Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bunkó voltam a férjemmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam a férjemmel. Hogyan tudnám ki engesztelni?

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve vagyunk együtt.Ebből 2 éve házasságban,van egy 1 éves tündéri kislányunk.Boldogok vagyunk,szeretjük egymást.

Férjemnek van egy munkahelye+egy vállalkozása is,itt a papirmunkában besegitek,alkalmazottak fizetése stb.Eléggé felidegesitettek és a tegnapi napom rossz,frusztrált volt.Este miután a kislány elaludt,párommal mi is bevonultunk a szobánkba.Férjem bepróbálkozott,de elutasitottam.Utána mégegyszer próbálkozott kicsit viccesen mert azt hitte ,hogy csak kéretem magam.És mivel rossz napom volt így elég idegesen reagáltam rá.Azt mondtam neki,hogy:"Nem igaz,hogy nem tudsz békén hagyni.Nem tudod felfogni ,hogy nem akarok szexet veled?"Erre ő vissza kérdezett,hogy "velem?".És azt válaszoltam ,amit már nagyon megbántam,hogy:"Igen veled.Ha egy jó pasi feküdne mellettem akkor vele most is.Hagyj békén."

Tudom,nagyon bunkó voltam.Láttam rajta,hogy rosszul esett neki.Utána még ő kért bocsánatot,hogy erőszakoskodott.(Mert kétszer próbálkozott)

Rá fél órára lenyugodtam és nagyon megbántam,hogy így viselkedtem vele.Akkor már aludt,nem akartam felébreszteni.

Ma reggel bocsánatot kértem tőle.Erre ő mosolyogva azt mondta,hogy semmi baj ,nem haragszik,jobb is így ,hogy elutasitottam.Az még rosszabb lett volna ha én nem akarom valójában de belemennék.

Normális volt velem de jóval szűkebb szavú mint szokott.

Nemrég elaltatta a gyereket.Bejött a szobába és kezdeményezntem nála.De erre azt felelte,hogy most nincs nekdve,fáradt.Kiment tv-t nézni inkább.Mit tegyek ,hogy ne haragudjon?Nem gondoltam komolyan azt amit mondtam.

Férjem macis alkatú,talán félreértette és azt hiszi,hogy már nem tetszik nekem.De ez nem igaz.Mikor megismertem akkor is ilyen volt.Most is tetszik,imádom,szeretem őt.A legjobb férj,nagyon jó apa,mindent megtesz értünk.

A szex is müködött köztünk mindig.Szinte minden szeretkezünk.

29 évesek vagyunk mindketten.


Mit csináljak?Férfiak ti is megsértődnétek erre?Ti mivel engesztelődnétek ki?

Nők ti mit tennétek?


2016. ápr. 24. 21:29
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
31%
Erőszakold meg. Iszonyat féktelenül. Akkor legalább látja, hogy nem vagy normális.
2016. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Legyen bármilyen rossz napom, ez a nem az a mondat, ami csak úgy kicsúszik az ember száján.


Az igen, hogy ingerülten odavágod, hogy "nem érted, hogy most nincs kedvem?".. Na de hogy aztán még nekiállsz magyarázkodni. Ez minden volt csak nem felindulás.

Egy ilyennel gyakorlatilag tönkre is vágtam volna a kapcsolatunkat.

Gratulálok!


N

2016. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
28%

Ez nem bunkóság, ez alpáriság. Undorítóan beszéltél, undorító volt a viselkedésed.

Azért ez nem a rossz nap kategória. Mindent megtesz, te pedig ilyen alpári módon fejezed ki a köszöneted. Én egy ilyen kijelentés után, van gyerek vagy sem, 6 év ide vagy oda, de biztosan kilépnék a kapcsolatból, elvégre kijelentetted, nem kell neked.

A másik biztos, hogy addig összeszednék egy szeretőt, amíg nem találnék a helyedre valakit aki sokkal inkább alkalmasabb az asszony szerepre. Szóval itt nem arról van szó, hogy te megakarod vagy meg akartad-e csalni valaha is, hanem hogy ő megakar-e, mert 95%, hogy meg fog, belátható időn belül. Ide meg hiába írod, hogy mennyire szereted, senkit nem érdekel.

2016. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
31%
Jaj istenem mennyi álszent ember van itt! Ti gondolom tökéletesek vagytok, vagy ha vétetek is hibát azt centivel méritek, hogy még az elfogadható kategóriába essen! És ez a kérdező férjére is vonatkozik, szóval elég gáz olyanokkal jönni, hogy azonnal dobja és keressen mást. Valószínűleg ő is sértette már meg a kérdező vagy fogja a jövőben.
2016. ápr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:

De, igen, komolyan gondoltad, különben nem mondtad volna ki.

Mi is sokszor jövünk haza frusztráltan, vagy hullafáradtan, mégsem vágunk ilyesmiket - még hasonlót sem - egymás fejéhez, hanem azt szidjuk, akivel bajunk van (kollégák, bkv, stb.); te ŐT szidtad, VELE van bajod, csak higgadtan tudtad palástolni... eddig.


Én a helyében elhagytalak volna, mert ez nem az a mondat, ami mellett csak úgy elmennék. Nagyon durván a lelkébe gázoltál, az önbecsülését egy mp. alatt a béka sgge alá toltad... áh, jobb lenne neki nélküled.

