Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bunkó voltam a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam a férjemmel. Hogyan tudnám ki engesztelni?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt.Ebből 2 éve házasságban,van egy 1 éves tündéri kislányunk.Boldogok vagyunk,szeretjük egymást.

Férjemnek van egy munkahelye+egy vállalkozása is,itt a papirmunkában besegitek,alkalmazottak fizetése stb.Eléggé felidegesitettek és a tegnapi napom rossz,frusztrált volt.Este miután a kislány elaludt,párommal mi is bevonultunk a szobánkba.Férjem bepróbálkozott,de elutasitottam.Utána mégegyszer próbálkozott kicsit viccesen mert azt hitte ,hogy csak kéretem magam.És mivel rossz napom volt így elég idegesen reagáltam rá.Azt mondtam neki,hogy:"Nem igaz,hogy nem tudsz békén hagyni.Nem tudod felfogni ,hogy nem akarok szexet veled?"Erre ő vissza kérdezett,hogy "velem?".És azt válaszoltam ,amit már nagyon megbántam,hogy:"Igen veled.Ha egy jó pasi feküdne mellettem akkor vele most is.Hagyj békén."

Tudom,nagyon bunkó voltam.Láttam rajta,hogy rosszul esett neki.Utána még ő kért bocsánatot,hogy erőszakoskodott.(Mert kétszer próbálkozott)

Rá fél órára lenyugodtam és nagyon megbántam,hogy így viselkedtem vele.Akkor már aludt,nem akartam felébreszteni.

Ma reggel bocsánatot kértem tőle.Erre ő mosolyogva azt mondta,hogy semmi baj ,nem haragszik,jobb is így ,hogy elutasitottam.Az még rosszabb lett volna ha én nem akarom valójában de belemennék.

Normális volt velem de jóval szűkebb szavú mint szokott.

Nemrég elaltatta a gyereket.Bejött a szobába és kezdeményezntem nála.De erre azt felelte,hogy most nincs nekdve,fáradt.Kiment tv-t nézni inkább.Mit tegyek ,hogy ne haragudjon?Nem gondoltam komolyan azt amit mondtam.

Férjem macis alkatú,talán félreértette és azt hiszi,hogy már nem tetszik nekem.De ez nem igaz.Mikor megismertem akkor is ilyen volt.Most is tetszik,imádom,szeretem őt.A legjobb férj,nagyon jó apa,mindent megtesz értünk.

A szex is müködött köztünk mindig.Szinte minden szeretkezünk.

29 évesek vagyunk mindketten.


Mit csináljak?Férfiak ti is megsértődnétek erre?Ti mivel engesztelődnétek ki?

Nők ti mit tennétek?


2016. ápr. 24. 21:29
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
* "Szinte minden nap szeretkezünk. "
2016. ápr. 24. 21:31
 2/56 anonim ***** válasza:
85%
ettől még nekem is lelankadt a farkam
2016. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Hát férfiként ez elég bántó tény, ahogya nőknek is megvan ami a kényes pontjuk lehet. Nekem is rosszul esne, ha ilyent vágna a fejemhez. De ha nagyon jó házasok vagytok, hogy is mondjam, idő múlva kiengesztelúdik, és akkor próbálkozz, vagyis kezdeményezz te, és próbáld úgy alakítani, hogy add tudtára h még mindig tetszik.
2016. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
91%
elképzeltem, hogy a barátnőm ezt mondja nekem, és most haragszom rá, mit tegyek?
2016. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj de nagyon hulye vagy.. Ilyet soha de soha nem mondanek a paromnak. Ez az elszolas nekem valahogy nagyon megtervezettnek tunik nem olyannak amit az ember hirtelen felindulasbol mond..

En a ferjed helyeben azt mondtam volna hogy akkor keress magadnak egy jo pasit. Szedtem volna a satorfamat es koltoztem volna el... Csak 3 honap mulva nehogy itt sirj hogy miert nem er hozzam a ferjem...

2016. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
89%
Ez most tuti nagyon belé égett. Képzeld el, ha ő neked mondja ezt, hogy nem vagy jó nő és mással menne a szex csak veled nem, hogy tudnád ezt teljesen kiverni a fejedből. Ráadásul annak a típusnak tűnik, aki nem rakja ki, ami bántja.
2016. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
Csak mondd meg őszintén, hogy rossz napod. és magadban gondold végig, miért vágtál ilyet a fejéhez? Mi bosszantott, miért akartad megbántani? Mert meg akartad bántani, legyél magaddal őszinte. Milyen konfliktusaitok szoktak lenni, mi idegesít benne, stb. Nem kell rá válaszolni, csak magadnak.
2016. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
Sajnállak, de jogos a "bűntudatod"! Nem ítéllek el, nem csak mert nincs jogom, de én is -mi is- jártunk már így nem egyszer oda-vissza egymással. De vigasztalásként írom, sajnos azt bántjuk meg a legkönnyebben akiket szeretünk. Velük vagyunk mindennap együtt, velük vagyunk legközvetlenebbek, és velük van a legvékonyabb önkontroll hogy mik a határok a közvetlenség és a bántás között. Sajnos az engesztelés módjában tanácsot nem adhatok -pedig férj vagyok- mert nem ismerem a párodat. Az biztos, ha egy férfit a férfiúi méltóságában megsértenek az nagyon nehezen gyógyul! Itt nem csupán önérzetességről van szó, ez sokkal több annál. A házasságban mindent megtudunk egymásról, szinte semmi titok nincs egymás előtt. Ismered a "teljesítményét" esetleg a kudarcait, gyengeségét, de a terveit és céljait is. Gondold el mekkora csalódás ha az akinek minden titkát rendelkezésére bocsájtotta abban minősíti le ami a bizalom és a házassági közösség gyakorlásának egyik fontos megvalósítója?! Ezzel nem büntetni akartalak, csak szemléltetni milyen fájdalmas ha ezt teszik egy férfivel. De nem olyan tragikus a dolog. A szeretet találékony, és biztos vagyok benne, ha őszinte a kapcsolatotok ezt is meg tudjátok beszélni. A bocsánat kérés és a kedvesség "csodákra" képes. Sok sikert, én bízom Benned hogy megtalálod az időt és alkalmat, az eszközt hogy boldog napjaitok legyenek mint ez előtt volt.
2016. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
Azért ez nem az a színt, amit le lehet tudni annyival, hogy rossz napom volt. Szerintem iszonyat veszélyes helyzet, akár egy nagyon rossz eseménysort is elindíthat. Szerintem itt valami nagyon radikális kell. De fogalmam sincs mi.
2016. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
31%
Sz ,opd le,tuti értékelni fogja!
2016. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!