Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek, hogy lehet elviselni egy hárpia feleséget?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi haverom,imádom tényleg. De azt látom,hogy ő a házasságában egy nagy papucs,az asszony mellett szegény megsem mer szólalni. Hamár ránéz egy.másik nőre kiveri az asszony a cirkuszt,mellette szerintem még nem is annyira szép.

Szerintetek,hogy tudja elviselni? Nem megalázó ez neki? Kérdezzek rá tőle?


2017. máj. 31. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy te kedves, a kedvessegnek egy szikraja sincs benned. Vicsorgo, veresszaju, dogevo harpianak tunsz. Isten ovjon minden ferfit az ilyen "kedves" noktol. Nezd meg a neten a Harpia mitologiai jelenteset, akkor talan rajossz, hogy te magad vagy az.
2017. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, kérlek írd meg, mi történik es az eredményt.... Most mar kíváncsi vagyok ra. Sikerül - e vagy sem...

Es ha igen, nektek milyen együtt élni... Köszi

2017. jún. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:

"Nekem már nem tud ártani az a bizonyos karma,már ha van..."


[link]

2017. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 A kérdező kommentje:
Nem akarok én vele együtt élni,csak szexelni vele,mert ha összeköltözünk ott romlik el minden. Az lesz a terv,most megfogadom a pasi tanácsát,úgy teszek mintha hallgatnék rá,és innám minden szavát ,bebizonyítom neki,hogy én jobb vagyok,és azt csinálom amit mond. Aztán lemegyek papucsba,hogy jaj bocsi a feleséged miatt ,sajnálom meg stb,ő elheszi,aztán rákérdezek ,hogy birod elviselni ezt a fajta féltékenységet.. aztán remélhetőleg kiönti a lelkét. És én ott leszek és segítek,ha baj van..megvigasztolom,és remélhetőleg megtörik a jég és a többit hagy ne ecseteljem.
2017. jún. 1. 08:22
 55/75 anonim ***** válasza:
100%

54,


Bizony..az igazság úgy szól: krvák mindig voltak és lesznek is.

Valóban megérdemelnétek egymást.. Ámen!

2017. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 A kérdező kommentje:

Tudnád mit jelent az ,hogy qva nem dobálóznál vele ész nélkül..

Nézz utána előbb a szvak jelentésének..

2017. jún. 1. 09:47
 57/75 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, szanalmas vagy. Minden ertelemben...a "nagy barat".

Ezert vagyok ellene a noi-ferfi baratsagoknak, az egyik mindig tobbet akar.

2017. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mit gondolsz,én nem érzem magam szánalmasnak. Amíg nem tudja a pasi az igazságot,addig nincs gond ..
2017. jún. 1. 10:20
 59/75 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ki lehetsz éhezve, ha már a foglalt f..z is jó.. :)

Úgy bírom az ilyen nőket, alig várják, hogy megszerezzék a kiszemelt hímet, mint valami trófeát és elmondhassa magáról, hogy " én még a felesége mellől is el tudtam csábítani, tök ügyes vagyok, hogy sikerült megfektetni magam egy nős hapsival, hú de milyen jó nő vagyok már, hogy megkaptam egy nős férfit"...


Baromi nagy büszkeség, valóban :D

De végülis tökmindegy... mert lehet a hapsi is valami ilyen kis sunyi alattomos tervet készül bevetni, hogy lenyalogasd a brokiját....Aztán majd meghagyja neked a "trófea megszerzés örömét", "-had higyje a kis hülye, hogy ő nyert, legalább míg tart a büszkesége addig minden nap lepippnat 2x, még neki lesz megtiszteltetés, hogy a szájába veheti "- :D


Sok boldogságot!

2017. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan ringyo vagy mint a ferjem volt szeretoje.Eloszor csak baratkozott vele o is,meg a parja is,aztan panaszkodott neki ra,sajnaltatta magat.A ferjem se kell felteni,neki is biztos volt oka panaszkodni ram...

Par dugasra jo volt a csaj,de nem sikerult megfognia,pedig meg terhesseget is hazudott...


Undorito nemely noszemely

2017. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!