Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a férj kijelentése, hogy ő dolgozott meg mindenért?

Figyelt kérdés
A férj kb 2szer annyit keresett,mint a feleség.A feleség otthon volt 3 gyerekkel,de amint a legkisebb felnőtt,ő is visszament dolgozni,és 15 éve ő is dolgozik.Illetve a gyerekek előtt is dolgozott pár évet.
2017. júl. 1. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
15%
Tőled kérdező! Te írsz hatalmas butaságokat, olvasd el még egyszer elölről az egészet és talán átlátod.
2017. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
27%

"Nem tudom,hogy hozzám idézted-e ezt a kérdést,mivel nem én írtam,amit belinkelték,hanem valaki más."


Csak tőled idéztem és saját magamtól, lehet tényleg troll kérdés...

2017. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 A kérdező kommentje:

Látom nem igazán érted.


Itt nem Anyám kérdőjelezte meg az arányokat,hanem apám.


Anyám egy szóval sem mondta,hogy nem ismerte el,azt amit tett a családért,ez fordítva viszont nem igaz.


Apám szerint anyám nem tett annyit,mert ő csak gyereket nevelt és kevesebbet keresett.

2017. júl. 2. 00:08
 64/80 A kérdező kommentje:

Este van,lehet valami elgépeltem.

Egy 39%-os írta ezt a választ,és ugyanez linkelte de időzőjelben.

2017. júl. 2. 00:09
 65/80 anonim ***** válasza:
8%

"Apám szerint anyám nem tett annyit,mert ő csak gyereket nevelt és kevesebbet keresett."


Ha anyád csak gyereket nevelt, akkor nem keresett pénzt.


Ez ellentmondás, megint hülyeséget írtál.

2017. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 A kérdező kommentje:

Látom nem érted.Nyilván,mikor 1-3 évesek voltunk,akkor nem dolgozott.


De,amint lehetett adni oviba a gyereket ment ő is dolgozni.


Lefogadom 39%-os,hogy férfi vagy.

2017. júl. 2. 00:12
 67/80 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon érdekes felfogás ez.


"gyereket nevelt,nem keresett pénzt"

Itt azt állítod,hogy,aki gyereket nevel az egy ingyenélő.


Előzetesen,ahol írtam,hogy családi kedvezményekre jogosult,akkor meg azt írod,hogy "csak kihasználta a lehetőségeket"


Elég erős a kettős mérce.

2017. júl. 2. 00:14
 68/80 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem jogos! Nekem apum külföldön volt, anyum intézett mindent velem és tesómmal kapcsolatosan, rá is úgy néznek, mint a véres rongyra, hogy apum keresett meg mindent.. igen, a pénzt ő kereste, de anyum osztotta be, ha apumon múlott volna hónap végére kétséges lett volna, hogy marad-e. Meg lehetett volna oldani azt is, hogy anyum visszamegy dolgozni, és apum is itthon marad, hogy mindketten tudjanak minket rendezni, de akkor kevesebb pénzünk lett volna, mint így egy külföldi fizetéssel. Később én súlyos beteg lettem, így anyum velem volt ápolásin itthon. Most vettek egy lakást, természetesen mindkettőjük nevére ment, hiába apum "kereste meg a rávalót". Ez szerintem közös megegyezés kérdése, ha normálisak a felek, akkor meglehet beszélni, nincs vita.
2017. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
12%

"Amúgy nagyon érdekes felfogás ez.


"gyereket nevelt,nem keresett pénzt"

Itt azt állítod,hogy,aki gyereket nevel az egy ingyenélő.


Előzetesen,ahol írtam,hogy családi kedvezményekre jogosult,akkor meg azt írod,hogy "csak kihasználta a lehetőségeket"


Elég erős a kettős mérce."



Nagyon nem ezt írtam, a saját állításaidat állítottam szembe egymással és ellentmondásra jutottam.

Gondolkozzál már!

2017. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 A kérdező kommentje:

Nem értem az összefüggést!

Anyám is ugyanúgy részesült a családi kedvezményekből,de ő nem is állította be magát áldozatnak,amiatt ami +pénz mellé járt.


Látom,még mindig nem érted.

2017. júl. 2. 00:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!