Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig maradhat meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradhat meg egy házasság, ha hagyományos értelemben vett szex már nem jöhet szóba? Sikerülhet így megtartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

4 gyermekünk van és sajnos a szülések miatt kialakult néhány maradandó károsodás. Már volt helyreállító műtétem, de ez sem hozott teljes gyógyulást és így én képtelen vagyok szexelni. A férjem próbál megértő lenni, de érzem, hogy egyre türelmetlenebbé válik és fogalmam sincs, mit csináljak.

Meddig mehet ez így? Van remény arra, hogy nem válással végződik ez az egész? Mit tehetnék?


2015. ápr. 14. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
25%

és arra nem gondolsz, hogy egyszer besokkal, hogy ott van 4 gyerek, beteg feleség, és igen jó lenne egy kis szex.

ő miért mondjon le mindenről? nem úgy van, ha szeretünk, akkor elengedünk?

2015. ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
60, nem, nem kell ott hagyni feltétlenül az asszonyt és a 4 gyerek valóban nagyon nagy felelősség és nagyon erős kapocs köztük, de ha a kérdező és férje életében eddigiekben nem játszott volna nagy szerepet a szex, nem lett volna a kapcsolatuk EGYIK alappillére, akkor egy részt nem lenne 4 gyerekük, másrészt a kérdezőben fel se merülne a kérdés, hogy van-e élet a szex után... Itt senki nem állítja váltig, hogy a férj meg fogja csalni, de igen is, nagyon nagy a rizikó! Egy egészséges, normál szexuális életet élő pár esetében is megtörténhet, hogy az egyik félre lép, akkor egy ilyen esetben meg pláne! Ha meg is történik, én pl nem úgy képzelem el, hogy a férj nekiindul, mint egy álló *szú zombi, vagy egy biorobot és addig járja az utcákat, amíg valahová be nem akad neki, mert semmi más körül nem forognak a gondolatai, hanem nagy valószínűséggel (ha megtörténik), az úgy fog megtörténni, hogy valakivel jobban megismerik egymást, aztán flörtölnek, aztán beindul a fantázia és adódik egy alkalom, amikor megtörténik. ...HA (!!!) megtörténik...
2015. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
86%
61-es. Persze a férj menjen csak, kezdjen új életet, mert megérdemli és neki jár, a feleség, akinek meg sokkal sokkal több problémát okoz a helyzet, maradjon egyedül a 4 közösen vállalt gyerekkel, egy fizetésből és gyerektartásból próbálja nevelni őket, és oldjon meg mindent, mert hát ő így járt.
2015. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
63, tudod, ha a kapcsolatuk egyéb más okból kifolyólag mély pontra kerül, akkor a férj fejében biza meg fog fordulni, hogy "te kínod, te bajod, nem az enyém". Van ilyen. Én nem ilyen vagyok, de láttam már ilyet.
2015. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ilyen esetben biztos a félrelépés.Nem tartom valószinunek, hogy egészséges férfi lemondjon a szexrol.Jon a kisértés és annyi.Foleg irod, hoyg egyre turelmetlenebb.Vannak rendes, megérto ferfiak de én nem tudom elképzelni , hogy ilyen esetben huseges maradjon, sajnálom.
2015. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
0%

nem mondtam h hagyja el, hanem hogy a szexet megkaphatja máshol is.

attól még nem hagyná el a családját. engedélyezett félrelépés

2015. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
Hát, na igen. Addig-addig vitatkoztunk itt az álláspontokról, amíg végül a lényeg elsikkadt, pedig feketén-fehéren leírta a kérdező: "egyre türelmetlenebb"
2015. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
100%
61, ha szeretünk, elengedunk. Nyilván a négy gyerek is ezt fogja mondani, amikor hó végén nincs kenyérre pénz, mert apuka hős szerelmest játszik máshol.
2015. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a férjedtől függ. Ha ő tisztel, becsül téged annyira, hogy megértse a helyzeted...és alapjáraton is monogám, hűséges típus...szerintem képes lesz az is maradni és elfogadni a dolgokat. Amennyiben problémái voltak valaha is a hűséggel...és nem tud az önzőségén túllépni...akkor előbb vagy utóbb, de tuti félreketty lesz a dologból.

Ami már csak rajtad múlik, hogy hogyan lesz kezelve...válással vagy megbocsátással.

Nekem már ott nem tetszik a dolog, hogy azt írod, "próbál" megértő lenni...de egyre türelmetlenebb... Nem tudom mióta áll fent ez a probléma (nem olvastam a hozzászólásokat) de véleményem szerint sajnos nem lesz örökké hűséges. Nem az a típus. Mert hogy van ám olyan is...aki képes lenne zokszó nélkül lemondani a hagyományos szexről a felesége, a gyerekei, családja miatt. De a férjed attól tartok nem ezt a típust erősíti.

És arra még nem gondoltál, hogy hagyod neki, hogy szeretőt tartson?

2015. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
74%

Nem szeretnék olyan férfival élni aki a tökeitől érzi magát férfinak.Egy 20-on éves szingli srác még lehet,de egy normális FÉRFI biztos nem a f...t teszi az első helyre...


53-as: én szeretem a szexet,de sajnálom a szegényes fantáziádat ha azt hiszed abba csak maga az aktus tartozik bele.


61-es te meg egész egyszerűen hülye vagy.Persze,dobjuk ki a nőt a kukába,mert már nem úgy szuperál aztán a 4 gyerek is le van ejtve,lehet menni keresni a boldogságot!


Egyébként tök jó lenne ha a kérdező válaszolna,mert mint írja a férje egyre türelmetlenebb.Nekem úgy tűnik,hogy akkor azért mert van a problémának megoldása esetleg azért is mert nem érdekli hogy a párja inkontinens.Mégis mennyi az esélye,már bocsánat,hogy az emberre pont szex közben jön rá? Ha kiüríti a hólyagját előtte,akkor biztos nem kell pisilnie,beöntést meg gondolom amúgy is alkalmaz az akinek ilyen problémája van.


Mellesleg egyébként én biztos nem hagynám szeretőt tartani,de legvégső esetben esetleg azt e tudnám nézni,hogy prostihoz forduljon.Talán...érzelmek nélkül...



(OFF: valakinek ezt elküldtem privátban,véletlen volt,bocsi)

2015. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!