Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a férj kijelentése, hogy ő dolgozott meg mindenért?

Figyelt kérdés
A férj kb 2szer annyit keresett,mint a feleség.A feleség otthon volt 3 gyerekkel,de amint a legkisebb felnőtt,ő is visszament dolgozni,és 15 éve ő is dolgozik.Illetve a gyerekek előtt is dolgozott pár évet.
2017. júl. 1. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
61%

"és,az neki jó volt,hogy anyám helyette is nevelte a gyerekeit,ami neki is kötelessége lett volna?"


A nevelés nem csak arról szól, hogy foglalkozunk a gyerekkel és időt töltsünk vele.

2017. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 A kérdező kommentje:

Kihasználta,persze.


Majd kíváncsi leszek,akinek 10 milliót adnak CSOK-ra,majd hányan fogják az utcára dobni a gyerekeket,ha 18 lesz,mert jogilag az övé a lakás.


Tudod,azt az adófizetők dobják össze,nem a saját teljesítményéből éri el,tehát akár kihasználás is lehet a gyerekekkel szemben.


Ezt csak azért hoztam fel,mert ma pl egy egyedülálló semmi segítséget nem kap az államtól.

2017. júl. 1. 23:55
 53/80 A kérdező kommentje:

"A nevelés nem csak arról szól, hogy foglalkozunk a gyerekkel és időt töltsünk vele."


Ez akkor lett volna jogos,ha anyám nem dolgozott volna egy percet sem.

van olyan rokonunk,aki háztartásbeli volt egész életében,és annak nem mondott ilyet a férje soha.

2017. júl. 1. 23:56
 54/80 A kérdező kommentje:

Anyám mikor kicsi voltunk úgy ment a munkahelyére,hogy biciklivel,hóban is eltolt minket óvodába,iskolába.


még ő érte autóval jöttek,és úgy ment a munkahelyre dolgozni.


Szóval nem igazságos ilyet mondania,hogy a gyereknevelés nem számít semmit.

2017. júl. 1. 23:58
 55/80 anonim ***** válasza:
39%

""A nevelés nem csak arról szól, hogy foglalkozunk a gyerekkel és időt töltsünk vele."


Ez akkor lett volna jogos,ha anyám nem dolgozott volna egy percet sem.

van olyan rokonunk,aki háztartásbeli volt egész életében,és annak nem mondott ilyet a férje soha."


Ez minden esetben jogos, mert igaz állítás, a gyerekkel nem csak foglalkozni kell, hanem biztosítani a megfelelő életszínvonalt.


Nem azt írtam, hogy CSAK apád biztosította az anyagi hátteret...



Szerintem neked az a bajod, hogy neked nincs 3 gyereked és nem kapod meg a CSOK-ot?


Ha meg már elvégezted az egyetemet nem is tudja 3 gyerekre apád felvenni a 10 milla CSOK-ot.

2017. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
26%

"Anyám mikor kicsi voltunk úgy ment a munkahelyére,hogy biciklivel,hóban is eltolt minket óvodába,iskolába."

Apád mikor kicsik voltatok,hóban is elment a munkahelyére,hogy hazatalicskázza azt a pénzt amiből éltetek és ami nélkül egy nyomorult párizsis kenyérre se futotta volna.

2017. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
32%

"A nevelés NEM CSAK arról szól, hogy foglalkozunk a gyerekkel és időt töltsünk vele."


"Szóval nem igazságos ilyet mondania,hogy a gyereknevelés nem számít semmit."


Milyen egyetemre jártál te?

2017. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 A kérdező kommentje:

Azért megnézném mit szólnátok,ha a ti szülőtök mondaná ezt a másiknak.


lefogadom itt sem egyformán keresett mindenkinél a két szülő.


Megjegyzem anyám sosem b-szta el a pénzt.

Egész életükben anyám foglalkozott mindennel,apám egy csekket nem tud befizetni,mert "az is a nő dolga".

2017. júl. 2. 00:02
 59/80 anonim ***** válasza:
22%

"Egész életükben anyám foglalkozott mindennel,apám egy csekket nem tud befizetni,mert "az is a nő dolga"."


De azért pár forintot a "gonosz" apád is adott a csekkbe, hogy meglegyen a három gyerekének és a feleségének a komfortja több tíz éven át ugye? Nyugtass meg kérlek!!

2017. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy hozzám idézted-e ezt a kérdést,mivel nem én írtam,amit belinkelték,hanem valaki más.


Nem tudom kitől kérdezted,hogy járt-e egyetemre.

2017. júl. 2. 00:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!