Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelem vagy család?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy család?

Figyelt kérdés

A házasságromról röviden: 12 éve vagyunk házasok, van 2 gyermekünk (7 és 10 éves). Feleségem nem dolgozik, nem is dolgozott a 12 év alatt egyszer sem. Én tartom el az egész családot. Évek óta elhanyagol a feleségem, nincs közöttünk semmi intimitás. Ezt nem csak szexre értem, hanem se ölelés, se puszi, se összebújás stb. Jó ideje nem szexeltünk már, amikor még benne volt, akkor is olyan volt, mintha semmi kedve nem lett volna az egészhez. De akkor se rendszeresen, hanem jó esetben havonta egyszer. Amúgy nem veszekszünk, elvagyunk, de ez a része nekem régóta hiányzik. Többször próbáltam vele ezt megbeszélni, de nem is hajlik arra, hogy változzon ez. Így kénytelen voltam más nőknél keresni ezt.

1 évvel ezelőtt találkoztam egy nővel, akivel szintén csak szexnek indult az egész. Ő hosszú évek óta kapcsolatban élt, de pont ez a része neki is hiányzott. Szerelmes lettem ebbe a nőbe, és ő is belém. Ő már elhagyta miattam a párját, de én teljesen tanácstalan vagyok. Ez a nő más, mint az eddigiek. Őszinte érzelmeim vannak felé. Neki én voltam az első szeretője. Sokat voltunk együtt az elmúlt 1 évben, megismertem és megszerettem. 15 év a korkülönbség, de ez egyikünket se zavarja. Nem is félek attól, hogy elhagyna egy fiatalabb miatt. Erről a nőről röviden: kedves, dolgos, figyelmes, alkalmazkodó, türelmes, okos, igényli az intimitást. Rosszat nem is tudok róla mondani, mert számomra tökéletes. Vannak apró hibái, de ezeket ő el is ismeri. Nem volt sok férfi az életében, velem is komoly kapcsolatot és gyereket tervez. Vállalnék még amúgy gyereket. Ő az én gyerekeimet is elfogadja, sőt azt szeretné, ha velünk élnének. Félek, hogy a gyerekek az új helyzetet hogy fogadnák. Ezzel a nővel biztos jól kijönnek majd a gyerekeim, nem is ettől félek, hanem hogy felborul számukra a megszokott család. Ez az egyetlen oka, hogy nem vagyunk még együtt. Ő tudom alkalmazkodna a gyerekekkel kapcsolatban is, hogy a feleségem is akkor láthassa őket, amikor szeretné. A feleségem a megcsalásokról nem tud. Nem csaltam volna meg, ha foglalkozott volna velem. Ti mit tennétek a helyemben? 43/F


2016. márc. 31. 15:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
40/n
2016. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
És az "alkalmazkodna a gyerekekkel kapcsolatban is, hogy a feleségem is akkor láthassa őket, amikor szeretné" különösen vérlázító mondat. Mondjuk mindig szeretné látni őket a feleséged???
2016. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem ítélkezem, csak leírom apám történetét:

Fiatalon házasodtak anyámmal, jöttem én. Pár év után eléggé semmilyen lett ez a házasság. Tény és való, hogy sokat veszekedtek, valószinűleg 0 intimitás volt köztük is, persze gyere voltam, nem tudhatom. Egyszercsak jött egy lány, aki még 20 éves sem volt ekkor, apám 30-as évei elején. Nagy lila köd, szerelem, válás, új házasság, új gyerekek. Sokáig happy endnek tűnt. Már kamaszok voltak az új gyerekek, mikor jöttek a gondok. (Apám már nem olyan pörgős-menős, stb mint az elején, pedig a felesége még igényelte volna és hasonló problémák). Apám végül 50 évesen másodszor is elvált, bár ezúttal nem ő szerette volna. A volt felesége azóta egy vele egykorú férfi felesége és közös gyerekük is van. Pedig 15 évig volt apám felesége, senki nem gondolta volna, hogy ez lesz. Látszólag szépen éltek. 30-as évei közepe felé kezdett el a nő pánikolni, hogy ül a langyos vízben és talán az utolsó esélye, hogy változtasson. Persze ez egy történet a sok közül. Végződhetett volna másképpen, de így végződött. Nem azt mondom, hogy mindenképp maradj egy rossz házasságban, csak azt, hogy gondolkodj józanul.

