Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a férj kijelentése, hogy ő dolgozott meg mindenért?

Figyelt kérdés
A férj kb 2szer annyit keresett,mint a feleség.A feleség otthon volt 3 gyerekkel,de amint a legkisebb felnőtt,ő is visszament dolgozni,és 15 éve ő is dolgozik.Illetve a gyerekek előtt is dolgozott pár évet.
2017. júl. 1. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
67%
Egy ilyen férfitől el kell válni. A gyereknevelés nem munka? Akkor remélem nem bánja, ha többet nem látja őket...
2017. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 A kérdező kommentje:

Azzal nincs gond,hogy "felnevelt" minket,ami nála abban merül ki,hogy "hazaadta a pénzt".


De ennyi,számára ez a gyereknevelés.

2017. júl. 1. 22:50
 33/80 anonim ***** válasza:
70%

Nem biztos, hogy 30 év után nincs válás.

Rokonságomban most volt egy, épp 31 év házasság után (immár két unokájuk is van).

Kérdező! Ha anyukád 30 éven át ezt eltűrte apukádtól, akkor fogadd el, hogy neki ez így volt jó és ne pörögj ezen. Ne akarj anyukád helyett megsértődni! A te dolgod annyi, hogy levonod a tanulságot, és párkeresésnél ügyelsz arra, hogy ne ilyen férfiba fuss bele.

2017. júl. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
24%
A hazaadott dupla pénz nélkül hol lennétek?
2017. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 A kérdező kommentje:

Igen,én is mondtam nekik,hogy már nagyon régen el kellett volna válniuk.

És addig amíg nincs 3 gyerek.


Egyáltalán nem illenek össze sajnos.

2017. júl. 1. 23:29
 36/80 A kérdező kommentje:

"A hazaadott dupla pénz nélkül hol lennétek"


Ezt nagyon nem szeretem.

Én lennék a legboldogabb,ha sosem alapított volna családot és az összes pénzét magára költötte volna.

állítása szerint soha nem is akart családot,csak anyám "nem hagyott neki békén",ahogy ő szokta mondani.


Így mi a testvéreimmel egész életünkben azt éreztük,hogy teher,nyűg vagyunk számára.


Nagyon ellentmondásos az egész ember sajnos.

2017. júl. 1. 23:31
 37/80 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a gond,a pénzt mindig hazaadta,hanem,hogy anyám egész életében azt érezte,hogy kevesebbet ér nála.


Apám olyan szinten nem foglalkozott a pénzen kívül semmivel,hogy 2.éven tudta meg,hogy melyik egyetemre járok.


Sosem értettem minek vállalnak olyan emberek gyereket,akik csak úgy "tartják",mint a háziállatot,hogy "csak legyen mit ennie".


A többi dolgot mind anyámnak egyedül kellett intéznie,ami a családtervezéssel kapcsolatos.


Sajnos Apám ilyen régimódi neveltetésű,hogy a férfinek a pénzkeresés a dolga,nem az,hogy a gyerekekkel foglalkozzon vagy a háztartással,"nem azért nősült meg".

Ergo ezzel kimondta,hogy a feleség egy pótanya.

2017. júl. 1. 23:35
 38/80 A kérdező kommentje:

"?Anyád nem volt rá képes,el se tudott volna tartani titeket.

Ennyik vagytok,hálátlan férgek."


Anyám is dolgozott.

Nem ült itthon a gyerekkel csak amíg muszáj volt.


De jut tudni,hogy egyesek így gondolkodnak a vagyoni dolgokról.

Pedig szerintem sok helyen élnek így párok,ahol az egyik többet keres,mint a másik.


De,aki ilyen pénzközpontú,azt nem értem miért nem élt magának,miért vállalt családot.

Azért,hogy legyenek valakik körülötte,ne érezze üresnek magát,aztán a fejükhöz vághassa,hogy "rátok áldoztam az életemet".

Senki nem kérte..

2017. júl. 1. 23:38
 39/80 anonim ***** válasza:
88%

Még ha nem lennének gyerekek (akik azért sokat változtatnak a helyzeten), akkor sem lenne jogos. Mindketten dolgoztak, pont. Rendes párkapcsolatban nem nézegetjük ennyire a pénzügyeket s normális ember nem a jövedelme alapján értékeli önmagát és mást... Szomorú, ha valaki ezeken lovagol egy házasságban, sőt szörnyű.


A gyereknevelés, de még csak a háztartásvezetés is komoly munka. Ha a férj embereket fizet meg érte, érzékelheti...

2017. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy szegényebbek lettünk volna,de nem életük volna le a gyerekkorunkat álladó lelki terrorban és veszekedésben.
2017. júl. 1. 23:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!