Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El tudnád fogadni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnád fogadni, ha a párodnak már lenne (lennének) gyereke (i) és nem ez lenne az első házassága?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 23:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Persze, ha szerelmes vagyok.
2015. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
nem kezdenék gyerekes nővel
2015. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Nekem volt ilyen, 2 gyereke volt a nőnek, mondjuk házasok nem lettünk. Volt egy idióta férje, közben elváltak, sok gond volt, végül mi is szakítottunk. Sosem kezdenék többet gyerekes nővel,eléggé nehéz velük, álomvilágban élnek, semmi nem jó nekik,bár minden tiszteletem az övék.
2015. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Őt így kell elfogadni,ha nem megy ez neked akkor ne kezdj ilyen emberrel.Én nem tudnám elképzelni mondjuk.
2015. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem, naív módon hiszek abban hogy van valaki aki csak rám vár, és az nem fogja felcsinálatni magát előtte mással. Úgy képzelem hogy most is ül az ablaknál, fésüli a haját, és azon töri az okos kis fejét hogy hol a pitsába vagyok már... :)
2015. dec. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#5: Erről van szó! Ez bizony lájkot érő hozzászólás lenne.
2015. dec. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem fogadnam el. Csak a sajat magam szulte gyereket nevelem. Maseval nem foglalkozom. Inkabb akkor fiatalabb pasit neznek, mintsem egy gyerekkel rendelkezo legyen.

N

2015. dec. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Most, így 23 évesen azt hiszem, még van lehtőségem olyan férfit választani, akinek házasságban és családalapításban is én leszek az első. Ezért jelenleg nem tudnám elfogadni- nem is kerülnék hozzá olyan közel, szerintem, hogy ez a gondolat egyáltalán felmerüljön.


Ha idősebb lennék mondjuk 15-20 évvel, és úgy keresnék párt, akkor nyilván más lenne a helyzet. Vagy nem. Nem tudhatom :D

2015. dec. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Fiatalon, gyermektelen nőként a gyerekeket nem, a korábbi házasságot talán. Most, hogy már van gyerekem, ha úgy alakulna az életem, hogy új párt keresnék, akkor még lehet jobb is lenne, hiszen én már nem tudnék szülni.
2015. dec. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem. Mert a környezetemben jó pár kapcsolat balul sült el. Nyilván vannak kivételek, de én így nem.
2015. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!