Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt a fajta gátlásosságot a...

Ezt a fajta gátlásosságot a szüleim nevelték vajon belém vagy honnan jött? (pl hazavinni a barátnőt)

Figyelt kérdés

tehát mondjuk ha nekem van barátnőm akkor kb végig attól rettegek(szó szerint) hogy nehogy találkozzak valaki rokonnal, mert ha találkozok akkor mi lesz, húú mit fog gondolni, meg jön ez a tipikus "jaaajjj dejó végre barátnőd van"..ezek a rémálmaim


de hogy mondjak más példát is 5 évbe telt mire bevállaltam a fogszabályzót, tudom hogy gyökér voltam meg minden..de egyszerűen rettegtem már maga a változás gondolatától nem is az hogy máshogy nézek ki, vagy hogy kicsit fura,esetleg fáj..hanem hogy mindenki korülöttem mondja hogy "jaaaajj fogszabályzód van"..meg hogy"naaa mutasd meg a fogszabályzót"

ezt a fajta vágyamat(hogy szeretnék fogszabályzót) is úgy közöltem anyámmal hogy megirtam neki smsbe(persze úygis leizzadtam mire visszaírt), mert egészegyszerűen nem bírt kijönni belőlem egy szó sem amikor arra gondoltam hogy én most szóvá teszem a dolgot, és hogy segítsen nekem ebben(mert nyilván ha az anyagiakat is nézzük nekem egyedül nem tellik rá)

nyilván most hogy már átestem ezen így már nem nagy cucc, de az elején valami kegyetlenül szar volt



miért lehetek ilyen gátlátos?

van aki 13-14 évesen boldogan mesél a szüleinek a barátjáról,barátnőjéről én meg kb rettegek ettől, ha szóba jön akkor tuti azt mondom hogy nincs mégha van is


18f



2012. júl. 7. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Idézlek: van aki 13-14 évesen boldogan mesél a szüleinek a barátjáról,barátnőjéről...

Ezt feleljtsd el. Ne hasonlítgasd magad senkihez. Te vagy, ami vagy, aki vagy! Ezt örökre jegyezd meg!

2012. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oké de annyira nem lehetek más mint a legtöbb normális ember


az a baj h szerintem történt vmi még jó rég ami miatt nekem ez a viselkedés a normális

2012. júl. 7. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A normális csak egy szó. Ne tulajdoníts túl sok jelentőséget a szavaknak. Lazulj el. Tisztítsd ki a tudatod.
2012. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Úgy lehetsz ilyen gátlásos, hogy én is az vagyok. Jó, ez nem válasz, de detto ilyen vagyok csak lányba, szóval ez nem csak a te gondod :)

Szerintem kinövöd.. :)

2012. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!