Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerelem vagy család?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy család?

Figyelt kérdés

A házasságromról röviden: 12 éve vagyunk házasok, van 2 gyermekünk (7 és 10 éves). Feleségem nem dolgozik, nem is dolgozott a 12 év alatt egyszer sem. Én tartom el az egész családot. Évek óta elhanyagol a feleségem, nincs közöttünk semmi intimitás. Ezt nem csak szexre értem, hanem se ölelés, se puszi, se összebújás stb. Jó ideje nem szexeltünk már, amikor még benne volt, akkor is olyan volt, mintha semmi kedve nem lett volna az egészhez. De akkor se rendszeresen, hanem jó esetben havonta egyszer. Amúgy nem veszekszünk, elvagyunk, de ez a része nekem régóta hiányzik. Többször próbáltam vele ezt megbeszélni, de nem is hajlik arra, hogy változzon ez. Így kénytelen voltam más nőknél keresni ezt.

1 évvel ezelőtt találkoztam egy nővel, akivel szintén csak szexnek indult az egész. Ő hosszú évek óta kapcsolatban élt, de pont ez a része neki is hiányzott. Szerelmes lettem ebbe a nőbe, és ő is belém. Ő már elhagyta miattam a párját, de én teljesen tanácstalan vagyok. Ez a nő más, mint az eddigiek. Őszinte érzelmeim vannak felé. Neki én voltam az első szeretője. Sokat voltunk együtt az elmúlt 1 évben, megismertem és megszerettem. 15 év a korkülönbség, de ez egyikünket se zavarja. Nem is félek attól, hogy elhagyna egy fiatalabb miatt. Erről a nőről röviden: kedves, dolgos, figyelmes, alkalmazkodó, türelmes, okos, igényli az intimitást. Rosszat nem is tudok róla mondani, mert számomra tökéletes. Vannak apró hibái, de ezeket ő el is ismeri. Nem volt sok férfi az életében, velem is komoly kapcsolatot és gyereket tervez. Vállalnék még amúgy gyereket. Ő az én gyerekeimet is elfogadja, sőt azt szeretné, ha velünk élnének. Félek, hogy a gyerekek az új helyzetet hogy fogadnák. Ezzel a nővel biztos jól kijönnek majd a gyerekeim, nem is ettől félek, hanem hogy felborul számukra a megszokott család. Ez az egyetlen oka, hogy nem vagyunk még együtt. Ő tudom alkalmazkodna a gyerekekkel kapcsolatban is, hogy a feleségem is akkor láthassa őket, amikor szeretné. A feleségem a megcsalásokról nem tud. Nem csaltam volna meg, ha foglalkozott volna velem. Ti mit tennétek a helyemben? 43/F


2016. márc. 31. 15:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%
lehet én vagyok hülye, de szerintem az lenne a normális,hogyha nem működik a házasság,akkor kilépek, aztán azután nézek új pár/szerető után. elég görény dolog megcsalni. ha nem működik és nem lehet helyrehozni,akkor el kell válni. a gyereket pedig már te is megkaphatnád, nem olyan kicsik már. majd a bíróság ledönti. bár én már nem vállalnék több gyereket a helyedben. de ez a te dolgod
2016. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%

Pár év után a szeretőddel ugyanott fogtok tartani, mint most a feleségeddel és a szeretőd a férjével.


"Ez a nő más, mint az eddigiek"

Gondolom, a feleséged is az volt, hogy elvetted.

2016. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
65%

Hogy tud egy ilyen ember egyáltalán tükörbe nézni ? Ritka gerinctelen, gyáva vagy már bocs. Ha problémád van a feleségeddel, akkor beszéld meg vele, ne pedig a háta mögött dugjál félre. Ha nem akarsz vele élni ez után sem, akkor előbb válj el. Legalább ennyit megérdemelne. Én biztos nem válnék el a szerelem múlása miatt. Semmi garancia arra, hogy ezzel a nőcskével - semmire nem tartom őt se - tovább fog tartani. Annak is csinálni akarsz 2 gyereket ? Majd mész tovább nőről nőre, ahogy elmúlik a szerelem. A gyerekek lelki világa meg romokban lesz. Elég ilyet láttam már.

Azt is el tudom képzelni, hogy csak mentegeted magad. Ráfogod az asszonyra, hogy jó okod legyen lelépni a másikkal.

2016. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
21%

Ide kár volt írnod a sok tini fog válaszolni akik még semmit nem tapasztaltak meg az életből...

