Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Elmentünk sok év után,a gyerek megszületése óta először közösen nyaralni. 6 éves lesz a gyerkőc. Már második nap láttam rajta,hogy alig várja,vége legyen és mehessünk haza. Unta az egészet, szinte végigaludta, mikor együtt lehetett volna játszani a gyerekkel. Ha kicsit elengedte magát a gyerkőc, rögtön fegyelmezés, kiabálás. Tegnap hazajöttünk 4 nap után, ma már megkaptam, hogy tudom-e mennyibe kerül a nyaralás, meg ő mennyit fizetett, meg a fagyi, meg a belépők,meg a többi. Mondom, én kifizettem a szállást, kaját, a többit ugyan ő is kifizetheti a 3x annyi fizuból, mint az enyém. Erre azt mondja,én ne hisztizzek, mert akkor megint mérges lesz. Ugyanis egyszer már feltett a falra. Csak annyit mondtam neki, szégyellje magát, hogy ennyit sajnál a gyerektől, meg tőlünk. Az egész nyaralás 20000 Ftba került neki, amit kb másfél nap alatt megkeres. Úgyhogy mondtam neki, ez volt az első és utolsó közös nyaralás. Nekem külön 2 gombóc fagyit vett, meg egy jégkrémet. A gyereknek vett 4 gombóc fagyit, egy jégkrémet, meg a belépőket. Hogyan sajnálhat ennyit a gyerekétől? De ő simán átmegy a szemben lévő büfébe és naponta megiszik 2 kávét 400ért,meg üdítőt 600ért. Úgy irigyeltem azokat a családokat, ahol láttam, apu is szívesen megy a gyerekekkel. Ahol megmutatott neki mindent, magyarázott, mesélt.
2015. júl. 24. 09:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó nàlad nagy bajok vannak!!

Tudod mi az a csalàd? Ha kialakul normàl esetben nincs enyèm tièd, csak a miènk...

Fèfikènt mondom!

Mikor a felesègem gyesen volt otthon a gyerekekkel akkor is így kellett volna vele viselkednem mert csak 45ezret kapott?? Azt a gyereket èn is akartam együtt vàlaltuk! Azèrt vagyok èn a fèrfi, azèrt dolgozom hogy nekik ,a csalàdomnak mindent megadjak, hogy boldognak làssam őket, mert akkor èrzem van èrtelme az èletemnek! Az ilyen gondolkodàsú emberek miatt tartunk ott, hogy egy ilyen viselkedèst esetleg normàlisnak hisznek! Minek keresed a pènzt ha egy boldog percet sem tussz megèlni??

2015. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!


Szerintem meg nálad vannak a gondok! Te mit szólnál, ha a feleséged, akit eltartasz (magyarán) egy rossz napod után feljönne ide pattogni és megereszteni egy ilyen választ is mellé, hogy csak a pénz (inkább annak hiánya miatt) nem lépett még le?


Te örülnél neki? Őszintén?

A gyerek egy közös döntés, de ez vonatkozik a nőre is. Ne pattogjon itt, tudta kinek szül gyereket.

2015. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
megereszteni -> megeresztene*
2015. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Most egészen őszintén... Mi a retkes falábat keresel egy ilyen mellett??? Gratulálni tudok hozzá. Én pénzem, te pénzed, felken a falra, ordítozik a gyerekkel, utálja a családi programokat, meg még amit le sem írtál....

Mi az, hogy anyagilag nem engedhetitek meg magadnak, hogy külön menj a gyerekkel?

Nem a kérdésre válaszoltam konkrétan, mégpedig azért nem, mert itt nem ez a fő gond, nem ezt kell megoldani, nem ehhez kell hozzászólni.

De hogy mégis válaszoljak. Nem, nem normális.

2015. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Amit leírt nem egy rossz napra vonatkozik! Egy egèsz nyaralàs, èsöbb dolgot is megemlített ami nem erre az idøszakra vonatkozott!

Ès nem eltertom! Ez egy befektetès hogy egèszsèges felnőtt emberek lehessenek a gyerekeink! Amint tudott visszament dolgozni...ez a jóban rosszban...

