Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Május 22-én szavazunk Írország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május 22-én szavazunk Írországban arról hogy a homoszexuálisok házasságot köthetnek e? Ti igennel vagy nemmel szavaznátok és miért?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 12:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
77%

Igennel szavaznék.

Az örökbefogadásról annyit, hogy így több gyermeknek lenne lehetősége szerető szülőkhöz kerülni. Sajnos nagyon sokan nőnek úgy fel, hogy az egész életüket állami gondozásban töltötték és sosem ismerték meg, hogy milyen a család.

2015. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
61%

"Az egyház nem ismeri el a homo-házasságot"


Hát többek közt ezért undorodom az egyház intézményétől. Az más kérdés, hogy egyébként sem vagyok hívő.

2015. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
35%
Én a vazelinben hiszek.
2015. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
0%
NEM-mel szavaznék természetesen! Nem és nem! Ne szentesítsük a ferde hajlamot!
2015. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
84%
Neked nem tök mindegy hogy ki kivel házasodik? o.O Mi hatása van a te életedre? :D Simán igennel voksolnék, ha erre vágynak, hadd legyen már joguk a boldogsághoz, senkinek nem lesz rosszabb ettől.
2015. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
71%

"Lehet hogy középkor, de van olyasmi ami sosem változik hál Istennek."


Sosem??? Neked is a szüleid döntötték el, kihez mész hozzá? Hozományt mennyit adtak veled? A véres lepedőt kilógatták az ablakon nászéjszaka után?

2015. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
64%

Igennel szavaznék.


Házasság témával kapcsolatban: Azért mert nekik is ugyan olyan joguk hivatalosan összekötni az életüket. Értelmes ember tudja, hogy házasként több joga van az embernek, mint élettársakként, szóval a dolog nem olyan mintha házasok lennének. Nem is beszélve az érzelmi oldaláról.


Illetve ugyanolyan jogaiknak kellene lennie. Amíg ez nincs meg, addig DISZKRIMINÁLJÁK a melegeket, amihez senkinek nem lenne szabad jogot formálni.


Örökbefogadás/gyereknevelés: Én erre is igent mondok, mert mennyivel jobb egy olyan apa/anya családban a gyereknek, ahol bántalmazás éri őt, keveset, vagy nem kap rendesen enni, avagy nem törődnek vele? Hány ilyet hallani majdnem napi szinten?


100%-ig biztos vagyok benne, hogy 2 ember akik szeretik egymást, legyenek akár egyneműek, több szeretetet tudnak adni egy gyereknek, mint az árvaház például, vagy olyan hetero szülők akiket fentebb leírtam.

A begyepesedett, múlt századi embereknek fel kéne már fogni, hogy a vonzalom, a szexualitás, nem választás kérdése. Tehát attól, hogy egy meleg pár nevel egy gyereket, még az a gyerek nem lesz meleg a későbbiekben. Vagy ha az lesz, nem azért mert melegek nevelték fel.


Én ezt úgy mondom, hogy heteroszexuális házasságban élek, nő vagyok, és nem fogadnék örökbe gyereket. Nem ellenzem, csak egyszerűen nem akarom.

De szerintem mindenkinek legyen hozzá joga, aki megfelel bizonyos feltételeknek, amibe NEM TARTOZIK BELE az, hogy melyik nemhez vonzódik.

2015. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk azt, hogy feltételhez kössék, én sem ellenezném.

Bár ezt sok heteró édesszülő esetében is meg kéne tenni,,,

2015. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos, hogy helyes út az eltévelyedett embereket bátorítani. Az még o.k., hogy elfogadjuk, hogy valaki meleg, de egy gyermeket kitenni két azonosnemű szülőnek, az felelőtlenség.

Olyannak kellene a melegségnek lennie, mint ma Európában (Hollandiát kivéve) a kábítószernek: mindenki csinálhatja, de ha elkapnak, nem dícsérnek meg érte...

A normális párok is alig vállalnak gyereket, ha még buzdítjuk is a fiatalokat a másságra, akkor még kevesebb utód lesz és szép lassan kihalunk.

2015. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
Nem is baj, ha a barbikák kihalnak.
2015. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!