Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig maradhat meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradhat meg egy házasság, ha hagyományos értelemben vett szex már nem jöhet szóba? Sikerülhet így megtartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

4 gyermekünk van és sajnos a szülések miatt kialakult néhány maradandó károsodás. Már volt helyreállító műtétem, de ez sem hozott teljes gyógyulást és így én képtelen vagyok szexelni. A férjem próbál megértő lenni, de érzem, hogy egyre türelmetlenebbé válik és fogalmam sincs, mit csináljak.

Meddig mehet ez így? Van remény arra, hogy nem válással végződik ez az egész? Mit tehetnék?


2015. ápr. 14. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim válasza:
Kedves Kérdező írtam privit
2015. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális e még de talán itt tudnak segíteni:

[link]

2017. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!