Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim tiltják a netet?!

Szüleim tiltják a netet?!

Figyelt kérdés
Régebben letiltották a wifit azzal az indokkal h sokat kockulok. Annyit nem is kockultam de nem is ez a lényeg. Engem nem érdekel a viber meg a fb meg az egyéb baromságok. A messengert is csak azért használnám, hogy a barátommal cseteljek. Időközben egyik haveromék segítettek, hogy legyen netem (upc ingyen wifi is közrejátszott) úgyhogy most titokban netezek. Tudom, hogy a barátommal hétközben is találkozok, de akkor csak háromszor és kb fél órát. Annyira szeretjük egymást, ezért este is csetelünk, mert különben végigbőgöm az egész éjjelt (volt már rá példa). Szóval lassan kezdek lebukni a netemmel. Mit csináljak? Mondtam már nekik, hogy csetelni akarok a barátommal, de nem engedik akkor sem :( Köszi, hogy végigolvastátok és hogy segítetek!! :) 14L

2015. dec. 1. 18:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

nem is értem ez a sok frusztrált gyökér minek ír ide :D

nem mintha védeni akarnám a csajt, de hát most neki ez a problémája.

gyerek még, és nem a számlákon meg a megélhetésen kell aggódnia, hanem a "gyerekes hülyeségeken" hisz neki ez a dolga.

vagy ti nem voltatok "szerelmesek" tiniként?

én 30 éves vagyok, és 16 éve még nem volt fészbúk meg egyéb netes lehetőség ahol beszélgetni lehetett volna, csak sms.

és kb én is ugyan így érzetem mikor az első szerelmemmel nem tudtam esténként sms-ezni, mert nem volt pénz a kártyámon.

szar volt, és akkor nekem is ez volt a legnagyobb problémám.

komolyan mondom itt néhányan akkora szánalmak, hogy szavakat alig lehet rá találni.

büszkék lehettek magatokra, hogy egy 14 éves kis csajt oltogattok, gyökerek :D

2015. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
valakinek csak fel kell hivni a figyelmet ra, hogy attol meg hogy 14 eves, nem kell fullba nyomni a kretent.
2015. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%

"Annyira szeretjük egymást, ezért este is csetelünk, mert különben végigbőgöm az egész éjjelt"

szerintem ez nem normális dolog...

vagy pszichés problémáid vannak, vagy még nagyon gyerek vagy...

2015. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
...nektek még nem volt soha ilyen... bizony, a felnőtteknek SOKKAL nehezebb problémáik vannak, kicsi lány :)
2015. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!