Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek, hogy lehet elviselni egy hárpia feleséget?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi haverom,imádom tényleg. De azt látom,hogy ő a házasságában egy nagy papucs,az asszony mellett szegény megsem mer szólalni. Hamár ránéz egy.másik nőre kiveri az asszony a cirkuszt,mellette szerintem még nem is annyira szép.

Szerintetek,hogy tudja elviselni? Nem megalázó ez neki? Kérdezzek rá tőle?


2017. máj. 31. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:

60 te meg a nőnél is még szerencsétlenebb vagy,mivel tuti visszafogadtad a férjed,mivel egyedül ti életképtelenek vagytok...

Én csak szexelni akarok vele párat,nem összeházasodni vele...

J és nem vagyok kiéhezve csak kell ez a pasi.

2017. jún. 1. 13:47
 62/75 anonim ***** válasza:

Elmondanam,hogy tobbet keresek a ferjemne,es nem vagyok eletkeptelen...

Ellentetben a libaval,aki soha nem dolgozott,csak volt ket gyerek,es eltartotta a parja...neki jol jott volna beleulni a keszbe...

Ja,hogy neked csak szexre kell...

Arra van nem hazas pasi...de ha neked a mase kell,az teged minosit...

Amugy irtak neked a karmat...jobb ha hiszel benne.

Azt a ribixt is utolerte,igaz 7 ev mulva,a gerincet kellett muteni,ironikus,nem?32 evesen...faxa nem...?

2017. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 A kérdező kommentje:
62 visszafogadtad nem??!
2017. jún. 1. 15:20
 64/75 A kérdező kommentje:
Akkor csak szánalmas vagy, a " liba" meg röhög rajtad biztos..
2017. jún. 1. 15:21
 65/75 anonim ***** válasza:
Kerdezo, te 20 eve egyutt elsz a kanoddal, mar keves neked, hogy a mas faxa kell melle? Javulj meg cuncimokus, mert meglasd, elvisz az ordog! :-)
2017. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
Haha szeretnél jó manipulátor lenni,csak sajnos rettenetesen buta vagy hozzá,tudod ahhoz logika és emberismeret is kellene :S. Domináns pasit keresel akivel nagyokat szexelhetsz, erre olyan pasira izgulsz aki a felesége jelenlétébe mukkanni se mer, behódol neki és annyira rád izgult, hogy megkérdezte tudsz -e ugyan főzni :D Hát nagyon rád van kattanva szexuálisan nem mondom. max. új bejárónőt keres, aki mossa a gatyáit meg süt neki sütikét. De hajrá, lesznek majd meglepetések, mikor kiderül,hogy mindkettőtök teljes másra számított,kár,hogy a koppanásod már nem írod ki ide ilyen nagyszájúan,hogy azon is röhöghessünk egy jót :D
2017. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:
66 igen szerintem is neki csak egy bejárónő kell ,aki kinyalja a kis seggét. De én megmondtam neki,én nem csinálok ilyeneket,nincs az a férfi ,aki ezt megérdemli. Hát persze ,hogy nem tetszett neki. Szóval az asszonnyal is csak ,azért van szerintem,mert ő körbeugrálja,kiszolgálja,meg már megszokta,különben már rég lecserélte volna szerintem...mert ezt a nő személyt szerintem nincs más férfi ,aki elviselné. Én ha az ő helyében lettem volna,már biztos lekevertem voéna vagy 2sallert,hogy állítson magán,meg velem ne viselkedjen így,hamár eltartom a kis pi.áját!!
2017. jún. 1. 17:17
 68/75 anonim ***** válasza:
82%
Tudod kerdezo, az a feleseg mos, foz, takarit es gondot visel a ferjere. Ellentetben veled, neki vannak igazi noi tulajdonsagai. Te csak egy szornyeteg vagy, es mint ilyen, undort keltesz a ferfiakban. Agressziv vagy, irigy, dol a szadbol a mocsok es utolso kva is vagy. Nincs ember, nincs ferfi, aki teged megkivanna egy dugasra.
2017. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:

Hát 68 akkor pasim sem lett volna ,de biztos igazad van,én is tudok rád mocskolodni a látatlanba,de nem süllyedek le a te szintedre. Ez is téged minősít..

Igen annyi női vonás van az asszonyba,hogy csicska,egy bejárónőnek van tartva...már ha eza női vonás

2017. jún. 1. 17:35
 70/75 anonim ***** válasza:

Most vagy van vmi veled szuletett lelki betegseged vagy csak ugyan ezt lattad vhol(pl. a csaldodban).

Te az az ember akinek soha nem jo semmi, senki es hamar ra is az adott emberre. Sz*r lehet igy elni...

2017. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!