Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bunkó voltam a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam a férjemmel. Hogyan tudnám ki engesztelni?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt.Ebből 2 éve házasságban,van egy 1 éves tündéri kislányunk.Boldogok vagyunk,szeretjük egymást.

Férjemnek van egy munkahelye+egy vállalkozása is,itt a papirmunkában besegitek,alkalmazottak fizetése stb.Eléggé felidegesitettek és a tegnapi napom rossz,frusztrált volt.Este miután a kislány elaludt,párommal mi is bevonultunk a szobánkba.Férjem bepróbálkozott,de elutasitottam.Utána mégegyszer próbálkozott kicsit viccesen mert azt hitte ,hogy csak kéretem magam.És mivel rossz napom volt így elég idegesen reagáltam rá.Azt mondtam neki,hogy:"Nem igaz,hogy nem tudsz békén hagyni.Nem tudod felfogni ,hogy nem akarok szexet veled?"Erre ő vissza kérdezett,hogy "velem?".És azt válaszoltam ,amit már nagyon megbántam,hogy:"Igen veled.Ha egy jó pasi feküdne mellettem akkor vele most is.Hagyj békén."

Tudom,nagyon bunkó voltam.Láttam rajta,hogy rosszul esett neki.Utána még ő kért bocsánatot,hogy erőszakoskodott.(Mert kétszer próbálkozott)

Rá fél órára lenyugodtam és nagyon megbántam,hogy így viselkedtem vele.Akkor már aludt,nem akartam felébreszteni.

Ma reggel bocsánatot kértem tőle.Erre ő mosolyogva azt mondta,hogy semmi baj ,nem haragszik,jobb is így ,hogy elutasitottam.Az még rosszabb lett volna ha én nem akarom valójában de belemennék.

Normális volt velem de jóval szűkebb szavú mint szokott.

Nemrég elaltatta a gyereket.Bejött a szobába és kezdeményezntem nála.De erre azt felelte,hogy most nincs nekdve,fáradt.Kiment tv-t nézni inkább.Mit tegyek ,hogy ne haragudjon?Nem gondoltam komolyan azt amit mondtam.

Férjem macis alkatú,talán félreértette és azt hiszi,hogy már nem tetszik nekem.De ez nem igaz.Mikor megismertem akkor is ilyen volt.Most is tetszik,imádom,szeretem őt.A legjobb férj,nagyon jó apa,mindent megtesz értünk.

A szex is müködött köztünk mindig.Szinte minden szeretkezünk.

29 évesek vagyunk mindketten.


Mit csináljak?Férfiak ti is megsértődnétek erre?Ti mivel engesztelődnétek ki?

Nők ti mit tennétek?


2016. ápr. 24. 21:29
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
#11 és közben az jár majd a fejében, hogy szar vagyok, de sajnálatból, kiengesztelésből azért még bekapja... gondolom részben poénból írtad, de jól mutatja mennyire gáz helyzet.
2016. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim válasza:
100%

Valóban nagyon csúnya dolgot vágtál a fejéhez, a büszkeségében és férfiasságában bántottad meg. Ezt nem könnyű elfeledtetni vele, de én mindenképp a beszélgetést javasolnám első körben.

Ülj le vele, és a szemébe nézve mondd el neki azt, amit itt is leírtál: hogy szereted, hogy olyannak szereted, amilyen, és nem akartad megbántani.


Viszont, bár nem tudom, milyen típus a férjed, de egy ilyen kijelentés képes nagyon megváltoztatni egy kapcsolat dinamikáját, és sokáig tüske marad.

Ne erőltesd vele a dolgokat, de próbálkozz, és az elkövetkező napokban legyél extra-kedves vele, tegyél meg mindent, amiről tudod, hogy örömet okoz számára.


És ne akard ezt azonnal megoldani! Az nem fog menni, kis időbe beletelik, mire túlléptek egy ilyenen. A férfiak büszkeségét lábbal taposni sosem jó ötlet.

2016. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Gondolatban már álmában, valójában pedig reggel az volt az első dolga, hogy megdug egy normális nőt.
2016. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:

Bármit tehetsz, azt hiszem, ez örökre benne marad, legfeljebb elhalványul.

A tudat viszont, hogy szerinte te úgy gondolod, hogy nála sokkal jobbat érdemelnél örökre benne marad. Még ha te ilyet nem is mondtál konkrétan.


Nem konkrétan ilyen dologgal, de hasonlóval engemet is megbántott a barátnőm, ennek közel egy éve, de néha még mindig eszembe jut, hogy vajon ilyen embernek is gondol engem valójában.

2016. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
73%
Hihetetlen azért, hogy alig 2-3 szóval olyan szinten bele tudjátok taposni az ember önérzetét, önbizalmát, magabiztosságát, határozottságát, egyszóval mindenét a sárba, hogy még olvasni is drámai. PhD fokozaton profi hozzáértéssel végzitek a "dolgotokat"...
2016. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
Erre en is megsertodtem volna....
2016. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire durva dolgot már rég olvastam. Valahogy azt kéne vele elhitetni, hogy nagyon durva vicc volt csak.

Bár én jóval fiatalabb vagyok, így nem tudom megítélni, de én már azon gondolkodnék a férfi helyében, hogy ebből hogyan lehet kilépni.

2016. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%

Pff..szegény.

Amúgy itt leírhatod nekünk, hogy miért is mondtad ezt pont neki? Tényleg úgy tűnik, ahogy előttem is írta valaki, hogy ez már egyébként is megfordult a fejedben, itt konkrétan meg akartad őt bántani valamivel. Egyébként fordított helyzetben, ha te közeledsz a férjedhez és ő mondja azt, hogy ha egy jó csaj próbálkozna, akkor lenne kedvem, de így nincs kedvem a szexhez, akkor hogy érzed, mivel lehetne kiengesztelni? Ilyet amúgy nem tudom ki mond, ezt a legfrusztráltabb napon is lehet érezni, hogy sok lehet valakinek. Valami nem gömbölyű, legalább magadnak valld be. Utána neki is mond el őszintén, miért mondtad, mert csak akkor tudja túl tenni magát rajta, ha megérti a miértjét. Addig csak saját értelmet próbál majd kreálni a dolognak, talán olyat is, aminek már tényleg semmilyen alapja nincs. Ne csak annyit mondj, hogy fáradt és frusztrált voltál, mert ezt szerintem ő sem fogja elhinni.

24l

2016. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.


Tudom,hogy nagyon megbántottam de nem akartam.Sajnálom és nem is gondoltam komolyan azt amit mondtam.

Szeretem őt nagyon és úgy ahogy van.

2016. ápr. 24. 22:51
 20/56 A kérdező kommentje:

Tényleg nincs ennek semmi előzménye.Soha nem csaltam meg és nem is tervezem.Nem tudom miért pont ezt mondtam neki.

A legjobb ember a világon,nem akartam bántani.

2016. ápr. 24. 22:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!