Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Május 22-én szavazunk Írország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Május 22-én szavazunk Írországban arról hogy a homoszexuálisok házasságot köthetnek e? Ti igennel vagy nemmel szavaznátok és miért?

Figyelt kérdés
2015. máj. 1. 12:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
74%

Én igennel szavaznék. Egy házasság nem attól jó, vagy tartalmas, mert egy férfi és egy nő között jön létre, hanem a felek egymáshoz való viszonyától, legyenek akármilyen neműek.

A gyermekvállalással viszont nem értek egyet, de azt a heterók körében is szabályozni kellene, mert túl sok hülye szaporodik.

2015. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim válasza:
82%
Igen. Ők is ugyanolyan emberek, mint mi, nekik is megvan a joguk a boldogsághoz.
2015. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
84%

Igennel szavaznék, ahogy a gyerekvállalásukra is.


Általában elmegyek szavazni, de egy ilyen dolog elsők közt szerepelne és ki nem hagynám.


23N /heteró

2015. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
83%
Én is igennel szavaznék. Szerintem a homoszexuálisoknak is megvan minden joguk ahhoz, hogy házasságot kössenek és gyerekeik legyenek. Úgy gondolom, hogy vannak olyan emberek, akik heterok és mégis elvenném tőlük a gyereket, mert borzalmasan rossz szülők. Ilyenek pl. az iszákos, drogos szülők, vagy akik verik a gyerekeiket. Ha egy meleg pár megfelelő körülmények között tud felnevelni egy gyermeket, akkor miért ne lehetne rá lehetőségük? Ráadásul a gyerekük nagy toleranciát tanulna, ami jól jöhetne neki az életben.
2015. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
Van nekik már egy ugynevezett ' civil partnership''-nek nevezett, teljesen legálisan elfogadott dolguk.. Ez azt jelenti hogy elvileg házasok, adókedvezményeket kapnak, öröklési jog stb..és ugyanolyan jogokat élveznek mint a házas emberek ilyen téren.. Tehát abszolút nem a középkorban élünk.. De az én házasságom a férjemmel amit a templomban kötöttünk, nem nevezhetö annak ami nekik van. Nem fogadom el hogy házasságnak akarják nevezni ezt a hagyományos értelemben. Egyet értek az elsövel. A névvel van itt baj!
2015. máj. 1. 12:49
 16/65 A kérdező kommentje:
Igen, mindent szavazással döntünk el! De Mo-on is nem? Bár már 20 éve nem élek otthon, nem vagyok biztos benne..
2015. máj. 1. 12:51
 17/65 anonim ***** válasza:
77%

Ha templomban köttetett a házasságotok a férjeddel, akkor vallásos vagy.. Hát nem minden ember, minden teremtmény Isten gyermeke? Istennek különbséget kellene tennie a gyermekei között?


Egy homoszexuális homoszexuálisnak születik. Nem ezt választja magának, hanem annak születik. Tehet ő erről? Ő kérte ezt? Miért ne házasodhatnának össze, hiszen pont ugyanolyan emberek mint te vagy a férjed.


Már nem az ördögűzés és boszorkányüldözés időszakában élünk.


Pont annyira van joguk házasodni, mint neked heteróként.

2015. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
80%
Kedves Kérdező! Sajnos Magyarországon nem mi döntünk semmiről...
2015. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
Akkor ki döntene ebben az esetben? Ha nem szavazással az állampolgárok?
2015. máj. 1. 13:01
 20/65 anonim ***** válasza:
91%

" A kérdező kommentje:


Nagyon sok ellenséget szereztem az ismeröseim körében mert nemmel szavazok! Sajnos az örökbe fogadás stb is lehet a homok-nak ha az igen szavazat gyöz, és ezért ellenzem! Szerintem egy gyermeknek apa-anya családban van helye."


Én igennek szavaznék, de nem lenne ellenségem az aki máskép szavaz. Én ez utóbbit tartom betegesnek ha valaki emiatt ellenség lesz. Akkor is ha velem ellentétes a véleménye. Nem értem, hogy miért nehéz nekik elfogadni hogy valakinek valamiről más a véleménye.

2015. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!