Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 16 éves vagyok és 12 éves...

16 éves vagyok és 12 éves korom óta parkourozom. Nekem ez az életem de a szűleim tiltják mert h össze fogom tőrni magam ezt 12 éves korom óta halgatom és ez sajnos a mozgásomra is kihat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Parkour

2014. szept. 17. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 4 év alatt nem értették meg hogy neked ez fontos, akkor nem sok mindent tehetsz. Pedig jó sport, és persze benne van hogy összetöröd magad, de hát minden sportnál benne van a pakliban.
2014. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy BMX meg egy gördeszka sokkal veszélyesebb. Ez a sport arra jó, hogy megismered a határaid és át is léped őket. Megtanulod kontrollálni a testedet. És bármikor jóljöhet. Most hirtelen az a példa jutott eszembe, hogy mész az utcán hirtelen kikapják a telefonod a kezedből és már tudsz is utána futni mivel gyorsabb és technikásabb vagy a tolvajnál. Az, hogy össze vissza töröd e magad az attól függ, hogy mennyire vagy bevállalós és odafigyelő. Én fél éve csinálom de a legsúlyosabb sérülésem egy hüvelykujj zúzódás volt...
2014. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!