Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek, hogy lehet elviselni egy hárpia feleséget?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi haverom,imádom tényleg. De azt látom,hogy ő a házasságában egy nagy papucs,az asszony mellett szegény megsem mer szólalni. Hamár ránéz egy.másik nőre kiveri az asszony a cirkuszt,mellette szerintem még nem is annyira szép.

Szerintetek,hogy tudja elviselni? Nem megalázó ez neki? Kérdezzek rá tőle?


2017. máj. 31. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
23%

Nekünk már a szakítás előtt volt ez.

Vele mindig feszkó, meg sokszor kedvem sem volt hazamenni, mert csak a búvalbélelt feje, meg a sirámai 7/24.

Másokkal viszont tök vidám voltam, mert ők nem kizsigerelni akartak lelkileg, hanem beszélgettünk, többek között, stb.


Elég hamar szakítottunk is - nem volt más a képben.


A mostani párkapcsolatom teljesen más, építjük egymást, nem leromboljuk és elvesszük a másik önbizalmát.

2017. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltal h te nem tudsz mindent? Hogy az uracska akar anno felrekacsintott es most a felesege ezert ilyen?
2017. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet elviselni? Így!

Unaloműzésként néha faxra húz valami beképzelt ribit, aztán sajnáltatja magát, hogy a felesége ok nélkül féltékeny. XD

Neked nem megalázó, hogy beveszed a sablon szöveget?

2017. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
87%

A tobbiek ja jol leirtak.

Itt te vagy a zsakmany es majd az aldozat.

Buta liba :D

2017. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:

Még nem d.ott félre a férje,mert azt mondta,nekem hogy még nem csalta meg sose. Akkor nem értem mire veri ennyire a nyálát,meg mire féltékeny?! Ennyi erővel ő se nézzen rá más férfira se a férjén kívűl,ne köszönjön senkinek se ,ne beszélgessen senkivel sem csak a férjével...bezzeg neki a face tele van férfi ismerősökkel ,azokat is törölje akkor kifele. Ha a férjének se lehet,akkor neki se lehessen mÁr!! Vagy csak neki lehet,hogy megy ez?! Ez az undorító. Kiváncsi vagyok ,hogy ő egy nap ,hány palival beszélget!! Ez a szánalmas szerintem

Ja és nem akart felszedni sem. Csak beszélgetni szoktunk. De már erre vergődött ,meg hisztizett.

Azért megy haza hozzá,mert biztos pont főz-mos -takarít rá kinyalják a kis seggét,jó hogy haza megy.

Csak nem értem,hogy lehet ilyen lelki terrorban élni.

Velem jobban járna én nem kezélném papucsként,sőt beszélgetni is beszélgethetne...nem ez

2017. máj. 31. 15:18
 26/75 A kérdező kommentje:

Mert amúgy a pasi,csak ennyit lát benne,hogy legyen valaki ,aki főzzön rá...

Mert amúgy tőlem is megkérdezte,hogy tudok e.

2017. máj. 31. 15:32
 27/75 anonim ***** válasza:
100%
fú, kész főnyeremény a hapsi.. te meg tényleg hozzá való lennél. Zsák a foltját.. erre mondják...
2017. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nyomás alatt tartja, miért nem válik?
2017. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 A kérdező kommentje:
28 na vajon ,miért nem válik a legtöbb pasi? Mert biztos pont az asszony..
2017. máj. 31. 16:44
 30/75 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem biztos pont kérdése, hiszen már te is ott vagy a képben aki főzni is tud és sokkal jobban bánnál vele nem? Vagyis egyből melegváltás lenne.
2017. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!