2015. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ok. Rosszul fogalmaztam (legyen ez az én saram), de legyen egy rossz időszak.

Gondolom, neked még sosem volt ilyenben részed, sosem szóltál oda úgy a feleségednek (mert te mindig jó formában vagy), ahogyan nem kellett volna.... és marhára örülnél neki, ha utána kibeszélne, hangsúlyozná, hogy te mennyivel többet keresel mint ő és csak a pénz hiánya miatt nem lépett még le...


Igen, a családról beszélünk, legyen minden közös, DE azért tudja már mindenki, hol a helye.

Én személy szerint legalábbis ezt várnám el, nem pedig ezt amit a kérdező művel itt. Hiába feketíti be a férjét (ráadásul teljesen igazságtalanul, mert őt nem tudjuk meghallgatni ebben a témában), régóta vele van és tudta mit vállal... Nem jobb a férjtől....

2015. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!kérlek,ne ugorjatok egymásnak!igen,kihangsúlyoztam,hogy mennyit keres hozzám képest.mert nekem a fizetésemből kellene kifizetnem a hiteleinket,amit közösen vállaltunk,a rezsit,a kajapénzt,meg bármit,ami még a hónapban adódik.mert nekem mindent el kellene tőle viselnem,mert ő dolgozik.tény és való,sokat dolgozik.de én is dolgozom napi 8 és fél órát,mellette a szokásos házimunka,gyereknevelés,kert,egyetem,csak hogy jobb legyen mindhármunknak.és szerinte emellé még vállalnom kellene egy másodállást,mert bele kellene férnie az időmbe.hogy bármit kérek tőle,nem csinálja meg.hogy a szomszéd porszívóját megcsinálja,a miénkért másfél évig könyörögtem,de nem csinálja meg.hogy a drága jó ember titkolja,mire mennyit költ,de rajtam 1000 Ftot számonkér.meg azt,hogy miért veszek a gyereknek egy héten 3 gombóc fagyit.hogy mindenért én vagyok a hibás,ami balul sikerül a házasságunkban,mert ő mindent jól csinál.ő a fantasztikus,aki leereszkedik hozzánk,én meg a ronda,kövér tehén,aki semmire nem képes(ez az ő jellemzése rólam a gyerek előtt).az anyád egy bálna,egy tehén,kövér,fogyjál már le kezdetű szlogen mindig elhangzik,és most már a gyerek is ezt fújja,mert ezt hallja. hogy sportoljak,de azt ne várjam el tőle,hogy egy fél órával hamarabb hazajön,hogy legalább oda egyedül menjek.hogy miért gondolom,hogy neki a háztartásban segtenie kellene,hiszen ezért nősült meg.na ilyen gondolkodású az a jó ember,akiről ti csupa szépet és jót írtok.biztosan nekem is van hibám,hiszen senki nem hibátlan.

és igen,elmentünk nyaralni abból a pénzből,amit szép-kártyára kértem,hogy ennyit együtt tudjunk lenni.és igen,nem tudok elköltözni,mert ha a hiteleket kifizetem,akkor marad kb 45ezer forintom.ennyiből meg senki nem tud szerintem megélni.

2015. júl. 24. 13:30
 18/25 anonim ***** válasza:
mi az, hogy a közösen vállalt hiteleiteket neked kell fizetni? Ez miféle új módi kérem szépen????
2015. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
ja és igen,vállaltam gyereket neki,amit ezerszer megbántam már.de régen nem volt ilyen,nagyon jó kapcsolatunk volt.csak körbevette magát olyan férfiakkal,akiknek vagy szanaszét van kb 5 gyereke,meg olyan,aki nem tudom hányszor nősült már,meg aki a feleségét szidja orrba-szájba,mert hogy milyen asszony,de szembe meg egy nagy bojtos mamusz.
2015. júl. 24. 13:32
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha elköltözöl, olyan nincs, hogy a közös hiteleket csak neked kell fizetned....
2015. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!