Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális ha házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha házasságon belül más nőhöz nagyon vonzódom?

Figyelt kérdés

Szeretem a feleségemet, de észreveszem a többi szép nőt is, de van egy nagyon szép nő közülük aki nagyon vonzz testileg, sokszor hozzá szeretnék érni, meg szeretném érinteni.

Nem csalnám meg a feleségemet, de normális ha ilyet érzek 8 év házasság után?


2015. aug. 16. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, csak nem szabad megkívánni, megérinteni mást, ha már ott a feleséged.
2015. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, a nők pont ugyanígy éreznek. Csak ők okosok, és nem kürtölik világgá. Te se tedd.
2015. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Még szép hogy normális a férfi mindig is vadászik új prédára csoda hogy eddig kibírtad . Énis szeretem a csajom de ha egy bombanő odakenné magát nekem nemhiszem hogy ellen tudnék állni
2015. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem az a bombanő típus. Szép alakja van, de a szemeinek és a mosolyának nagyon nehezen tudok ellenállni. Ha rám néz, végem van.
2015. aug. 16. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez régen rossz! Aki azt írta,hogy csoda,hogy kibírtad eddig arra ne halgass! Elvégre nem állatok vagytok,hanem emberek...
2015. aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz, a nők nem éreznek így. Ha igen, az egy teljesen más eset (kielégületlenség). A férfiaknál viszont természetes a dolog, már ami a rácsodálkozást, vagy a szép nők megcsodálását illeti. Ez agyberendezkedés kérdése, elég jól tisztázták az okokat. Az ennél tovább lépés viszont már az előbbi kategória. Ahogy az anyósom szokta mondani, ha megnézek egy jó nőt: hűséget fogadott, nem vakságot.

Egyébként beszéld meg a feleségeddel, és beszélj a nővel is. Sok képzeld dologból lehet kiszállni kellő belebonyolódás nélkül. No persze abszolút nem mindegy, miképpen teszed, ne csak a mondandódból, egész lényedből süssön az álláspontod. A nőknek iszonyatosan jó orruk van az ilyesmihez.

2015. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális. Most még csak arra vágysz, hogy megérintsd, picit később már a csókjára fogsz vágyni, utána meg arra hogy megd...gd. Addigra meg az lesz a kifogásod, hogy nem tudtál ellenállni és megcsaltad a nejedet. Ha 8 év után ez van, akkor mi lesz a következő 60 évben? 10-15 év múlva majd szeretőket tartasz? Komolyan gondoltad a házasságodat és a hűséget? Ha igen akkor tartsd meg a 3 lépés távolságot a nővel ha pl a munkatársad, és nem tudod elkerülni. Ha nem dolgoztok együtt, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ebből szex lesz idővel.


Nem szereted igazán a feleségedet, ha egy másik nő ilyen hatással van rád.

2015. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Bele is tudnál szeretni? Tehát az egész lényét tartod vonzónak vagy csak kizárólag fizikailag?
2015. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egész lényét.
2015. aug. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!