Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim tiltják a netet?!

Szüleim tiltják a netet?!

Figyelt kérdés
Régebben letiltották a wifit azzal az indokkal h sokat kockulok. Annyit nem is kockultam de nem is ez a lényeg. Engem nem érdekel a viber meg a fb meg az egyéb baromságok. A messengert is csak azért használnám, hogy a barátommal cseteljek. Időközben egyik haveromék segítettek, hogy legyen netem (upc ingyen wifi is közrejátszott) úgyhogy most titokban netezek. Tudom, hogy a barátommal hétközben is találkozok, de akkor csak háromszor és kb fél órát. Annyira szeretjük egymást, ezért este is csetelünk, mert különben végigbőgöm az egész éjjelt (volt már rá példa). Szóval lassan kezdek lebukni a netemmel. Mit csináljak? Mondtam már nekik, hogy csetelni akarok a barátommal, de nem engedik akkor sem :( Köszi, hogy végigolvastátok és hogy segítetek!! :) 14L

2015. dec. 1. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Tanuljál! Akkor engedékenyebbek lesznek.
2015. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Milyenek a jegyeid?

Lehet azért tiltották le, mert nem tanulsz rendesen.

2015. dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen, tiltják.
2015. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Javìts a jegyeiden. Enyhén túlreagàlod... Nem ekkora trauma ha nincs net...
2015. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
" Annyira szeretjük egymást, ezért este is csetelünk, mert különben végigbőgöm az egész éjjelt (volt már rá példa). " - Keress fel egy pszichiátert, mert ez 14 évesen nem normális dolog!
2015. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
költözz el.
2015. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
A szöveged alapján azt hittem 16-17 éves vagy,igaza van a többi válasszolónak !
2015. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a normális válaszokat -_-

K.rvára nem értitek meg a helyzetemet mert nektek még soha sem volt ilyen. De mindegy nekem nincs kedvem itt feszültséget kelteni :*

2015. dec. 1. 20:00
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

"K.rvára nem értitek meg a helyzetemet mert nektek még soha sem volt ilyen. "


Ez igaz. Én 14 évesen már vagy 12 éve nem hisztiztem...

2015. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem se volt ilyen, mert amikor 14 éves voltam, nem volt még elterjedve a net, de a mai eszemmel előfizetnék saját netre és nem függenék másoktól...
2015. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!