38/F Én csak egyszer váltam el, de nem volt gyermek és életem legjobb döntése volt. Ne az itteni vélemények alapján dönts. Most már van gyermekem és sosem hagynám el a párom, de ő normális, a szex itt is csökken ezért szeretőtől én sem zárkózom el teljes mértékben de új életet nem akarok már kezdeni. De ezt neked kell érezni.

2016. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Férfiaknak van àm önbizalmuk,eszükbe sem jut hogy egy 15 évvel fiatalabb nő lecserélheti őket fiatalabbra,hiszen minden nő àlma,hogy egy életen àt egy apjuk korabeli férfival legyenek :D Persze ez a hàzassàg sem ér semmit,igazàból nem is lehet neked tanàcsot adni,itt neked kell döntened.
2016. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam én is, csak kicsit más volt a szitu. Otthagytam a megromlott házasságom egy 2 gyerekes apukáért (aki korábban vált, mielőtt engem megismert). Eleinte ilyen tökéletesnek gondoltam a leendő kapcsolatot és ő is, ahogy itt leírtad, sőt eleinte így is működött. A gyerekei elfogadtak, de nyilván hosszabb távon kiütközött a "nem vagy az anyám, ne dirigálj" és a hasonló konfliktusok, pedig igyekeztem nem beleszólni a dolgaikba, csak ha nagyon muszáj volt és én voltam velük. A nagyobb gondot az exfelesége okozta, aki ott tett keresztbe ahol csak tudott. Közös gyereket is boldogan terveztünk eleinte, de sajnos évek alatt sem sikerült teherbe esnem, és mindezek egyben olyan mértékben megrontották az eleinte tökéletes kapcsolatunkat, hogy rámentünk. Nem azt mondom, hogy mindenki így jár, nyilván ez egy eset a sok százból. Csak azért meséltem el, hogy a mostani cukormázas álmaid sem biztos, hogy úgy válnak valóra ahogy azt most gondolod. Próbálj meg józan fejjel is átgondolni minden lehetőséget és utána dönts. 32/N
2016. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
100%
A most 28 éves álom nőd lehet hogy 31 évesen majd nem egy 46 éves kiélt férfitól akar majd egy gyereket, hanem egy 35 évestől. Azért erre számíts :)
2016. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
70%
Jó szerelmes vagy boldog akarsz lenni.Azt te tudod milyen a kapcsolatod az uj barátnőddel.Nincs is evvel semmi baj.De azt már nem értem ha el is hagyod az asszonyt,a gyerekeket miért akarod elvenni tőle.Ép elég kegyelem döfés lesz neki elváltok.Ne akard tönkre tenni.Menj isten hírével éld az életed,de a gyerekeket hagyjad.Ugy is harcolni fog,amibe igaza van,én sem adnám a gyerekeim.Csináljatok egy közöset aztán szépen neveljétek,a tieid meg mennek amikor nekik jó,igényük van rád. Ebben az esetben,hogy az uj asszony mit akar,senkit nem érdekel.gyerek kell neki szüljön magának.
2016. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
100%
A leírtakból azt a következtetést vonom le, hogy a saját igazadat keresed. Leírod a feleséged, a jelenlegi nődet meg magasztalod. Nyilván csak a feleséged hibája, hogy te félre léptél. Gondolom a döntésedet, miszerint te máshol keresed a testi gyönyört, megelőzte jó pár beszélgetés a feleségeddel., vajon ő miért nem akar veled ágyba bújni. Jah és gondolom az évek számával te vagy előnyben, nem a nőd. Szép és jó az ahogy ömlengsz arról mennyire tárt karokkal várja a gyerekeidet, csak nehogy meggondolja magát ha lesz sajátotok. Amúgy követendő példa vagy a mai fiataloknak. Csak gratulálni tudok.
2016. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%

A 23 éves fiúnak igaza van abban, hogy először lehet beszélni az asszonnyal, ha pedig nem működik, akkor elválni tőle, megcsalás ELŐTT. Ez persze nagyon keveseknek megy. De azert ne magyarázzuk el neki, hogy ez idősebb korban másmilyen, és csak a tapasztalatlanság beszél belőle. Nem, ez így korrekt.

A másik, hogy nekem nagyon nem szimpi, hogy a kérdező szeretője azt szeretné, hogy a gyerekek is veluk éljenek. El nem tudnám magyarázni, miért érzem ezt, de nagyon éretlennek tűnik.

Itt vagy te, a dilemmával, ő meg már túl van árakon-bokron. Hagyján, hogy belelóg egy házasságba, de már mindent el is tervezett, rendezett.

Bocs, de az egesz valahogy nagyon gyomorforgató.

Dönts valahogy, csak gyorsan es korrektül.

2016. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!