Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bunkó voltam a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam a férjemmel. Hogyan tudnám ki engesztelni?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt.Ebből 2 éve házasságban,van egy 1 éves tündéri kislányunk.Boldogok vagyunk,szeretjük egymást.

Férjemnek van egy munkahelye+egy vállalkozása is,itt a papirmunkában besegitek,alkalmazottak fizetése stb.Eléggé felidegesitettek és a tegnapi napom rossz,frusztrált volt.Este miután a kislány elaludt,párommal mi is bevonultunk a szobánkba.Férjem bepróbálkozott,de elutasitottam.Utána mégegyszer próbálkozott kicsit viccesen mert azt hitte ,hogy csak kéretem magam.És mivel rossz napom volt így elég idegesen reagáltam rá.Azt mondtam neki,hogy:"Nem igaz,hogy nem tudsz békén hagyni.Nem tudod felfogni ,hogy nem akarok szexet veled?"Erre ő vissza kérdezett,hogy "velem?".És azt válaszoltam ,amit már nagyon megbántam,hogy:"Igen veled.Ha egy jó pasi feküdne mellettem akkor vele most is.Hagyj békén."

Tudom,nagyon bunkó voltam.Láttam rajta,hogy rosszul esett neki.Utána még ő kért bocsánatot,hogy erőszakoskodott.(Mert kétszer próbálkozott)

Rá fél órára lenyugodtam és nagyon megbántam,hogy így viselkedtem vele.Akkor már aludt,nem akartam felébreszteni.

Ma reggel bocsánatot kértem tőle.Erre ő mosolyogva azt mondta,hogy semmi baj ,nem haragszik,jobb is így ,hogy elutasitottam.Az még rosszabb lett volna ha én nem akarom valójában de belemennék.

Normális volt velem de jóval szűkebb szavú mint szokott.

Nemrég elaltatta a gyereket.Bejött a szobába és kezdeményezntem nála.De erre azt felelte,hogy most nincs nekdve,fáradt.Kiment tv-t nézni inkább.Mit tegyek ,hogy ne haragudjon?Nem gondoltam komolyan azt amit mondtam.

Férjem macis alkatú,talán félreértette és azt hiszi,hogy már nem tetszik nekem.De ez nem igaz.Mikor megismertem akkor is ilyen volt.Most is tetszik,imádom,szeretem őt.A legjobb férj,nagyon jó apa,mindent megtesz értünk.

A szex is müködött köztünk mindig.Szinte minden szeretkezünk.

29 évesek vagyunk mindketten.


Mit csináljak?Férfiak ti is megsértődnétek erre?Ti mivel engesztelődnétek ki?

Nők ti mit tennétek?


2016. ápr. 24. 21:29
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
még arra figyelj, hogy ne sérüljön az, hogy mer kezdeményezni. ne az legyen, hogy inkább nem próbálja, hogy mert tart valami ilyesmitől.
2016. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:

50#

Köszönjük szépen :)))


51#

Mondtam neki,hogy nyugodtan kezdeményezen mint eddig is.Hála istennek nagyon ritka mikor ilyen hülye vagyok mint akkor voltam.

Köszönöm

2016. ápr. 26. 22:52
 53/56 anonim ***** válasza:
Engedted neki seggbe?
2016. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

53#

:)))))

2016. ápr. 26. 23:11
 55/56 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint igen :-)
2016. ápr. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
39%

15:25

Ja de az természetes, arról egy szót sem kell szólni, hogy a férfi észre sem veszi magától, hogy a nőnek rossz napja volt, meg sem kérdezni ha már amúgy nem látja, hanem csak a dugáson jár az esze. Az bezzeg oké. Szép kis kettős mérce. Szerintem rettenetesen megalázó és szomorú, hogy manapság egy nőnek ekkora teperést kell rendeznie egy kis hibáért, amit bárki elkövetvet. Érdekes mód a pasi nem csúszik hason amiért ilyen figyelmetlen és ösztönállat (vagy bármelyik másik alkalommal amikor ő bántotta meg), ő lerendezte egy bocsival, fogadjunk már nem is emlékszik semmire, míg a nő napokig szenved a bűntudattól.

2016. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!