Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti maradnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maradnátok egy ilyen langyos kapcsolatban? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Elég unalmasnak gondolom a kapcsolatunkat. Férjem dolgozik 2 műszakban. Ha délutános este későn ér haza. Olyankor fürdik, vacsorázik és fekszik is le. Max ha kimegy dohányozni akkor kimegyek vele, de csak álldogálunk egymás mellett, váltunk pár szót de nemigazán beszélgetünk. Ha itthon van délután akkor, vagy elmegy egyik haverjának besegíteni melózni, vagy itthon van akkor alszik.Hétvégente általában nem dolgozik. Soha nincs közös programunk, egy bevásárlásra nem lehet kimozdítani a lakásból. Amit szeret az a kertészkedés, de sajnos nincs kertes házunk. Ha néha rokonoknál vagyunk, ott szívesen besegít de ennyi. Lánnyal úgyahogy elvan, játszanak de ennyi. Most itthon vagyok, de mikor dolgoztam akkor is munka után még volt kedvem más dolgokra is, de neki nincs rá igénye. Ha napokig nem dolgozik akkor sincs kedve semmihez. Néha azt érzem olyan jó lenne egy kis izgalom az életembe, annyira unalmasnak érzem a mindennapokat. Úgy érzem mintha csak egy kedves lakótársam lenne, mert egyébként meg szeretem. Szerintetek ez normális?
2015. máj. 13. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ez így nem normális. Nálunk is voltak ilyen hullámvölgyek, de tenni kell ellene. Később még nehezebb. Találjatok közös programot. Mozi, kirándulás, színház, lovaglás, bicajozás, gyerek nélkül is!
2015. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem, nagyon nem! Már az olvasásába beleszürkültem, nem csodálkozom, hogy így érzel. Beszélj vele erről! Nekem a párom 6 előtt soha nem ér haza, de még így is szinte mindig megyünk valahová babával együtt. Fel sem jön, csörög ha itt van és lemegyünk sétálni, fagyizni, vásárolgatni, elvisz szoliba és addig ő sétál a babánkkal stb. Tudja, hogy milyen ingerszegény az életem és szükségem van egy kis kikapcsolódásra és beszélgetni.
2015. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Le kell ülni felnőtt módjára megbeszélni, hogy ebből néhány éven belül nem csak unalom, de utálat is lesz, mert azt fogod érezni ötvenéves korodra, hogy elment az életed, és még csak nem is élvezted. Jogos igényed a szórakozás, kikapcsolódás... légy őszinte magadhoz, mikor nevettél szívből úgy, hogy a könnyeid is folytak? Egy ember nem azért él, hogy egész nap robotoljon, nézze, ahogy felkel és lefekszik a nap, és annyi. Akkor nem lenne értelme élni. Változtassatok, amíg még láttok rá esélyt! MOST! N31
2015. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem normális, a kérdés, hogy mindig ilyen volt? Ha igen, akkor te választottad, szokás erre mondani, amúgy ha neked ez nem felel meg, akkor beszélj vele, ha azok után változik a helyzet, akkor tán jobb elválni.


Azért mondjuk 2 műszak után dom perignon-os yachtos tivornyára ne számíts, de amit leírtál az nem kapcsolat hanem lakóközösség.

2015. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

te most miért vagy otthon?

gondolom a két műszakos meló nem élete álma, és megcsömörlött, te se tűnsz vmi élettel telinek

2015. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék együtt lenni egy otthonülős pasival, mert nagyon kimozdulós vagyok.
2015. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lényegében régen is hasonló volt, de nem ennyire. Nem volt soha egy nagy bulizós, humor herold, de azért el-el járkáltunk néha. Most viszont semmi, se egy közös program kettesbe, se a gyerekkel, semmi. Próbáltam már beszélni vele többször is, de azt mondja értsem meg, hogy neki ezekhez a dolgokhoz nincs hangulata. Menjek el nyugodtan én a játszótérre addig ő összepakol, menjek nyugodtan ha mehetnékem van barátnőkkel, őt nem zavarja, csak neki ne kelljen mennie sehova. Egyszerűen nincs igénye a közös programokra. Mikor mondom neki, hogy menjünk el egy hétvégére, vagy kettesbe vacsizni stb, akkor jön azzal, hogy nincs rá pénz. Mindig a pénzre hivatkozik, de pl pizzát rendelünk itthonra az se sokkal olcsóbb. Ha mondom, hogy menjünk el inkább egy pizzériába és ott együk meg ahhoz nincs kedve. SZóval ehhez hasonló dolgok.
2015. máj. 13. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg tudom érteni az érzéseidet, én is voltam olyan kapcsolatban ahol a párom igencsak a lusta kategóriába tartozott, de ebből is volt több féle, az egyik, amelyik alapvetően henyélős volt de ki lehetett mozdítani csak nógatni kellett kicsit és végül is sosem bánta meg. Alap lustaság, de volt olyan is, amikor szinte semmit nem lehetett tenni így egy idő után fel is adtam a szélmalomharcot és bekerült abba a listába ami utólag szépen gyarapodva utunk elválásához vezetett.
2015. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen lánnyal? Az ki/mi?
2015. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!