Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Elmentünk sok év után,a gyerek megszületése óta először közösen nyaralni. 6 éves lesz a gyerkőc. Már második nap láttam rajta,hogy alig várja,vége legyen és mehessünk haza. Unta az egészet, szinte végigaludta, mikor együtt lehetett volna játszani a gyerekkel. Ha kicsit elengedte magát a gyerkőc, rögtön fegyelmezés, kiabálás. Tegnap hazajöttünk 4 nap után, ma már megkaptam, hogy tudom-e mennyibe kerül a nyaralás, meg ő mennyit fizetett, meg a fagyi, meg a belépők,meg a többi. Mondom, én kifizettem a szállást, kaját, a többit ugyan ő is kifizetheti a 3x annyi fizuból, mint az enyém. Erre azt mondja,én ne hisztizzek, mert akkor megint mérges lesz. Ugyanis egyszer már feltett a falra. Csak annyit mondtam neki, szégyellje magát, hogy ennyit sajnál a gyerektől, meg tőlünk. Az egész nyaralás 20000 Ftba került neki, amit kb másfél nap alatt megkeres. Úgyhogy mondtam neki, ez volt az első és utolsó közös nyaralás. Nekem külön 2 gombóc fagyit vett, meg egy jégkrémet. A gyereknek vett 4 gombóc fagyit, egy jégkrémet, meg a belépőket. Hogyan sajnálhat ennyit a gyerekétől? De ő simán átmegy a szemben lévő büfébe és naponta megiszik 2 kávét 400ért,meg üdítőt 600ért. Úgy irigyeltem azokat a családokat, ahol láttam, apu is szívesen megy a gyerekekkel. Ahol megmutatott neki mindent, magyarázott, mesélt.
2015. júl. 24. 09:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
mert első körben úgy egyeztünk meg,hogy ezt én fizetem,a rezsit meg ő.de ilyen gondolatai vannak,hogy nekem kellene mindent fizetni
2015. júl. 24. 13:45
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,őszintén szólva szerintem nem normális a viselkedése. Attól még hogy ő több pénzt visz a házhoz nem kellene így viselkednie. Egyébként nincs köztetek más probléma is?
2015. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"első körben úgy egyeztünk meg,hogy ezt én fizetem,a rezsit meg ő."

De az előző írásodban meg azt írod, hogy a rezsit is te fizeted.... Hogy van ez?

2015. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
de vannak gondok
2015. júl. 24. 14:10
 25/25 A kérdező kommentje:
férjem elgondolása szerint kellene nekem fizetni azt is.
2015. júl. 24. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!