Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők; Nektek hogy mondták...

Szülők; Nektek hogy mondták el a gyermeketek, hogy leszbikusok/homoszexuálisok?

Figyelt kérdés

Nagyon megértő a családom, de érzem, számukra ez sok lenne.


Anno a család 90%-a rettegett, hogy ugye nem vagyok leszbikus, aztán megnyugodtak, amikor elment az akkori legjobb barátnőm, azóta nem került elő a téma.


Most megismertem egy lányt és úgy látszik komolyabbra fognak fordulni a dolgok. Szeretném, ha aktív része lehetne az életemnek, nem akarom eltitkolni. De félek, hogy fogadná a családom.


Hogy tudnám úgy elmondani, főleg szülőknek, hogy el is fogadják és meg is értsék? Nektek hogy mondták el a gyermeketek? Ti hogy mondtátok el szülőknek?



2014. okt. 26. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Ha az en gyerekem ilyennel allna elem, igaz, nem orulnek neki annyira, de csak annyit mondanek, egeszsegere. Vegul is mindegy, csak szex legyen.

Csak pedofil ne legyen meg eroszakolo mert megolnem.

2014. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Amugy mar lefekudtetek? Kinyaltatok egymast?
2014. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Az en fiam leultetett engem es az apjat es bevallotta. Amugy sejtettuk. Minket nem zavar. Van tartos kapcsolata is. A parja is jofej.
2014. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Ez ma már nem szégyen, inkább büszkeség kell legyen. Még felvonulni is mehettek. Büszkén.
2014. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon félek, pedig mindenki tök jó fej a családban.
2014. okt. 26. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Pfff., a meleg parádéra nem kell büszkének lenni, az úgy undormány, ahogy van!


Amúgy leülteted őket és elmondod. Közben imádkozol, aztán vagy kibsznak, vagy nem.


Én nem bántanálak ezért, max. egy unokával kevesebb. Hát bumm.

2014. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velünk úgy történt, hogy volt egy hosszú kapcsolatom egy fiúval, aztan beutott a krakk... És végre megtalaltam önmagam. Édesanyám sokszor kérdezte, hogy mi ujsag a fiúkkal én meg mondtam senkim nincs és a láthatáron se nagyon van.. Aztán egyszer otthon voltam (már fiatal koromban elkoltoztem) és pont beszéltem a jelenlegi párommal az egyik kozosségi oldalon. Megkerdezte, hogy kivel beszélek. Azt válaszoltam, hogy később elmondom... Csak nem hagyott, de mondtam neki, hogy nem igazán tetszene neki az illető, de addig nyuzott míg... Fogtam a laptopot... És fele fordítottam, a kepernyön a párom fotója volt. Ő erre lesapadt... És elkezdett sirni, én viszont annyira megkonnyebultem, hogy majdnem mosolyogtam.. A csaladom többi tagja edesanyamtol tudta meg.Azota elteelt 3 év... Már nem akar senki öngyilkos lenni a családban.. De nem rózsás a helyzet sajnos :( most kezdenek igazán belenyugodni.
2014. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!