Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Május 22-én szavazunk Írország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május 22-én szavazunk Írországban arról hogy a homoszexuálisok házasságot köthetnek e? Ti igennel vagy nemmel szavaznátok és miért?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 12:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
54%

És ezek a barbikák köztünk élnek... Anyám borogass!

Kedves barbika, mondj már légyszívem egy okot, ami miatt a meleg párok által nevelt gyerekek élete rosszabb, mint a többi gyereké. Az hogy mert meleggé nevelik az nem ok, hanem baromság, szóval valami mást.

2015. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
54%

Kedves barbika, ugye tisztában vagy vele, hogy a "másságra" nem lehet buzdítani?


Egy gyerek heterónak, homoszexuálisnak, biszexuálisnak születik. Erre nem lehet nevelni senkit.


Egyébként pedig semmivel nem lesz rosszabb élete a gyereknek ha az a két szülő szerető, gondoskodó, támogató szülő. Legyen szó 2 apáról, vagy 2 anyáról.

2015. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom figyelmetekbe!


Ez így van rendjén, így helyes, és én őszintén örülök neki, hogy ezt megtehették.

2015. máj. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó előtti: gyakorló anyukaként tudom, hogy a gyermekek fejlődése szempontjából fontosak, talán a legfontosabbak az otthonról kapott minták.

A két apás/anyás "családokban" nevelkedett gyermekekről nincs releváns tapasztalat, hiszen még a legliberálisabb országokban sem tekint vissza hosszú múltra ez az intézmény. De józan paraszti ésszel belátható, hogy nem sok jóval kecsegtet az utódnemzésre természetesen alkalmatlan családtípusok promotálása. Elméletileg vállalhatnak gyereket a meleg párok is, azonban a magas költségeket (béranya stb.) csak a társadalomnak egy kis szegmense tudja vállalni.

Én kitartok a mellett, hogy a szexuális beállítottság sokunk számára választható és ha a médiában azt látják a csemetéink, hogy a másság felvállalásával ki lehet tűnni a szürkeségből, akkor sokan közülük tudatosan választják ezt a létformát, ami a fajfenntartás szempontjából zsákutca: amúgy is fogyunk.

2015. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
Kitarthatsz mellette, de butaság.
2015. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
57%
Barbika nem baj az ha buta vagy, csak ne hirdesd könyörgöm!
2015. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:

barbikákat arra buzditani, hogy ne legyenek barbikák, szintén botorság...


Még a görénybika is az marad, hátmég a barbika.

2015. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
57%

"akkor még kevesebb utód lesz és szép lassan kihalunk."


Barbika, nem kellene aggódnod, 7 milliárdan vagyunk, nem a kihalás a legnagyobb gondja az emberiségnek, inkább a túlszaporodás....

2015. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
57%
Barbika, ezt a marhaságot honnan másoltad ki?
2015. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
56%

Attól hogy te, aki nem is vagy érintett, kitartasz mellette, attól az még nem lesz úgy. Ha már a józan paraszti ésszel jössz, akkor józan paraszti ésszel belegondolva ki az a hülye állat, aki önként vállalná a társadalmi megvetést, bujkálást, kivetettséget? A szexualitás nem választás kérdése. Persze ott vannak a swagyolo hülye gyerekek akik azt hiszik attól menők ha a bokájukon hordják a nadrágjukat, de majd kinövik. Nekem is anno a fél osztályom emós volt, aztán felnőttek, most ugyan olyan normális emberek mint bárki más.

Ezzel a magas költséges dologgal meg nem igazán értem mire akartál kilyukadni. Egy sima hetero párnál egy problémásabb terhesség se olcsó buli. Ha meg valakinek van pénze béranyára, akkor mi azzal a gond? Akkor nyilván arra is lesz pénze, hogy normális életet biztosítson a gyereknek.

2015. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!