kell belőle lépned, mert teljesen felemészt!

2017. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Elválni és olyannal összejönni, aki szeret. Pont.
2017. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudom, hogyan tudnék újra bízni valakiben. Hiszen a kezdtek kezdetén ez sem ilyen volt.Én nagyon szerettem, mindent megtettem érte, értünk.ő is próbálta a mindennapokat túlélni.Csak úgy érzem, nála a mindent megteszek annyiban kimerül, hogy előteremtem a pénzt. Emiatt díjat van távol, állandóan fáradt, ha itthon van, akkor is inkább fekszik a tv előtt. Jó múltkor azt mondta, az is olcsóbb lenne, ha házvezetőnőt fizetne.És nem érti, miéért eszik rosszul, ha ilyet mond éld miért orrolok meg rá.
2017. aug. 1. 17:13
 19/23 anonim ***** válasza:

De te is dolgozol, nem? Akkor te is keresel a közös kasszába, szóval ne legyen ekkora pofája. Ez a házasság átváltott egy bántalmazó kapcsolatba. Ő folyamatosan bánt téged a szavaival, és ez is a célja. Neked igazából rinocérosz bőrt kéne növesztened, hogy ezek leperegjenek rólad. Nagyon hagyod magad, ő ezt meg ezerrel ki is használja.


Sz.rd le amit mond, ne is reagálj rá ha nem muszáj, de azt is megmondhatod neki, hogy nyugodtan fogadjon házvezetőnőt, nincs ellenedre.


Közben meg munkálkodj azon, hogy minél jobban jöjj ki a válásból.

2017. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igen, teljes állásban dolgozom,a gyerekkel kapcsolatosan minden tennivaló az enyém. Emellett 3 éve egyetemre járok. És így is elvárás a modenai főtt kaja, hogy állandóan csili vili legyen minden, és mikor így gondolja, mindenre legyek készen. Ja és persze a kertet is csinálhatnám.És ebből lett nekem marhára elegem, hogy a családban én vagyok a csicska.
2017. aug. 1. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!