Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek, hogy lehet elviselni egy hárpia feleséget?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi haverom,imádom tényleg. De azt látom,hogy ő a házasságában egy nagy papucs,az asszony mellett szegény megsem mer szólalni. Hamár ránéz egy.másik nőre kiveri az asszony a cirkuszt,mellette szerintem még nem is annyira szép.

Szerintetek,hogy tudja elviselni? Nem megalázó ez neki? Kérdezzek rá tőle?


2017. máj. 31. 13:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem neked ehhez igazából nem sok közöd van. Max, ha panaszkodik neked a férj és segítséget kér.
2017. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
Szokott. Mert velem teljesen máshogy viselkedik,megnyílik előttem,tökre boldog meg teljesen felszabadult.
2017. máj. 31. 13:21
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Még a panaszkodók is kikérik maguknak sokszor ha más mer rosszat mondani a párjukra vagy netán javasolja hogy ha ilyen rossz lépjen ki a kapcsolatból.
2017. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%
Direkt rákérdezést nem tartom jó ötletnek, de terelheted a kapcsolata felé az irányt, csak úgy, hogy mesélj róla. Aztán adhatsz neki tanácsot, hogy mit hogyan csinálnál, de nem mindenkinek jön be a nyílt és nyers ítélkezés, szóval vigyázz (bár én nő vagyok, nálunk ez másképp működik, szóval ki tudja...). De arra az eshetőségre is készülj fel, hogy ez a férfi csak panaszkodik, miközben teljesen kényelmes és jó neki ez így. Ezt csak arra az esetre mondom, ha mindenképpen bele akarod ütni az orrod. :)
2017. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
98%

Nagy valószínűséggel te többet is szeretnél ettől a pasitól, ezért szólod-szarod a feleségét, csak nem jön össze.

Hogy kerül ebbe a történetbe, hogy az asszony nem is szép?

A pasinak biztos tetszik, különben nem vette volna el.

Ne avatkozz az életükbe és az "imádott férfi haverod" helyett keress inkább egy független pasit, mindenki jobban jár.

2017. máj. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon jó férfi haverom" "Mert velem teljesen máshogy viselkedik,megnyílik előttem,tökre boldog meg teljesen felszabadult."


Miért van az az érzésem, hogy te nő vagy, és rá vagy indulva a pasira?

2017. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze!

Hárpia a feleség, mert nem tetszik neki, ha a férjével ki akarnak kezdeni! Igen, az asszony a hibás, mert neked még külsőre sem tetszik! :D

2017. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
91%

#6

Teljesen egyértelmű, hogy nő a kérdező, vagy egy meleg csávó!:)

2017. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:

És,ha tetszik akkor mivan??! Semmi.

Csak nem értem velem miért viselkedik máshogy?

2017. máj. 31. 13:34
 10/75 anonim ***** válasza:
72%
Ha igaz, amit írsz, a legjobb, ha vele beszéled meg. Amúgy egy párkapcsolatnak rengeteg kis apró szelete van, és az összképbe azok is belejátszanak...azokról lehet nem is tudsz, amik lehet, hogy pont összetartó erők...és végül " győznek"...
2017. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!