Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig maradhat meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradhat meg egy házasság, ha hagyományos értelemben vett szex már nem jöhet szóba? Sikerülhet így megtartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

4 gyermekünk van és sajnos a szülések miatt kialakult néhány maradandó károsodás. Már volt helyreállító műtétem, de ez sem hozott teljes gyógyulást és így én képtelen vagyok szexelni. A férjem próbál megértő lenni, de érzem, hogy egyre türelmetlenebbé válik és fogalmam sincs, mit csináljak.

Meddig mehet ez így? Van remény arra, hogy nem válással végződik ez az egész? Mit tehetnék?


2015. ápr. 14. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
4%
van különbség a terhesség / kivárás / betegség miatti ÁTMENETI időszaknak, minthogy örökre mondjon le róla...
2015. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
És hol van a határ? Két hónap? Hat hónap? Egy év? Mennyi az az idő, amikor ez egyik fél már "legálisan" mehet félre?
2015. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
0%

ezt kell megbesézélni

a kérdező se beszél a párjával!

le kell ülni, hogy ez van, nem lesz jobb (most úgy tűnik), mit akarsz tenni kedves férjem? nem akarom hogy megcsalj, de ha nem bírod, akkor legálisan engedem, hogy szexelj...vagy amit akar, azt mond.

beszélni kell!!!!

2015. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom úgyse megértetni senkivel a saját igazamat és nem is akarom, mert nem vagyok se hittérítő, se szexuálpszichológus, se semmi tekintetben a téma szakértője, egyszerűen csak egy átlagos emberi lény vagyok, aki felvállalja a szükségleteit. Viszont, csak a saját kíváncsiságom miatt meginterjúvoltam 6 fiú kollégát és megkérdeztem tőlük, hogy milyen helyzetben/hol érzik magukat IGAZÁN férfinak. Szerintetek 6-ból hányan válaszolták azt, hogy az ágyban?! Mind a hatan...

Megkérdeztem másik 2-t, akik az előző kérdést nem hallották, hogy ha az életben minden jó dologról le kellene mondaniuk és csak egyetlen egyet tarthatnának meg, akkor mi lenne az? Biztos sejtitek a választ, de segítek: szex.

Ha én állat vagyok, akkor azt biztos, hogy nem vagyok egyedül, mert legalább még rajtam kívül 8 ember szintén az...

2015. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
96%

na, az aztán igazán férfi, aki attól érzi annak magát, hogy szexelhet...

Talán pont ezért tart ki mellettem a férjem, mert nem ilyent választottam...


Igazán férfias kijelenteni, hogy bármiről lemond, de a szexről nem.

2015. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
11%

jaj persze ha megkérdezed a férjed azt mondja: hogyne szívem kitartanék

ezt sajna csak az tudja, aki benne van, de szerintem senki sem akarja kipróbálni!

2015. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
95%

35! te így látod leírtad. valszeg sejtetted hogy ugrani fognak rá. de azt kell h mondjam nem minden ember egyforma (hála a jó Istennek).

Lehet földbe döngölni de mi nem szexeltünk házasságig. 3 év volt. ok petting volt de azért voltak nehéz időszakok. nyilván más ha az ember tudja hogy hol a vége a várakozásnak, nem is azért írom. hanem azért, mert tudom, hogy 1000szer több olyan pasit találtam volna aki nem hajlandó várni. tehát mentalitás kérdése. mindenkinek más az értékrendje. nyilván azok akik vmilyen oknál fogva nem tudnak szexelni hagyományosan ezt nem teregetik ki. de attól még van ilyen. és ki tudja lehet boldogabbak mint azok akiknél minden rendben. még egyszer: szerintem egy elhidegülés amikor fizikailag minden ok de mégsem csinálják sokkal rosszabb.

persze ez csak az én véleményem.

2015. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
16%
47: nekem is van ilyen ismerösöm, no szex esküvőig . aztán kiderült, hogy asszonyka bizony nem csipi a kukit a nuniban, és a férjecske szépen ott próbálkozik, ahol tud!
2015. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
70%
48 megnyugtatásul szeretném közölni nálunk minden ok! Írtam volt petting. és ha már ilyem ingoványos talajra akarunk evezni gondoltam ha az ujja jólesik a nuniban akkor más is jól fog :-p
2015. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
jo petting volt, de kiderült, hogy a pasinak van étvágya a csaj meg jól van max heti egyen...
2015. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!