Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bunkó voltam a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam a férjemmel. Hogyan tudnám ki engesztelni?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt.Ebből 2 éve házasságban,van egy 1 éves tündéri kislányunk.Boldogok vagyunk,szeretjük egymást.

Férjemnek van egy munkahelye+egy vállalkozása is,itt a papirmunkában besegitek,alkalmazottak fizetése stb.Eléggé felidegesitettek és a tegnapi napom rossz,frusztrált volt.Este miután a kislány elaludt,párommal mi is bevonultunk a szobánkba.Férjem bepróbálkozott,de elutasitottam.Utána mégegyszer próbálkozott kicsit viccesen mert azt hitte ,hogy csak kéretem magam.És mivel rossz napom volt így elég idegesen reagáltam rá.Azt mondtam neki,hogy:"Nem igaz,hogy nem tudsz békén hagyni.Nem tudod felfogni ,hogy nem akarok szexet veled?"Erre ő vissza kérdezett,hogy "velem?".És azt válaszoltam ,amit már nagyon megbántam,hogy:"Igen veled.Ha egy jó pasi feküdne mellettem akkor vele most is.Hagyj békén."

Tudom,nagyon bunkó voltam.Láttam rajta,hogy rosszul esett neki.Utána még ő kért bocsánatot,hogy erőszakoskodott.(Mert kétszer próbálkozott)

Rá fél órára lenyugodtam és nagyon megbántam,hogy így viselkedtem vele.Akkor már aludt,nem akartam felébreszteni.

Ma reggel bocsánatot kértem tőle.Erre ő mosolyogva azt mondta,hogy semmi baj ,nem haragszik,jobb is így ,hogy elutasitottam.Az még rosszabb lett volna ha én nem akarom valójában de belemennék.

Normális volt velem de jóval szűkebb szavú mint szokott.

Nemrég elaltatta a gyereket.Bejött a szobába és kezdeményezntem nála.De erre azt felelte,hogy most nincs nekdve,fáradt.Kiment tv-t nézni inkább.Mit tegyek ,hogy ne haragudjon?Nem gondoltam komolyan azt amit mondtam.

Férjem macis alkatú,talán félreértette és azt hiszi,hogy már nem tetszik nekem.De ez nem igaz.Mikor megismertem akkor is ilyen volt.Most is tetszik,imádom,szeretem őt.A legjobb férj,nagyon jó apa,mindent megtesz értünk.

A szex is müködött köztünk mindig.Szinte minden szeretkezünk.

29 évesek vagyunk mindketten.


Mit csináljak?Férfiak ti is megsértődnétek erre?Ti mivel engesztelődnétek ki?

Nők ti mit tennétek?


2016. ápr. 24. 21:29
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Kérdező, én abszolút megértelek, felindulásból én is tudok durva dolgokat mondani, csak azért hogy megbántsam a másikat, és szerintem ezzel vannak még egy páran. - 26-os, értelmes ember NEM csinál ilyet, ez ovis szint, kb. Szánalmas, és gusztustalan dolog.
2016. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

Én momentán a hátam közepére sem kívánnálak ezek után, sőt, lehet, megmondanám, hogy menjél és dugasd meg magad egy JÓ pasival, de ne velem.


Mindegy, remélem, meg tudjátok beszélni, és, hogy többé nem leszel ilyen ostoba pitsa.

2016. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

# 41

Olvasd tovább, azt javaslom. :)

2016. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:

Na itt vagyok :)


Miután hazaért a munkából a szokasosan viselkedett .Játszott a lányunkal stb.

Vacsoránál mikor szedtem neki a kaját és elé raktam a süteményt láttam ,hogy mosolyog egy nagyot.Tudta,hogy most csak neki sütöttem,főztem.

Vacsora után megkértem,hogy beszéljünk kicsit a multkoriról.

Bocsanatot kértem tőle ,hogy olyan hülye voltam és mondtam hogy nem gondoltam komolyan azt amit mondat.

Mondtam,hogy ugyananyira tetszik mint amikor megismertem 6 évvel ezelőtt.Napról napra jobban szeretem és megköszöntem neki,hogy ennyire jó férj,társ és apa.

Erre ő csak vigyorgott egy nagyot,de úgy ahogy csak ő tud senki más :)

Azt mondta,hogy egy kicsit rosszul esett neki de nem haragszik rám kicsit sem.Neki is látnia kellett volna,hogy rossz napom volt.

El képzelni nem tudjátok,hogy mennyire boldog voltam :)

Utána ő megfürdette a kislányunkat(mindig ő fürdet,csak apának szabad)aztán amig elaltattaén előkészitettem a terepet a fürdőben.Mécsesek és egyéb dolgok...nagyon hangulatos volt.Együtt fürödtünk és közben egy jót beszélgettünk.Utána én felkaptam azt a fehérnemüt amit csak erre az estére vettem és a hálószobában folytattuk...de már nem a beszélgetést természetesen :))

Nagyon csodálatos éjszaka volt :)

(A kislányunk minden este legalább 1x felkel,akkor este egyszer sem.Ez nem tudom,hogy lehetséges.. :) )

Az biztos,hogy egy életre megtanultam,hogy gondolkodom mielőtt kimondok valamit.És ha ki is mondom akkor is csak olyat amit komolyan gondolok. :)


Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)

2016. ápr. 26. 19:25
 45/56 anonim ***** válasza:
:')
2016. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

"mondtam hogy nem gondoltam komolyan azt amit mondat. "

*mondtam


Bocsánat a hibákért de jelenleg is egy fürdetés zajlik nálunk.A fürdőszoba úszik (mint mindig)

és szaldgálok,hogy feltörüljem körülöttük :)

Egy csatatér ilyenkor a fürdő. :)


Bocsánat mégegyszer :)

2016. ápr. 26. 19:29
 47/56 anonim ***** válasza:

Őszintén örülök nektek!!!! :)))

Szeressétek egymást nagyon! :)

2016. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim válasza:
Őszintén örülök Nektek! :) És sok boldogságot!
2016. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen :))

Nagyon aranyosak vagytok :))

2016. ápr. 26. 20:59
 50/56 anonim ***** válasza:
én is nagyon örülök, hogy végül jól alakult :) Legyetek mindig ilyen boldogok.
2016. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!