2016. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én sztorim:

Egyedülálló fiatal nőként megismertem a kétgyerekes(7 éves lány, 9 éves fiú) házasságban élő, nálam 15 évvel idősebb apát. Természetesen a házassága rossz bla bla..nincs intimitás, nincs szex, jaj a feleségem ilyen olyan nem törődik velem. Gyerekekkel semmi gondom, persze, felőlem jöhetnek...Elváltak, én hozzámentem, jött a közös gyerek, az övéi már idegesítettek. Eltelt 2-3 év, a háztartás, munka, gyerek mellett már én sem voltam a lepedő ördöge és ÚÚristen fáradt is voltam és jééé tudod miket kaptam meg? A volt feleségem bezzeg így bezzeg úgy. Aztán az én 15 évvel idősebb férjemnek már nem volt olyan lelkesedése ide menni, oda menni, valahogy alább hagyott a lelkesedése, hogy majd ő hozzám fiatalodik. Frászt, én öregedtem hozzá. Aztán egy nap jött egy fiatalabb. Most az ő felesége vagyok.

De persze nálatok csakis az asszony hibás, te meg a szeretőd nem...te mindig fiatalos maradsz és téged sosem fog lecserélni a kislány. Ja és az új nő tökéletes háziasszony és szerető is marad mindörökké, míg meg nem haltok.

2016. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nos kb minden megcsalás csak szexnek indul, aztán jön a fránya oxitocin és jól megtréfálja az embert.


Szex, szülés, szoptatás, mind egy hatalmas oxitocin fröccs és jön a kötődés, az úgynevezett "szerelem" ami nyilván megszépít mindent, különben senki sem nevelné fel a gyerekét.


Gondolom a feleségeddel is ilyen szépen indult, mert volt szex, volt oxitocin, de most nincs. Van ellenben máshol.

Aztán majd ott is vagy lesz vagy nem.


Azt mondjuk jó lenne tudni, a feleséged miért nem akar lefeküdni veled. Meg úgy egyáltalán mit jelentett a "próbáltam vele megbeszélni". De persze őt nem tudjuk meghallgatni, csak téged.


Mivel a leírásod alapján egészen egyértelműen tipikus friss punci szindrómás enyhén korosodó szerelmes férfi vagy, úgyis azt akarod hallani, hogy menj, mert milyen szép az igaz szerelem, most van még időd, csúnya elhanyagoló asszony meg fúj. De az élet nem fekete fehér, az új seprű meg egy darabig jól seper.


Konkrét tanácsot nem adok, mert nem lehet. A gyerekeket valsz nem kapod meg, arra készülj.

2016. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

mégis miből akarsz még pár kölyköt eltartani, tönkre vágod a családod hogy aztán legyen egy új pénzed persze egyikre se lesz

és el is hiszed hogy aki nálad 15 ével fiatalabb majd veled marad idős korodra...

fogd meg a farkad és ted jeges vízbe aztán kicsit gondolkoz...

2016. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"... kedves, dolgos, figyelmes, alkalmazkodó, türelmes, okos, igényli az intimitást."


Figyelemreméltó jellemzés.:D Lefordítva:

1. önbizalomhiányos, megfelelési kényszerrel küzdő csaj, jól fejlett apakomplexussal, VAGY

2. rafkós kis tyúk, aki megérezte a pénzszagot (ha van), és pontosan tudja, mi kell egy magadfajtának.


Szexproblémákat alapvetően nem megbeszélni kell egymással.:-) Házasságom 15. évében, 3 gyerek mellett is kívánom a férjemet, egyáltalán nem törvényszerű, hogy "ennyi idő után" ennek unalmassá kell válnia. Ha az lett, akkor először érdemes magadba nézned, nem a párodat okolnod, és szeretőt keresned, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.

Ha nem akarsz tenni a házasságodért, válj el. Ne az asszonnyal rúgasd ki magad, legalább most légy annyira férfi, hogy felvállalod, amit csináltál, és lelépsz. Számíts rá, hogy a gyerekeket nem fogod egykönnyen megkapni, arra is, hogy ha te vártad el a nejedtől, hogy háztartást vezessen és téged kiszolgáljon, emiatt rosszabb esélyekkel indul a munkaerő-piacon, akkor még asszonytartást is fizethetsz, vagy otthagyod neki (ingyen) a házatokat, és az csak az övé lesz. Az új pipivel pedig kezdheted elölről, erősen a középkorúság felé haladva...

2016. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nincs VAGY-VAGY. Szerelemre épül a család. Ha kiüresedik a kapcsolat, akkor családként sem tudtok már funkcionálni. Ott és akkor megszüntetek család lenni, amikor letettél a feleségeddel való szerelmi kapcsolatról. Onnantól ez már csak hazugság és agónia, de NEM család.
2016. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"egyáltalán nem törvényszerű, hogy "ennyi idő után" ennek unalmassá kell válnia. Ha az lett, akkor először érdemes magadba nézned, nem a párodat okolnod, és szeretőt keresned, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.

Ha nem akarsz tenni a házasságodért, válj el. Ne az asszonnyal rúgasd ki magad, legalább most légy annyira férfi, hogy felvállalod, amit csináltál, és lelépsz."


BIZONY!

2016. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!