Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a férj kijelentése, hogy ő dolgozott meg mindenért?

Figyelt kérdés
A férj kb 2szer annyit keresett,mint a feleség.A feleség otthon volt 3 gyerekkel,de amint a legkisebb felnőtt,ő is visszament dolgozni,és 15 éve ő is dolgozik.Illetve a gyerekek előtt is dolgozott pár évet.
2017. júl. 1. 22:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon egyet értek a 37-essel.

A férjnek teljes mértékben igazat adok.

Nyilván nem csak úgy az anyád fejéhez vágta, hogy "hé figyelj, én kétszer annyit keresek mint te, ezt kapd ki! Ma még nem mondtam."


Biztos veszekedtek, mind a két fél mondta a magáét, apád meg ilyenkor közölte azt a tényt, hogy ő kétszer többet keres, mint anyád, aki 8-9 évet otthon volt a három gyerekkel.

Ez egy igaz állítás, ezen nem kell megsértődni, ha mégis akkor az igazság fáj!!!


"Apám olyan szinten nem foglalkozott a pénzen kívül semmivel,hogy 2.éven tudta meg,hogy melyik egyetemre járok."


De azért apád arra jó volt, hogy eltartson a több fizetéssel, amíg huszonéves korodra kijárod az egyetemet, esetleg még a képzést is fizesse ha nem államin voltál. Erre jó volt ugye?

Te megalapoztad az egyetemmel a jövőd, valószínűleg jobban fogsz keresni, mint anyád, de azért apád a szemét?


Hogy van ez?

2017. júl. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 A kérdező kommentje:

Itt nem az a kérdés,hogy a gyereknevelés vagy a háztartás mennyire "munka",hanem az,hogy a férfi kötelessége is ugyanúgy ez.

Illetve megegyeznek egymás közt,hogy ki miből veszik ki a részét,de akkor nem hántorgatom fel a másiknak a dolgokat.


Vannak anyák,akik lelépnek,és az apa egyedül marad a gyerekekkel.

Akkor mit csinált volna?

2017. júl. 1. 23:42
 43/80 A kérdező kommentje:

Nem az egyetem a lényeg,csak egy példa volt.

Soha egy szülői értekezleten nem volt.


Nem tudott rólunk semmit.

Ha valami problémánk volt az anyánknak mondtuk el,nem neki.


ő mégis egy áldozatnak érzi magát.Senki nem kényszerítette,hogy családot alapítson!

Sőt,a 3 gyerek után elég jó sok kedvezményt kapott ő is,amikor építkezni kellett!

Tehát valahol ő is kihasználta a dolgokat!


Annak levét itta meg,amit maga főzött.

2017. júl. 1. 23:45
 44/80 A kérdező kommentje:

Miért nem keresett akkor egy értelmiségi nőt?

Azért,mert annak nem kellett volna.

2017. júl. 1. 23:47
 45/80 anonim ***** válasza:
23%

Persze, felépítette a közös otthon (vagy mit tudom én mit) kedvezményekkel nektek, közös használatra és még ezért is ő a gonosz????


Biztos? Milyen egyetemre jártál te? Elvégezted?

2017. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
25%

"Itt nem az a kérdés"

Sosem az a kérdés ami számít.

A pénze jó volt,de ugatni azért tud utólag.

Így működnek a hálátlan férgek.

Szóval féreg:ha ennyire szar apád,fizesd vissza a taníttatásod árát.A felnevelésed költségeit.

"Jajj itt nem az a kérdés..."

A pénz jó amikor csak jön.

Ásd el magad.

2017. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 A kérdező kommentje:

Nem,nem nekünk.

A családi otthon az övéké,nem a gyerekeké.


Most is látod,hogy 10 millió Ft-ot adhatnak 3 gyerek után.

Még másoknak meg kell dolgoznia totál ezért a pénzért.

Kihasználhatta az ingyen utazás örömeit,stb.90%-os busz,vonat,stb-

2017. júl. 1. 23:50
 48/80 anonim ***** válasza:
87%

Sírunk rívunk folyamatosan, hogy fogy a magyar, meg nem lesz aki kitermelje a nyugdíjunkat, és csak vakarjuk a fejünket, nem értjük miért nem szülnek a nők. De közben egy értéktelen darab szarként van elkönyvelve, aki mégis arra vetemedne, hogy nem hogy egy, hanem kettő vagy ne adj isten három jövendő adófizetőt is a világra hozna.

Csak én gondolom, hogy itt valami nincs teljesen rendben?

2017. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
39%

Ez azért elég gyalázatos:


"Kihasználhatta az ingyen utazás örömeit,stb.90%-os busz,vonat,stb-"


Magyarul kihasználta a lehetőségeit...

Ezzel meg mi a baj?

2017. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 A kérdező kommentje:

A kérdés nem rólam szól.


De jó tudni,hogy Magyarországon ilyen kedves emberek vannak.

A minap is olvastam itt egy díiszpéldányt,aki 18 évesen kiakarta rakni a gyerekét otthonról.


itt nem a gyerekekről volt szó,hanem ahogy anyámat semmibe nézte egész életében.


Mi az,hogy a "pénze jó volt"?

és,az neki jó volt,hogy anyám helyette is nevelte a gyerekeit,ami neki is kötelessége lett volna?

2017. júl. 1. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!