Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek, hogy lehet elviselni egy hárpia feleséget?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi haverom,imádom tényleg. De azt látom,hogy ő a házasságában egy nagy papucs,az asszony mellett szegény megsem mer szólalni. Hamár ránéz egy.másik nőre kiveri az asszony a cirkuszt,mellette szerintem még nem is annyira szép.

Szerintetek,hogy tudja elviselni? Nem megalázó ez neki? Kérdezzek rá tőle?


2017. máj. 31. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
88%
Ugyes a kollega, mi ferfiak ertjuk a strategiajat. K'rvajo horgasz es most meretes buta suger akadt a horgara. Mar csak ki kell szakolnia. :)
2017. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
100%

Minden tortenetnek ket oldala van. A feleseget ismered egyaltalan, beszelgettel vele sokat? Vagy csak ennek a "nagyon jo havernak" a torteneteibol tudod azt, hogy ez a no egy harpia? Lehet, hogy a fele sem igaz ennek az egesz tortenetnek.


De meg ha igaz is lenne, az is sokat elmond az emlitett ferfirol is, hogy ahelyett, hogy otthon megbeszelnek a problemaikat, Neked pocskondiazza a feleseget.


En a helyedben kimaradnek ebbol az egesz cirkuszbol (akar igaz, akar nem), es nem asnam bele masok maganeletebe, mert nem lesz jo vege.

2017. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
64%

Na, kislany, hova tuntel? Itt megmondtak neked, hogy a ferfi csak horgaszik. Meg mindig imadni valonak latod a haverodat? Elarulom, hogy bar nekem nincs baratnom, de pont ilyesmi szoveggel szoktam levadaszni a nostenyallatokat. Kirakom a pecabotot (megnemertett, bubanatos, szenvedo arc), csalinak feltuzom ra a nemletezo feltekeny es haklis baratnomet es szakolom azzal, hogy jajajaj, nekunk meg beszelgetnunk sem szabadna, mert az asszony leszedi a fejemet. :)


Nem volt meg olyan csaj, aki ne akart volna "megmenteni". En meg kifogtam a halacskat, hazavittem, megsutottem, jol megettem.... a szalkat meg visszadobtam a folyoba.

2017. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 A kérdező kommentje:
Gratulálok 33as ,légy büszke!!
2017. máj. 31. 19:57
 35/75 anonim ***** válasza:
70%
Te meg gondolkodj, kicsi suger! :)
2017. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
88%
Kicccsaj, nagyot fogsz te koppani. :D
2017. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
89%
már az előző kérdésnél is megmonddtam, hogy egy sunyi kis p.csa vagy... most meg írod h veled jobban járna... :D ez volt a lényeg az előzőnél is. persze hogy féltékeny a nő mikor a férjén kattogsz már mióta... aki a haverod 4 éve... :D szánalmas vagy
2017. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:
Akkor is megfogom szerezni,és már közel állok hozzá. Remélem mégjobban hárpiáskodik az asszony és akkor előbb-utóbb eljön az én időm,én ott leszek és megvigasztalom őt. :)))
2017. máj. 31. 21:56
 39/75 anonim ***** válasza:
100%

Minnel gyorsabban kerdezo, szabaduljon is csak meg egy ilyen embertol minel hamarabb az a szerencsetlen no.

Ti osszeilletek, tokeletesen...

2017. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:
Szegény nő,persze,sajnáljuk már nagyon,mikor lelki terrorba tartja szt a szerencsétlent,aki megsem mer mukkani mellette
2017. máj. 31. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!