Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim tiltják, hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim tiltják, hogy barátnőm legyen, de én már nagyon szeretnék egy barátnőt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14/f
2014. júl. 11. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
"Anyu, apu emlékeztek még milyen volt Párizs? Szép hely, nem? És az Eiffel torony, emlékeztek milyen nagy? Szép magas, nemde? Na, én olyan magasról szarok rátok, mentem baszni, csá."
2014. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért tiltják , mert félnek hogy a tanulás rovására megy. :)

Bizonyíts nekik :) Beszélj velük , hogy miért tiltják? És ami az indok , azon gondolkodj el. Ha úgy érzed meg tudod cáfolni és teljesíteni tudod az elvárást , akkor nyugodtan vállald be.

De 14 évesen még nem nagy dolog a kapcsolat. Bár a mai világban :D


F/18

2014. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
és miért tiltják ?
2014. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
:))))))) elso valaszolo odatesz :)) .Hat a helyzet az hogy te is egy ember vagy es van maganeleted aqmihez nekik kb semmi kozuk nincsen,ezt nyugodtan meg is mondhatod.HA meg nagyon korlatoltak,akkor simman elmesz csajozni s nem mondod el ilyen egyszeru.Mert ehehz jogod van es a szulo sajnalom hogy ezt mondom ,de hulye ha ilyesmit nem enged.
2014. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,mindenkinek ment a zöld pacsi(még 1-es nem is :D).

3-as,nem tudom miért tiltják

2014. júl. 11. 13:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt mondják hogy:"Nem és punk-tum" vagy valami ilyesmit :D
2014. júl. 11. 13:12
 7/12 anonim ***** válasza:

És a szüleid ott vannak amikor becsajozol? Nem.

Max a kezdeti időkben nem viszed haza. Lógtok a városban nála, stb. ezt meg esetleg elmondod neki ha lesz barátnőd, hogy a szüleid gyökerek, és egy kis időt kérsz tőle. Aztán ha már együtt vagytok pár hónapja fél éve akkor lehet robbantani a bombát szülőknek, hogy a csajod ott aludna, akivel már így is fél éve együtt vagy. :D Ja, hogy nem ment a tanulás rovására? Ja, hogy még nem lettek nagyszülők? Akkor talán el lehet kezdeni téged nem kisgyerekként kezelni.

2014. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél haza egy srácot és mond azt, hogy: "Igazatok van, nem is kell nekem barátnő" és menjetek el a szobátok felé. Garantált siker.:D
2014. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Utolsó válaszóló ezt ki kell próbálni xd amm szerintem mond meg apudnak ha nem lesz barátnőd akkor anyucival fogod nyomnixd tuti boztos módszer xd
2014. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
: ))) hát ti betegek vagytok ,hat az anyucis az durva xD ,de a barátosat meg lehetne próbálni.. 3as válaszoló
2014. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!