Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet a házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a házasságon belüli magányon túllépni?

Figyelt kérdés
Jó pár éve már, hogy semmit nem csinálunk együtt, nem érdeklődik a napom iránt. Mikor én megpróbáltam őt kérdezni, akkor leoltott, hogy mit érdekel az engem. Ha beszélgetni próbáltam, nem tudtam vele, most már odáig jutottunk, hogy a gyerekről beszélünk, másról nem. Sokat próbálkoztam, hogy jobb legyen. Amióta viszont a sarkamra álltam, hogy nekem is vannak igényeim, még inkább elkezdett szóban bántani. Hiányzik az igazi társ, akivel beszélgetni lehet, aki partner a mindennapi dolgokban is. Aki nemcsak elvárja, hogy elé legyen téve minden és neki a kisujját se kelljen mozdítania itthon. Elvárja, hogy mindent megcsináljak itthon, mert ő dolgozik. De nem érti meg, hogy én is dolgozom. Végső döfésként megkaptam, hogy ő már nem szeret, talán nem is szeretett akkor sem, mikor 11 éve összeházasodtunk.
2017. júl. 31. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezen azt hiszem nem lehet túllépni, csak kilépni belőle. Nálunk is ez volt. Igaz, mi nem voltunk összeházasodva, de 16 évig voltunk együtt. És mi is eljutottunk odáig, hogy már nem tudtunk miről beszélgetni, csak a munkáról. 4 évig húztuk mielőtt tavaly nyáron külön váltak az útjaink. Úgy tűnik ennyi fért bele :-( Talán előbb kellett volna befejezni és azóta mindketten találhattunk volna már valakit.

48Ffi

2017. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 LazyJones ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé kézenfekvő a válasz, nem? Ha egy házasság nem működik, akkor az már nem házasság, hanem jogilag összekötött együtt élés. Talán ideje elkezdeni a váláson gondolkodni, vagy beszélni erről.
2017. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már róla. Ő nem akar elválni, mert a hitel, meg a gyerek. De ez így nem mehet sokáig.
2017. júl. 31. 21:07
 4/23 LazyJones ***** válasza:
49%
Ha nem akar elválni a jogi biztonság miatt, akkor egyezzetek ki nyitott kapcsolatban. Nem pártolom ezt a fajta megoldást, de ha javítani nem tudtok, a közös dolgokat meg közösen akarjátok lezárni, akkor legalább annyi férjen bele, hogy mindketten megkereshetitek a boldogságotokat magatoknak.
2017. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű.


Nő vagy férfi vagy?


Ha gondolod írj privátban./N.

2017. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem 2-nap alatt vált ilyenné a helyzet...
2017. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én a nő vagyok.

Tisztában vagyok vele, hogy mindketten elrontottuk a dolgot. Csak most már azon kellene lennünk, hogy minél szebben elválni egymástól. De ő azt mondta, jó ez így.

Csak mikor az alapvető dolgokban sem egyezünk, elég nehéz.

2017. júl. 31. 21:33
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt már nincs más megoldás, csak a válás. Próbálj leülni és megbeszélni vele, hogy nagyon boldogtalan vagy, és hosszútávon nem fog működni ez a "házasok vagyunk, de mégsem" irányvonal.
2017. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Én egy párterápiát tudnék javasolni,hogy ha le tudnál ülni a férjeddel ezt megbeszélni..már csak a gyerekek miatt is,meg ott ahol már annyi év van a párkapcsolat mögött,nem kéne csak úgy hagyni elveezni. Ha van még bennetek egymás iránt egy kis szikra is,akkor azt egy párterapeuta hátha fel tudná közöttetek lobbantani.

A nyitott házasságot pedig nem javasolnám a gyerekek végett,nem volna jó ha ezt hinnék normális viselkedési formának egy házasságban! Akkor inkább tanulják csak meg,hogy ami nem működik azt nem kell erőltetni és be is lehet fejezni.

Kívánom a legjobbakat!


28/N

2017. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ő azt mondta, már nem szeret. Illetve akkor talán szeret, ha úgy viselkedek, egyébként nem szeret.

2017. júl. 31. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!