Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Elmentünk sok év után,a gyerek megszületése óta először közösen nyaralni. 6 éves lesz a gyerkőc. Már második nap láttam rajta,hogy alig várja,vége legyen és mehessünk haza. Unta az egészet, szinte végigaludta, mikor együtt lehetett volna játszani a gyerekkel. Ha kicsit elengedte magát a gyerkőc, rögtön fegyelmezés, kiabálás. Tegnap hazajöttünk 4 nap után, ma már megkaptam, hogy tudom-e mennyibe kerül a nyaralás, meg ő mennyit fizetett, meg a fagyi, meg a belépők,meg a többi. Mondom, én kifizettem a szállást, kaját, a többit ugyan ő is kifizetheti a 3x annyi fizuból, mint az enyém. Erre azt mondja,én ne hisztizzek, mert akkor megint mérges lesz. Ugyanis egyszer már feltett a falra. Csak annyit mondtam neki, szégyellje magát, hogy ennyit sajnál a gyerektől, meg tőlünk. Az egész nyaralás 20000 Ftba került neki, amit kb másfél nap alatt megkeres. Úgyhogy mondtam neki, ez volt az első és utolsó közös nyaralás. Nekem külön 2 gombóc fagyit vett, meg egy jégkrémet. A gyereknek vett 4 gombóc fagyit, egy jégkrémet, meg a belépőket. Hogyan sajnálhat ennyit a gyerekétől? De ő simán átmegy a szemben lévő büfébe és naponta megiszik 2 kávét 400ért,meg üdítőt 600ért. Úgy irigyeltem azokat a családokat, ahol láttam, apu is szívesen megy a gyerekekkel. Ahol megmutatott neki mindent, magyarázott, mesélt.
2015. júl. 24. 09:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy ilyen taplóval együtt ??
2015. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
mert anyagilag nem engedhetem meg magamnak,hogy külön költözzünk a gyerekkel.
2015. júl. 24. 09:37
 3/25 A kérdező kommentje:
Hétfőn indultunk,vasárnap még azzal fenyegetőzött,hogy ő nem jön
2015. júl. 24. 09:38
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

biztos, hogy a pénz volt itt a probléma? mert szerintem itt más ok van és csak ezt mondja...

ha nem zsugori, mert kávéra és üdítőre költ akkor valószínűleg nem is ez az igazi probléma...

Szoktatok vitázni? olyankor miket mond?


22F

2015. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Újabb ékes példája annak, amikor a belső értékek semmit nem számítanak.


Egyébként nem normális egy egészséges kapcsolatban, nem nehéz megjósolni ennek a jövőjét...

2015. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Mi az hogy feltetta falra?
2015. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nekem ez érthetetlen! Mi közös masszán vagyunk. Soha még fel sem merült ilyen!!!
2015. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
57%
De miért szültél egy ilyennek???? Egyébként meg ez a legócskább kifogás, hogy a pénz miatt nem tudsz elköltözni. A nyaralást ki tudod fizetni, de egy albérletet azt nem? Ha meg ennyire fontos a pènz, hogy bármit képes vagy elviselni (felkent a falra), akkor meg ne rinyálj, tűrjed csak szépen... Vagy válj el inkább.
2015. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Persze, könnyű úgy dumálni, hogy te alig keresel (hozzá képest), legalábbis írásodból ez jön le? De utálom az ilyen nőket, és igen, tudom milyen érzés férfiként mikor mindent nekünk kell fizetni (persze, hogy frusztrált lesz egy idő után).


De jó, hogy te szépen be tudnád osztani a pénzt amit ő megkeres... Egyébként is, ki kérdezte, hogy a férjed 3x annyit keres? Ezt fontos volt megemlíteni?

Az az ő fizetése, nem a tiéd....


Tudod ez a kérdés sokat elárult rólad és nem irigylem a férjed.

2015. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

"mert anyagilag nem engedhetem meg magamnak,hogy külön költözzünk a gyerekkel."


és persze, még ő a jó fej, mikor ilyen válaszok hagyják el a kezeit....


Magyarán a pénz... Nem is az, hogy szereti, a pénz....

2015. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!