2016. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én abszolút megértelek, felindulásból én is tudok durva dolgokat mondani, csak azért hogy megbántsam a másikat, és szerintem ezzel vannak még egy páran. Nem is gondolom egyáltalán komolyan, csak így vezetem le a frusztrációimat, de manapság ez már nem fordul elő túlzottan, mert elkezdtem gondolkodni, mielőtt beszélek. "Megérdemli vajon, hogy ilyet mondjak? Mik lehetnek a következményei?" És belátom, hogy nem, nem érdemli meg és nem, nem tetszenek a következmények. Tehát javaslom, hogy a jövőben te is inkább gondold át, amit mondani készülsz, és soha ne beszélj idegességből.

A jelenlegi helyzettel kapcsolatban azt tudom javasolni, hogy üljetek le, és beszéljétek meg. Ezt nem szabad elsunnyogni, ha nekem mondtak volna ilyet, tutira elgondolkoznék a búcsún. Úgy vélem, ha leültök megbeszélni, akkor hamarabb begyógyulhat ez a seb. Mond meg neki, hogy egyáltalán nem úgy gondoltad, csak bántásból mondtad, mert frusztrált voltál és a hozzád közelállókon a legegyszerűbb ezt levezetni. Vonzódsz hozzá, szereted, nem akarod elveszíteni, csak szemét hangulatban voltál és ez többet nem fog előfordulni. Remélem megoldódik a helyzeted!

2016. ápr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe lehettél ekkora bunkó de most komolyan? Mikor még nem értem a végére azt gondoltam észre vehette volna hogy sz.r napod van, és ingerülteben reagász. Ha azt mondtad volna csak hogy nem látod hogy nincs kedvem? Abba még nincs semmi, bocsánatot kérsz hogy így reagáltál. De ez?? Ha nekem ilyet mond a párom nem hiszem hogy egyhamar túltenném magam rajta. Kb azt mondtad hogy őt már nem kívánod. Nagyon rosszul eshetett neki. Bennem sokáig ott lenne a tüske. Képzeld el hogy olyan mintha szülés után közölné hogy nem kíván teged. Lehet én vagyok túl érzékeny de nem hiszem hogy ilyet mondanék ha ideges is lennék. Hagyj idot meli fe most ne erőszakold rá magad mert az még gázabb. Csak éreztesd hogy nem gondoltad komolyan. De ne várd hogy rögtön megbocsásson.
2016. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsősorban jónak tartom nagyon, hogy szeretitek egymást van egy pici lányotok és őszintén el tudod mondani azokat a dolgokat is, amikor te hibázol. Az meg csak plusz öröm, hogy még ki is szeretnéd miatta engesztelni. Biztos aranyos család lehettek.:)


Sajnos én is voltam pont 2 napja ilyen helyzetben, mint te. Véletlenül nem egyszerre volt rossz napunk?:D Fogjuk a teliholdra.:D Viszont viccet félretéve én kövérnek hívtam a férjemet. Megjegyzem, hogy egy sportosabb férfiról volt szó, igazából dühös lettem rá és ezt tudtam hozzávágni. Ez elég ironikus volt, mert ő ezt magára is vette (pedig nem az9. Én később leültem és elmondtam neki, hogy nem kövér. Ezt te is megtehetnéd szerintem. Őszintén leülsz vele beszélgetni és elmondod neki, hogy mennyire jó pasinak tartod és mennyire tetszik neked. A férjem azt mondta az sosem jó, ha egy férfit "babusgatva" vigasztalnak, mert attól szánalmasabban érzik magukat. Szóval én csak leültem és elmondtam neki, hogy milyen király is ő valójában és mennyire bejön nekem. Azt is elmesélheted neki, hogy rajta vezetted le a frusztrációdat és igazából nem is volt köze hozzá és nem is gondoltad komolyan csak ennyire dühös voltál aznap. Megköszönheted neki, hogy ilyen jó férj és apa és, hogy nem csinált az egészből veszekedést.


Jó lenne tudni, hogy mi a férjed szeretet nyelve az 5 szeretetnyelv közül (érintés, ajándék,minőségi idő, dicsérő szavak ). Ha az ajándék, akkor készíthetnél neki valamit, amit nagyon imád. Miután bocsánatot kértél kifejezheted valahogy neki a szeretetedet és azt is, hogy megbántottan is ilyen jó fej.


Egyébként az én férjemnél szexet kezdeményezni nem volt jó ötlet, mert közölte, hogy ő úgyis dagadt és nem szexel. Miután megbeszéltük a dolgokat és kicsit kiengesztelődött egy este végig puszilgattam a testrészeit és megdicsértem, hogy az a része miért tetszik és mennyire férfias. Később egy tükör előtti szexben is volt része, amikor közöltem, hogy nagyon szeretem nézni a meztelen testét.:D Utána még egy párszor elkapott, szóval biztosan kiengeszteltem.:D

2016. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Jézus,már kezdtek kutyát idomítani...
2016. ápr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mi néha mondunk ilyesmiket viccből egymásnak, de mindketten teljesen tisztában vagyunk vele, hogy semmi valóságalapja nincs... Volt már, hogy egyikünk mondott olyat, ami rosszul esett a másiknak, ilyenkor átbeszéltük, hogy mi van, hogy csak félreértés volt-e, vagy valaki egy rossz nap után zabos volt, és nem úgy reagált, ahogy kellene...

Nekem nem tűnik olyan hatalmas dolognak, szerintem tök jó, hogy egy ekkorka súrlódás nagy problémának számít nálatok, mert akkor nincsenek IGAZI gondok.

Beszéljétek meg, adj neki pár napot, mutasd ki, hogy szereted, és dicsérd sokat.

2016. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!